Heb je het vietnam topic al doorgespit?quote:Op dinsdag 11 november 2008 21:46 schreef kepler het volgende:
[..]
ja, of je weet gewoon heel duidelijk dat je eerst wat van de wereld wil zien. Een wereldreis van een jaar maak je natuurlijk niet zomaar, daar gaat een hoop planning/organisatie/werken aan vooraf. In mijn geval kan ik het wel 'verantwoorden'Ik kan me echter maar weinig situaties voorstellen waarbij een werkgever je zal afrekenen op het feit dat je op wereldreis bent geweest.
Dit is niet echt loopbaanplanning, meer de invloed van een wereldreis op je toekomstige baantjesOok niet onbelangrijk
haha, nog niet. Ik ga voornamelijk ter plekke beslissen waar ik heen wil en wat ik wil doen. Het hangt namelijk heel erg af van hoe snel ik door Thailand, Cambodja en Laos heen ga. Zeer waarschijnlijk kan ik alleen het zuiden van Vietnam doenquote:Op dinsdag 11 november 2008 23:19 schreef WooZ het volgende:
[..]
Heb je het vietnam topic al doorgespit?
Wtf, heeft dit ook in de echte Elsevier gestaan? Wat een waardeloos artikel zegquote:Op dinsdag 11 november 2008 14:07 schreef Svyatagor het volgende:
Ik moet in dit soort topics gewoon altijd even dit linkje droppen.
http://www.elsevier.nl/we(...).htm?contentid=42535
nee!!! doe het noorden als je de keuze moet maken!!! Daar zitten werkelijk waar alle hoogtepunten van Vietnam (Sapa, Halong Bay, Hanoi en evt als je tijd hebt Hue en Hoi An)quote:Op dinsdag 11 november 2008 23:32 schreef kepler het volgende:
[..]
haha, nog niet. Ik ga voornamelijk ter plekke beslissen waar ik heen wil en wat ik wil doen. Het hangt namelijk heel erg af van hoe snel ik door Thailand, Cambodja en Laos heen ga. Zeer waarschijnlijk kan ik alleen het zuiden van Vietnam doenIk koop daar wel een reisgids en kijk dan waar ik heen wil.
Je slaat de spijker op z'n kop wat mij betreft..!quote:Op woensdag 12 november 2008 15:13 schreef Elwood1802 het volgende:
Wel grappig dat artikel, heb heel dit topic gelezen en kwam veel dingen tegen
Mooiste is nog dat mensen gelijk in de verdediging schieten hier als men ergens anders over denkt. Lijkt mij dat anderen alleen maar willen helpen om tot een goede reis te komen
Voor een 20-jarige is zoiets natuurlijk moeilijk te bekostigen. Maar een wereldreis moet je wel ongeveer voor je 30ste doen (voordat je kids krijgt in ieder geval), anders gebeurt het pas na je 50stequote:Op woensdag 12 november 2008 16:57 schreef fishbeer het volgende:
er zijn zoveel mensen die om dezelfde redenen (excuses?) vervolgens nooit meer gaan
misschien wel, aan de andere kan ben ik genoeg jongeren tegengekomen die op die leeftijd voor een half jaar of langer in zuid-amerika of australie vertoefden... ach, niet iedereen heeft de kans en mogelijkheden natuurlijk.quote:Op woensdag 12 november 2008 17:01 schreef Blik het volgende:
[..]
Voor een 20-jarige is zoiets natuurlijk moeilijk te bekostigen. Maar een wereldreis moet je wel ongeveer voor je 30ste doen (voordat je kids krijgt in ieder geval), anders gebeurt het pas na je 50ste
Ik ken ook wel een aantal mensen die een flink aantal maanden hebben rondgereisd na hun Havo of VWO, maar die werden allemaal gesponsord door de ouders.quote:Op woensdag 12 november 2008 17:14 schreef fishbeer het volgende:
[..]
misschien wel, aan de andere kan ben ik genoeg jongeren tegengekomen die op die leeftijd voor een half jaar of langer in zuid-amerika of australie vertoefden... ach, niet iedereen heeft de kans en mogelijkheden natuurlijk.
mn vlucht gaat vanuit Ho Minh Cityquote:Op dinsdag 11 november 2008 23:40 schreef Blik het volgende:
[..]
nee!!! doe het noorden als je de keuze moet maken!!! Daar zitten werkelijk waar alle hoogtepunten van Vietnam (Sapa, Halong Bay, Hanoi en evt als je tijd hebt Hue en Hoi An)
Wss om het geld wat ze overdag hebben verdiend met bijv. druiven plukken 's avonds in de bar op te zuipen?quote:Op woensdag 12 november 2008 17:24 schreef Blik het volgende:
[..]
Ik ken ook wel een aantal mensen die een flink aantal maanden hebben rondgereisd na hun Havo of VWO, maar die werden allemaal gesponsord door de ouders.
in dit geval gaat het niet om de manier van reizen, maar waarom er aardig wat jongeren zijn van onder de 20 die een halfjaar in Australië kunnen vertoeven.quote:Op woensdag 12 november 2008 18:29 schreef Kevin1984 het volgende:
[..]
Wss om het geld wat ze overdag hebben verdiend met bijv. druiven plukken 's avonds in de bar op te zuipen?
Ook dát is een manier van reizen.
Het zuiden van Vietnam is echt niet te vergelijken met het noorden van Vietnam. Het zuiden is te vergelijken met een gemiddeld Aziatisch land, het noorden is echter zo ontzettend mooi, dat mag je eigenlijk niet missen als je in de buurt bent. Ik weet niet waar je vandaan komt, maar anders zou je een enkeltje Hanoi - HCMH kunnen boeken met het vliegtuig. kost iets van 125 dollar volgens mijquote:Op woensdag 12 november 2008 18:23 schreef kepler het volgende:
[..]
mn vlucht gaat vanuit Ho Minh CityMaar ik kom wel eens in dat topic gluren
Het plan is nu als volgt: Ik kom aan in Bangkok, reis dan langs de kust omhoog naar Cambodja. In Cambodja ga ik in principe recht naar het noorden, via Angkor Wat. Dan kom ik terecht in Laos en daar ga ik ook iets naar het noorden, om vervolgens in het noorden/midden van Vietnam. Maar goed, dat kan dus ter plekke veranderen, afhankelijk van de snelheid van het reizen en of ik het op een bepaalde plek/land erg naar mijn zin heb. Laos kan ik overslaan mocht Thailand/Cambodja erg veel tijd opslokkenquote:Op woensdag 12 november 2008 18:45 schreef Blik het volgende:
[..]
Het zuiden van Vietnam is echt niet te vergelijken met het noorden van Vietnam. Het zuiden is te vergelijken met een gemiddeld Aziatisch land, het noorden is echter zo ontzettend mooi, dat mag je eigenlijk niet missen als je in de buurt bent. Ik weet niet waar je vandaan komt, maar anders zou je een enkeltje Hanoi - HCMH kunnen boeken met het vliegtuig. kost iets van 125 dollar volgens mij
vanuit Bangkok langs de kust omhoog naar Cambodja zal moeilijk worden. Vanuit Bangkok ligt Cambodja strak naar het oosten je kunt alleen via de kust omlaag vanuit Bangkokquote:Op woensdag 12 november 2008 21:24 schreef kepler het volgende:
[..]
Het plan is nu als volgt: Ik kom aan in Bangkok, reis dan langs de kust omhoog naar Cambodja. In Cambodja ga ik in principe recht naar het noorden, via Angkor Wat. Dan kom ik terecht in Laos en daar ga ik ook iets naar het noorden, om vervolgens in het noorden/midden van Vietnam. Maar goed, dat kan dus ter plekke veranderen, afhankelijk van de snelheid van het reizen en of ik het op een bepaalde plek/land erg naar mijn zin heb. Laos kan ik overslaan mocht Thailand/Cambodja erg veel tijd opslokken
ok, naar het oosten dan naar Cambodjaquote:Op woensdag 12 november 2008 22:31 schreef Blik het volgende:
[..]
vanuit Bangkok langs de kust omhoog naar Cambodja zal moeilijk worden. Vanuit Bangkok ligt Cambodja strak naar het oosten je kunt alleen via de kust omlaag vanuit Bangkok
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |