Ik vind al veel dingen van Saskia's school overeenkomen met die van Sven, hebben ze ook nog eens dezelfde methodequote:Op donderdag 4 september 2008 21:18 schreef E.T. het volgende:
Rompompom gaat het hier iig wordenDat is zo'n 'tijdschrift' waarin ze zelf dingen moeten doen; natekenen, letters overtrekken, 'kleur 3 vogels in', zoek de letter H.. plus wat korte voorleesverhaaltjes. Ook dat ze gelijk lopen met de lessen op school (De Schatkist-methode) is wel aantrekkelijk.
En Saskia vind het geweldig, die wil het liefst elke dag wel met zulke boekjes aan de gang
yepquote:Op donderdag 4 september 2008 22:55 schreef easy-going het volgende:
[..]
Ik vind al veel dingen van Saskia's school overeenkomen met die van Sven, hebben ze ook nog eens dezelfde methode
Rompompom, is dat een tijdschrift met die Pompom-beer?
Het is een rommelig weekje hier, echt zo'n week dat je geleefd word. Vanmiddag is de begrafenis maar Sven wil daar niet naar toe dus hij gaat naar een vriendin van mij.quote:Op vrijdag 5 september 2008 08:53 schreef Sjeen het volgende:
Easy... niet alle 'Sven'-nen kunnen zo leuk zijn als de jouweHoe is het nu verder met hem? En met jullie?
Waarschijnlijk beseft hij nog niet zo goed wat het inhoudt. Volgens mij dringt het in het begin niet zo tot ze door dat ze opa nooit meer kunnen zien. Christan praat nog geregeld over opa, hij mist hem heel erg.quote:Op vrijdag 5 september 2008 10:43 schreef easy-going het volgende:
Tot nu toe heel rustig. Hij vind het wel interessant dat zijn ooms en tantes en neven en nicht er zoveel zijn nu. En verder heeft hij het er niet zoveel over, voor hem gaat eigenlijk het gewone leven door. School weer begonnen enzo.
En af en toe heeft hij uitstraken als : Ik mis opa wel hoor, maar ik ben niet verdrietig.
Ja, veel beter zo dan dat je kind zwelgt in verdriet.quote:
Katja voegt zich wonderwel en blijft tot nog toe zichzelf. Maar veel dingen die zij nog leuk vindt, worden door de andere meisjes wel al afgedaan als kinderachtig en eigenlijk niet meer kunnend. Bijvoorbeeld de rokjes, haar voorliefde voor K3 en de Disney Princesses en haar voorkeur voor roze in het algemeen. Dat kan dus eigenlijk echt niet meer volgens haar vriendinnen (hoewel die het stiekem natuurlijk ook nog wel leuk vindenquote:Op maandag 8 september 2008 12:55 schreef bixister het volgende:
hmm, is dat zo livelink? ik kijk er niet naar uit...zal mij al benieuwen hoe anna zich überhaupt in 't hele schoolgebeuren zal voegen, nog maar 5 maanden te gaan... (hoe gaat 't nu met job, na de vakantie? zit hij ook in een nieuwe groep / nieuwe juf? - misschien meer een vraag voor 't kleutertopic).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |