Om met het laatste te beginnen, nee dat wil ik niet beweren. Ik denk dat veel afro-amerikanen het verdomd lastig hebben, vooral omdat ze op moeten groeien in een-ouder gezinnen, in wijken waar het niet veilig leven is en waar het niet cool is om naar school te gaan en om te studeren.quote:Op maandag 1 september 2008 04:55 schreef reem het volgende:
Ik zie niet in wat er mis is met een man die de politiek is ingegaan om de achtersgestelde positie van een groep te verbeteren.
Of wil er iemand hier met droge ogen beweren dat je als latino of afro-american net zulke grote kansen hebt om te 'slagen' in de samenleving als WASP...?
Zeg je met een rusland-avatar?quote:Op maandag 1 september 2008 03:43 schreef Maurice90 het volgende:
Kunnen we ons niet beter bezig houden met ons eigen landje ^^
O, puh-lease! Als je je gekrenkt voelt, moet je je maar op iemand anders afreageren.quote:Op maandag 1 september 2008 01:16 schreef Boze_Appel het volgende:
[..]
Ik zie weinig verschil tussen StefanP's post over Obama en al jouw jankposts over McCain.
Klinkt allemaal ook erg betrouwbaarquote:De christelijke Palin zou zich hebben opgeworpen als moeder om een schandaal te voorkomen.
hij is natuurlijk lang niet de enige die dat denkt.quote:Op zondag 31 augustus 2008 21:02 schreef StefanP het volgende:
denkt meneertje klaar te zijn voor het presidentschap van het machtigste land ter wereld.
Veel van zijn vrienden en familie noemden hem altijd 'Barry', als je dat gemakkelijker vind.quote:Op woensdag 3 september 2008 20:35 schreef bondgirl007 het volgende:
Ik vind het wel een rare naam, 'Barack'
Bekrompenheid, tienermoeders en kunstgebitten.quote:Op woensdag 3 september 2008 21:33 schreef Wheelgunner het volgende:
Redneck lifestyle!
Guns, pick-up trucks, and country music
Ok, niet allesquote:Op woensdag 3 september 2008 21:34 schreef popolon het volgende:
[..]
Bekrompenheid, tienermoeders en kunstgebitten.
Mja, ga de onderklasse maar weer afzeiken.quote:Op woensdag 3 september 2008 21:34 schreef popolon het volgende:
[..]
Bekrompenheid, tienermoeders en kunstgebitten.
Nee, met zo'n reactie toon je aan intelligent te zijn. Het zal me een worst zijn wat je van me vindt. Maar iemand 'stuidend dom' noemen omdat jij toevallig van mening bent dat Obama een briljant, onnavolgbaar CV met idem dito ervaring heeft, is toch echt stukken dommer dan het fijntjes aangeven dat meertje "community organizer" van mij -en vele anderen- mijn kast nog niet mocht reorganizeren, laat staan president worden.quote:Op woensdag 3 september 2008 20:40 schreef Swetsenegger het volgende:
die stefanP is echt hilarisch in zijn stuitende domheid.
verkapt-ik-ben-een-domme-redneck-en-niggerguy-postquote:Op donderdag 4 september 2008 03:04 schreef StefanP het volgende:
[..]
Nee, met zo'n reactie toon je aan intelligent te zijn. Het zal me een worst zijn wat je van me vindt. Maar iemand 'stuidend dom' noemen omdat jij toevallig van mening bent dat Obama een briljant, onnavolgbaar CV met idem dito ervaring heeft, is toch echt stukken dommer dan het fijntjes aangeven dat meertje "community organizer" van mij -en vele anderen- mijn kast nog niet mocht reorganizeren, laat staan president worden.
O ja, mooie foto van een olifant en een klein meisje in je fotoboek!
hoezo ´verkapt´?quote:Op donderdag 4 september 2008 07:49 schreef Klautje het volgende:
[..]
verkapt-ik-ben-een-domme-redneck-en-niggerguy-post
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |