Merlot. Songloedquote:
Ah. Ik heb gewoon in een bed geslapenquote:
Tetteren ging hier niet over kletsen maar rosé achterover gietenquote:Op zondag 31 augustus 2008 19:47 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Zo stil ben je nou ook weer niet. Voor zo ver ik je nuchter ken.
En je was niet thuis geweestquote:Op zondag 31 augustus 2008 19:52 schreef es70 het volgende:
[..]
Ah. Ik heb gewoon in een bed geslapen.
Ik had toch al gezegd dat het een lekker weekend wasquote:Op zondag 31 augustus 2008 19:54 schreef MPG het volgende:
[..]
En je was niet thuis geweest.
Jij boefje.
Oh kiepen / kantelen en zoquote:Op zondag 31 augustus 2008 19:53 schreef es70 het volgende:
[..]
Tetteren ging hier niet over kletsen maar rosé achterover gieten.
Dat iddquote:
Als het maar even mogelijk is keer ik dit dorp (nu nog tijdelijk) de rug toe, dus nee, niet hierquote:Op zondag 31 augustus 2008 20:02 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dat heet "tetteren" in palingstein ja?
Je bent daar niet echt op je plekje he?quote:Op zondag 31 augustus 2008 20:15 schreef es70 het volgende:
Als het maar even mogelijk is keer ik dit dorp (nu nog tijdelijk) de rug toe, dus nee, niet hier.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
Foei tochquote:Op zondag 31 augustus 2008 19:52 schreef es70 het volgende:
[..]
Ah. Ik heb gewoon in een bed geslapen.
Redelijk snel nu nog toch ?quote:
Jep. Het lullige is, de rest was geen verschil. Alhoewel.. nou ja, een collega van me heeft een herwaardering alvast geboekt die ze normaal pas 's maandags aan het einde van de dag maakt.. blijkbaar liggen we allemaal voor op schema.quote:Op zondag 31 augustus 2008 20:21 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Redelijk snel nu nog toch ?
Feli iig
Verzoek aan de rug van Jort of het een beetje sneller magquote:
had ze die niet goed kunnen dateren danquote:Op zondag 31 augustus 2008 20:26 schreef DR34M3R het volgende:
[..]
Jep. Het lullige is, de rest was geen verschil. Alhoewel.. nou ja, een collega van me heeft een herwaardering alvast geboekt die ze normaal pas 's maandags aan het einde van de dag maakt.. blijkbaar liggen we allemaal voor op schema.
Resultaat: ik had een extra account moeten meenemen in mijn afstemming maar had dat niet gedaan. Maar goed, we zijn er uit, en de andere verschillen zijn gecorrigeerd nu.
Nu mijn eigen werkzaamheden nog doen, uurtje denk ik en dan is het weekend
Jij zou het nog bewijzenquote:Op zondag 31 augustus 2008 20:32 schreef Dr_Flash het volgende:
Had ik al verteld dat ik kei goed kan zingen?
We zullen je inschrijven voor popstars/idols/hoe heet die baggerquote:Op zondag 31 augustus 2008 20:34 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik heb al in 1994 een CD opgenomen
optievenquote:Op zondag 31 augustus 2008 20:35 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
We zullen je inschrijven voor popstars/idols/hoe heet die bagger
quote:Op zondag 31 augustus 2008 20:17 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Je bent daar niet echt op je plekje he?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En morgen wonen we hier precies 12 jaar
.
Vrijheid kun je niet eisen of afdwingen, maar op basis van vertrouwen kun je heel vrij zijn.
"The trouble with people is not that they don't know but that they know so much that ain't so."
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |