maar dan niet zo ongezond... daar gaat t mij om: ik vind brood toch niet zo lekker, moet wel een paar boterhammen eten op een dag, dan eet ik liever iets wat ik wegkrijg en dat daarnaast niet zo ongezond is als de andere optie. nu krijg ik toch mn vezels en vitaminen binnen, minder suiker, etc.quote:het blijft gewoon witbrood
Bruine rijst, rijstepap, brinta, havermout, muesli, zelfmengmuesli, crackers, roggebrood, zemelen , gortepap, worteltjestaart, aardappelbrood...quote:Op donderdag 4 september 2008 11:33 schreef kwakveense het volgende:
haha, ja die voelde ik al aankomen.
Ik kan je evt. ook de Persona aanraden.quote:Op donderdag 4 september 2008 09:29 schreef SHE het volgende:
Ik ben vaak zo blij met de posts van loveli
Bedoel je met natuurlijke methode , periodieke onthouding?
Zoiets waren wij ook van plan en voorlopig even condooms tot ik het idee heb dat ik mijn cyclus begrijp.
Ik had voor de pil echt een supernauwkeurige cyclus, zeer regelmatig, dus ik hoop eigenlijk dat dat terugkomt.
Tegen jou denk ik. Heb je er al naar laten kijken?quote:Op donderdag 4 september 2008 12:20 schreef SHE het volgende:
Tegen wie heb je het Co?
Dat hoeft niet hoor, ik ben elke dag weer verbaasd dat ik zo'n engel heb gemaaktquote:Op donderdag 4 september 2008 11:18 schreef motorbloempje het volgende:
oh, René en ik kunnen denk ik best mooie kindertjes maken, met heul mooie blauwe ogenmaar ze zullen idd wel duivels zijn als ze het grootste deel van mij erven, en dat risico is te groot
Haha vooral in dat filmpje wat je tijdje terug postte..quote:Op donderdag 4 september 2008 12:38 schreef Vivi het volgende:
[..]
Dat hoeft niet hoor, ik ben elke dag weer verbaasd dat ik zo'n engel heb gemaakt![]()
Oke, uiterlijke schijn dan he.
[ afbeelding ]
Nog ff over brood, bij o.a. de Jumbo is koolhydraatvrij brood te krijgen, ik heb het alleen nog nooit op, dus ik weet niet of het ergens naar smaakt.
Ik ben zelf gek op het Waldkornbrood van de Hema.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |