quote:Same CL as 448. Had to redo it.
Change the default download path if needed, in Vista it could be set tothe
destkop which is a risky location.- Remove reading the download location from IE
in vista.BUG=b/1355855
This was already LGTmed
Review URL: http://codereview.chromium.org/462
quote:Attempt at fixing crash. I believe this is happening during session
end, which has a different shutdown path and is possible for the model
to be deleted before the view.
I'm also adding checking to XPFrame/VistaFrame to make sure the
BookmarkBarView doesn't have a parent in the destructor. This
shouldn't be possible, but I'm adding the check to be sure;)
BUG=1359852
TEST=make sure you don't see problems with bookmarks
Review URL: http://codereview.chromium.org/440
moet je het back knopje even ingedrukt houden, dan krijg je die lijst ook.quote:Op vrijdag 5 september 2008 08:19 schreef VegaKip het volgende:
Weet iemand of je het aantal 'meest bezochte pagina's' op de startpagina ook kunt veranderen?
Wat ik mis is dat je als je een paar sites terug wilt, dat je dan ook 5x moet klikken op vorige. Bij FF kun je een lijstje krijgen zodat je meteen zoveel pagina's terug kunt.
Ah inderdaad, bedanktquote:Op vrijdag 5 september 2008 08:50 schreef Danny het volgende:
[..]
moet je het back knopje even ingedrukt houden, dan krijg je die lijst ook.
he leuke truuk!quote:Op vrijdag 5 september 2008 08:50 schreef Danny het volgende:
[..]
moet je het back knopje even ingedrukt houden, dan krijg je die lijst ook.
Back ingedrukt houdenquote:Op vrijdag 5 september 2008 09:24 schreef fotostarter het volgende:
Ik kan die Home knop niet vinden.
Schaam mem kapot.
Rechts naast de adresbalk ga je naar die sleutel, opties, 'knop startpagina...' aanvinken.quote:Op vrijdag 5 september 2008 09:24 schreef fotostarter het volgende:
Ik kan die Home knop niet vinden.
Schaam mem kapot.
Hartelijk dank Vegakiepkequote:Op vrijdag 5 september 2008 09:34 schreef VegaKip het volgende:
[..]
Rechts naast de adresbalk ga je naar die sleutel, opties, 'knop startpagina...' aanvinken.
het beste trucje is imo nog het naar een nieuw venster slepen (en weer terug slepen en over en weer slepen) van tabbladen. Echt geniaal. Ik heb nog weleens dat ik dingen wil knippen en plakken van het ene tabblad naar het andere en dan zit ik steeds te kutten in een verkeerd tabblad enzo. Nu sleep ik gewoon even een tabblad uit de browser, zet 'm er naast, kopieer wat ik moet hebben en sleep 'm daarna weer terug. ideaal.quote:Op vrijdag 5 september 2008 09:17 schreef mighty_myte het volgende:
[..]
he leuke truuk!
volgens mij zit dit ding helemaal vol met van die verborgen truukjes.
Kan ook gewoon in Firefox hoorquote:Op vrijdag 5 september 2008 09:48 schreef Danny het volgende:
[..]
het beste trucje is imo nog het naar een nieuw venster slepen (en weer terug slepen en over en weer slepen) van tabbladen. Echt geniaal. Ik heb nog weleens dat ik dingen wil knippen en plakken van het ene tabblad naar het andere en dan zit ik steeds te kutten in een verkeerd tabblad enzo. Nu sleep ik gewoon even een tabblad uit de browser, zet 'm er naast, kopieer wat ik moet hebben en sleep 'm daarna weer terug. ideaal.
dat inderdaad. tabblad uit de browser slepen opent het tabblad in een nieuwe browser. dan heb je dus twee browsers. Sleep je het tabblad vervolgens weer terug naar de eerste browser heb je gewoon weer één browser.quote:Op vrijdag 5 september 2008 09:57 schreef Klautje het volgende:
[..]
Kan ook gewoon in Firefox hoor
Of bedoel je dat je gewoon een compleet nieuw venster kan openen![]()
Dit vind ik inderdaad ook een superfijne optie... Ik heb me er ook vaak genoeg over verbaasd dat Firefox dit nog niet kon...quote:Op vrijdag 5 september 2008 09:48 schreef Danny het volgende:
[..]
het beste trucje is imo nog het naar een nieuw venster slepen (en weer terug slepen en over en weer slepen) van tabbladen. Echt geniaal. Ik heb nog weleens dat ik dingen wil knippen en plakken van het ene tabblad naar het andere en dan zit ik steeds te kutten in een verkeerd tabblad enzo. Nu sleep ik gewoon even een tabblad uit de browser, zet 'm er naast, kopieer wat ik moet hebben en sleep 'm daarna weer terug. ideaal.
Ja, dat is het grote verschil met deze browser, deze is multithreaded, bij de andere browser hangt alles aan 1 thread en die kan dus inderdaad je hele browser laten hangen/vertragen...quote:Op vrijdag 5 september 2008 09:51 schreef Danny het volgende:
ow, en dat de browser gewoon actief blijft. Als je een link aanklikt op een pagina en de site is traag blijft in de tijd dat je zit te wachten alles op de site gewoon werken. Menu's, scrollbar, selecteren etc.
En de browser lijkt ook niet te wachten op het uitvoeren van javascript. Andere browsers doen dat wel.
Dat zal ook wel fors bijdragen aan het gevoel van snelheid.
Ik heb nog geen andere manier gevonden om het te doen...quote:Op vrijdag 5 september 2008 09:57 schreef VegaKip het volgende:
Moet je per se die bladwijzerbalk aan hebben staan om bladwijzers te kunnen openen?
Als je een nieuw tabblad opent heb je boven in de blauwe blak staan, met rechts "Andere bladwijzers".quote:Op vrijdag 5 september 2008 09:57 schreef VegaKip het volgende:
Moet je per se die bladwijzerbalk aan hebben staan om bladwijzers te kunnen openen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |