quote:Op zondag 31 augustus 2008 14:40 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Ik weet niet precies waar je op doelt? Maar die quote van Rkatier ging over Fallout 3 neem ik aan? Ik heb idd gezegd dat ik de sfeer geweldig vind! Maar de game opzich is mij te geweldadig!
Ik begin nu ook twijfels te krijgen Aquila. Je bent met of tegen Emar!quote:Op zondag 31 augustus 2008 14:33 schreef AQuila360 het volgende:
Fallout 3 koop ik later pas want die bewaar ik voor een vakantie!
Gears of War 2 wil ik wel graag spelenZoek nog een co-op maatje
Strawberryquote:Op zondag 31 augustus 2008 14:46 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Je was wel erg positief dan, over een spel die je nóóit zou spelen en eigenlijk veel te geweldadig vindt om verkocht te worden.Maar goed, blijft grappig dit.
Let maar op:quote:Op zondag 31 augustus 2008 14:48 schreef Niek. het volgende:
[..]
Maar is Worms dan niet te geweldadig? Elkaar zonder enige reden afmaken, op de meest gruwelijke manieren. Hoeveel digitale wormen heb je ondertussen al vermoord, honderden, duizenden? TIENduizenden?
Dat deed ik extra om te kijken hoe snel Sackboy het in dit topic zou plaatsenquote:Op zondag 31 augustus 2008 14:49 schreef Motorhoofd het volgende:
[..]
[..]
Ik begin nu ook twijfels te krijgen Aquila. Je bent met of tegen Emar!
Maar dan wordt je alsnog blootgesteld aan alle geweldadige invloeden van het spel en andere spelers die elkaar neerschieten.quote:Op zondag 31 augustus 2008 14:50 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Strawberry![]()
Je kunt het spel ook spelen zonder te schieten!
Túúrlijk.quote:Op zondag 31 augustus 2008 14:51 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Dat deed ik extra om te kijken hoe snel Sackboy het in dit topic zou plaatsen
ik twijfel behoorlijk in de integriteit van AQuila. Daar is niks offtopic aan.quote:
ok.quote:Op zondag 31 augustus 2008 14:54 schreef emarwii het volgende:
Laten we gewoon weer ontopic gaaan en praten over dgvf en niet over dat vecht spellen gedoe van AQuila! Dus post ontopic of post niet. oke?
Als emar dat niet door had na deel 1 van dit topic is het goed recht van AQ om lekker door te blijven modderenquote:Op zondag 31 augustus 2008 14:52 schreef Rkatier het volgende:
[..]
ik twijfel behoorlijk in de integriteit van AQuila. Daar is niks offtopic aan.
Ik probeer alleen Emar wakker te maken voor het feit dat hij een chronische leugenaar in zijn team heeft.
En nee ik bedoel niet Fluffy.
quote:Op zondag 31 augustus 2008 14:54 schreef emarwii het volgende:
Laten we gewoon weer ontopic gaaan en praten over dgvf en niet over dat vecht spellen gedoe van AQuila! Dus post ontopic of post niet. oke?
Met al die forums waar jij op post verbaasd het me niks dat je graag over jezelf praatquote:Op zondag 31 augustus 2008 14:54 schreef emarwii het volgende:
Laten we gewoon weer ontopic gaaan en praten over dgvf en niet over dat vecht spellen gedoe van AQuila! Dus post ontopic of post niet. oke?
Exact!quote:Op zondag 31 augustus 2008 14:57 schreef AQuila360 het volgende:
Emar en ik hebben net even een spoedoverleg gehad om deze interne crisis op tijd de kop in te drukken! Emar gaf aan geen twijfels te hebben over zowel mijn oprechtheid en integriteit!
Wat Emar betreft is de kous hiermee af en kunnen we doorgaan om van DGVF een succes te maken!
Met vriendelijke groeten,
AQuila360
quote:Op zondag 31 augustus 2008 14:59 schreef emarwii het volgende:
Vanaf de onderstaande lijn ontopc!
____________________________________________________________________________
JA!quote:Op zondag 31 augustus 2008 15:01 schreef Yari het volgende:
Emar kun je hier even een video maken om je visie op games als GTA en Manhunt mee te onderbouwen?
Nee. En als je het er niet mee eens bent dan ga je maar naar je moeder toe.quote:Op zondag 31 augustus 2008 14:54 schreef emarwii het volgende:
Laten we gewoon weer ontopic gaaan en praten over dgvf en niet over dat vecht spellen gedoe van AQuila! Dus post ontopic of post niet. oke?
Als jullie dit allemaal graag willen, zal die er komen!quote:Op zondag 31 augustus 2008 15:01 schreef Yari het volgende:
Emar kun je hier even een video maken om je visie op games als GTA en Manhunt mee te onderbouwen?
quote:Op zondag 31 augustus 2008 15:07 schreef emarwii het volgende:
[..]
Als jullie dit allemaal graag willen, zal die er komen!
Fluffy is zowel in de reviews als achter de schermen van levensbelang!quote:Op zondag 31 augustus 2008 15:07 schreef Niek. het volgende:
Vraagje, Fluffy, staat die bekend om zn fluffen en is hij daardoor aan zn naam gekomen of komt het ergens anders vandaan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |