Die mongool haalt straks wel 20 zetels.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 15:10 schreef Asgard het volgende:
Ik heb me wel vermaakt.
Verdonk en die Enait zijn beide mongolen, dus dat is altijd lachen
Ik vond haar anders ook niet al te strategisch.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 21:24 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Die mongool haalt straks wel 20 zetels.
mwah, ik vond die baardaap enger, boerenrechtspraak, you stupid, etc.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 21:48 schreef Ringo het volgende:
Verdonk blinkt ook niet bepaald uit in politieke souplesse. Madams opgeruimde karakter en hoekige sesamstraattaal bezorgt me kippevel op verkeerde plekken. Het blijft een naar mens, natuurlijk.
Marcel van Dam?quote:Op woensdag 27 augustus 2008 22:09 schreef Ringo het volgende:
Voor de politieke beeldvorming is het veel beter als iemand anders dan Verdonk deze dwaas op de knieën dwingt. Haar perspectief is te star. Maar ja, zelfs Clairy Polak weet hij over de zeik te krijgen. Je moet blijkbaar van goeden huize komen om dit duivelszwijn de oren te wassen.
"U bent een minderwaardig mens." Zou wel een stunt zijn.quote:
Eensch! Wat was die Verdonk slecht zeg! En inderdaad, de man dringt niks op. Als ik als vegetariër vlees weiger, dring ik ook niemand mijn normen en waarden op. Als ik andere mensen ga overtuigen ook geen vlees te eten, dan pas dring ik mensen iets op. Ook al eten "ze" in Nederland vlees. (Even ter vergelijking.)quote:Op woensdag 27 augustus 2008 12:09 schreef BertMaalderink het volgende:
Verdonk kwam niet verder dan:
- In Nederland geef je elkaar een hand (x1000)
- Enait mocht zijn gebruiken niet opdringen aan Nederland (sloeg als een tang op een varken, want Enait voert die rechtszaak voor zijn eigen recht om geen handen te hoeven schudden en legt het verder niemand anders op. Het is eerder andersom)
- De Nederlandse gewoonten moeten in het wetboek worden opgenomen (hoe verzin je het?![]()
![]()
)
Ik vond de opmerking "Het is niet aan u te merken dat u sociologe bent" dan ook wel een hele goeie.
Verder staat die man gewoon garant voor 20 minuten hoogstaande komedie, dus ik mag hem wel
*proest*quote:Op woensdag 27 augustus 2008 22:30 schreef Ringo het volgende:
[..]
"U bent een minderwaardig mens." Zou wel een stunt zijn."Dat boekje van u, dat overigens voor nog geen stuiver aan informatie bevat..."
Nee links is lekker, stelletje paupers zonder ballenquote:Op woensdag 27 augustus 2008 23:09 schreef Armageddon het volgende:
We kunnen hieruit dus concluderen dat er op rechts helemaal niemand is om op te stemmen. Het is eigenlijk te triest voor woorden allemaal.
Hij maakt toch bewust een keus om dit na te leven? Als ik een straat oversteek kies ik er ook voor om eerst uit te kijken of er geen verkeer aankomt. Dat is nog steeds een keus die ik maak, ook al is het vanuit mijn optiek wellicht de enig logische, en als m'n leven me lief is de enige mogelijkheid.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 13:07 schreef Chriz2k het volgende:
Ik vraag me alleen af in hoeverre het een keuze is.
Als hij oprecht gelooft in alles wat in de Koran staat en gelooft dat hij er in het hiernamaals op af wordt gerekend als hij dat niet strikt naleeft lijkt het me niet echt een keuze vanuit zijn optiek.
Om tegenwicht te geven aan links heb je iemand nodig die dat kan. Helaas heeft degene die dat kon een kogel in z'n harses gehad.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 23:17 schreef Hymen_Copter het volgende:
[..]
Nee links is lekker, stelletje paupers zonder ballen
Ook eens. En het grappigste is nog, dat Verdonk zélf aankomt met "jullie zijn maar 2% van de moslimbevolking", dwz een kleine minderheid.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 22:43 schreef Toeps het volgende:
[..]
Eensch! Wat was die Verdonk slecht zeg! En inderdaad, de man dringt niks op. Als ik als vegetariër vlees weiger, dring ik ook niemand mijn normen en waarden op.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |