herculaneum was goed, pompeii werd bedolven onder as en herculaneum lag aan de andere kant van de vesuvius, de kant waar de lava opstroomde zeg maarquote:Op vrijdag 5 september 2008 21:48 schreef redunzl het volgende:
zelfde jaar vlgs mij als PompeII, lag dat stadje in de buurt daarvan?
weer wat geleerd...quote:Op vrijdag 5 september 2008 21:49 schreef Waaghals het volgende:
[..]
herculaneum was goed, pompeii werd bedolven onder as en herculaneum lag aan de andere kant van de vesuvius, de kant waar de lava opstroomde zeg maar
Klopt!quote:
origineelquote:Op vrijdag 5 september 2008 22:05 schreef Waaghals het volgende:
air force 2
nou nou had die van jou niet gezien hoorquote:
dat is 'm !quote:
The Real World is vet en waarom zou je MTV niet kunnen ontvangen?quote:Op vrijdag 5 september 2008 22:40 schreef tong80 het volgende:
Ik was verslaafd aan the real world. Kent iemand de Puck nog ?
quote:Op vrijdag 5 september 2008 23:29 schreef Mobster273 het volgende:
caretaker
Hmm, ja. Oke....maar je krijgt lekker geen puntquote:Op vrijdag 5 september 2008 23:32 schreef peaceman het volgende:
Op zichzelf had ik wel gelijk.... maar je bedoelde ontvoerd naar het delta quadrant
quote:Op vrijdag 5 september 2008 23:33 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Hmm, ja. Oke....maar je krijgt lekker geen punt
Ik hoop het. Ik heb geen idee namelijkquote:Op vrijdag 5 september 2008 23:39 schreef peaceman het volgende:
Peter van der Vorst
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |