quote:
Je had ook voor Ambrossini kunnen kiezen

Heb voor Glenn afgelopen donderdag de inschrijfformulieren gehaald, vanaf 5 jaar en 9 maanden kan hij beginnen.
Viel de mensen op de training op het sportpark al op dat hij direct de Italiaanse (club)shirts eruit haalde, er hing zowaar een 6 jaar oud 3e shirt van Napoli in de kantine.
Hij kan in elk geval niet wachten, 13 April 2010 staat al in z'n geheugen gegrifd.
Dan nog even iets grappigs:
Glenn is ongeveer geboren als Schot, als het op de uitspraak van de "R" aankomt. Een zwaar rollende zeer duidelijk aanwezige "R".
Dusdanig dat hij vroeger soms de letter "R" extra toevoegde aan woorden (drrrrorrrdrecht, Drrrrommedrrrraris).
Kady is precies andersom, die heeft veel moeite de "R" goed uit te spreken. Afhankelijk van de opvolgende letters wordt het meer een "W", "J" of valt deze weg qua klank.
Altijd goed voor een lolletje dacht m'n zwager die een tijd geleden al vroeg: "Kady, zeg eens "Jol is rood"
Kady: "Jol is jood"
Iedereen dubbel.
Waren de kids vandaag een spelletje aan het doen waar kleuren in voorkwamen, ieder moest telkens een kleur noemen:
Kady: "wjood"
Glenn: "je zei jood, jood is geen kleur"
Kady: Ik zei geen "jood", ik zei "wjood"
Glenn: "Ik hoor wat je zegt en je zegt "jood"".
Enfin, lekkere discussie tussen die 2, Kady heeft uiteraard geen flauw benul wie Jol is en wat jood inhoud en dat laten we maar lekker zo
O mamma mamma mamma, O mamma mamma mamma. Sai perche mi batte il corazon?
Ho visto Maradona, ho visto Maradona. Eh, mammà, innamorato son!
A Guinness a day keeps the doctor away