Nou en? 2 katten en 2 honden kán gewoon niet op zo'n oppervlakte.quote:Op woensdag 3 september 2008 16:11 schreef koen_pijl het volgende:
Maar ik opende dus een topic om aan jullie te vragen wat ik nou zou moeten doen. Die dieren \zijn voor haar als kinderen. Als ik de dierenbescherming bel raakt ze ze waarschijnlijk kwijt.
Ze studeert niet ze werkt full time bij ah.quote:Op woensdag 3 september 2008 16:39 schreef Cylon_nr13 het volgende:
Ze studeert vast geen geneeskunde.
Nice, en terecht ook, fucking hell die foto zeg! Niet normaal, voor zoveel beesten heb je sowieso een ééngezins woning nodig. Dit is gewoon zielig voor die dieren. En ik hou helemaal niet van dierenquote:Op woensdag 3 september 2008 18:02 schreef koen_pijl het volgende:
Heb net gebeld met de huisbaas ze wordt eruit gezet
Is het een lekker wijf?quote:Op woensdag 3 september 2008 18:02 schreef koen_pijl het volgende:
Heb net gebeld met de huisbaas ze wordt eruit gezet
wat een teringzooi!quote:Op woensdag 3 september 2008 15:58 schreef koen_pijl het volgende:
Vrienden dit is het moment:
[ link | afbeelding ]
Ik heb hem eens gebeld. Hij zei dat hij al meer klachten had gehad (duh ander huisgenoot heeft hem ook al een keer gebeld). Ze betaald haar huur niet en zegt steeds dat ze het gaat doen maar doet het dan niet, net zoals ze beloofd schoon te maken. Ik had het niet verwacht maar hij zei dat hij een hekel aan haar kreeg en haar liever kwijt dan rijk was. Dus... Hij heeft haar vanavond een smsje gestuurd voor een gesprek als het goed is.quote:Op woensdag 3 september 2008 21:56 schreef Angst het volgende:
waarom gooit ze een van die twee bedden niet weg, lijkt me niet dat je op zo'n kamer ooi tiemand te logeren krijgt...
maar je heb je de huisbaasd de foto gestuurd ofzo? dat deze ineens overtuigd is
honden opvoeden is niet je sterkste kant?quote:Op woensdag 3 september 2008 21:00 schreef JanusAnus het volgende:
Hoe kan dat bord eten daar nou twee weken blijven staan met al die beestenAls ik mijn broodjes smeer , op de tafel leg en dan nog even boven iets ga pakken heeft de hond het al opgegeten
quote:Op woensdag 3 september 2008 18:59 schreef koen_pijl het volgende:
@ Profesor: Ze is heel erg dik. En lelijk.
@Nordic_Blue: Ze kan niet voor zich zelf zorgen en verwaarloost zich zelf. Eet nooit en als ze eet frituur.
@ Scaurus: Met niemand. Ze heeft het nog nooit gespeeld zei ze. Ik heb het een keer geleend om met vrienden te spelen.
nah mooi dan ben 'je d'r van afquote:Op donderdag 4 september 2008 00:41 schreef koen_pijl het volgende:
[..]
Ik heb hem eens gebeld. Hij zei dat hij al meer klachten had gehad (duh ander huisgenoot heeft hem ook al een keer gebeld). Ze betaald haar huur niet en zegt steeds dat ze het gaat doen maar doet het dan niet, net zoals ze beloofd schoon te maken. Ik had het niet verwacht maar hij zei dat hij een hekel aan haar kreeg en haar liever kwijt dan rijk was. Dus... Hij heeft haar vanavond een smsje gestuurd voor een gesprek als het goed is.
Dat asielhokje is veel beter! Nee, op straat laten rondzwerven!quote:Op vrijdag 5 september 2008 00:25 schreef shroomer het volgende:
Bah wat een walgelijk mokkel zal dat zijn. Dieren(ok vissen but thats it) in een een studentenkamer zou sowieso niet moeten mogen. Knijp eens goed in haar spek misschien dat dat helpt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |