En ik ben bezig met een prinsessenzolder.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 20:52 schreef Q. het volgende:
Mocht je niets vinden dan is er altijd wel een plekje voor jou in mijn bed,Skaai
.
Af! Mine!quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 20:53 schreef Sanne het volgende:
[..]
En ik ben bezig met een prinsessenzolder.
Die staat toch leeg.
Oudewater is best mooi hoorquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 20:52 schreef paultjuhhh het volgende:
Oudewater uitlachen en zelf in Flevoland wonen
Giller van de eeuw![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Het is al 780 kale huur, en met mijn startsalaris zou dat betekenen dat ik weinig tot eigenlijk niks over zal houden.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 20:53 schreef Stormqueen het volgende:
Wrom moet je d'r uit, kan je de huur niet alleen betalen dan?
Jip krijgt de slaapkamerquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 21:11 schreef Adelante het volgende:
Wat nou solo? Waar gaatJip
dan heen? He? Nou?!
Al mijn vrienden zijn of gesetteld of verdienen nog niet lekker i.v.m schoolgaan. En een huisgenoot zie ik a. niet zitten omdat ik niet weet wie ik in huis krijg, en b. dan zou ik een dusdanige schaalverdeling moeten maken dat diegene een klein rotkamertje zal krijgen voor een beroerde huurprijs. En ik wil zelf nu niet meer dan 550 gaan betalen.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 21:40 schreef Dipkip het volgende:
Balen. Kan je niet een huisgenoot nemen ipv zus?
Heb al in Almere rondgekeken via woningruil maar er zijn weinig mensen die een appartement zoeken met een huurprijs als dezequote:
Volgens mij gaat ze daar heel gelukkig worden.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 04:00 schreef Skaai het volgende:
[..]
Oudewater is best mooi hooralleen hetis een tering end weg en ze heeft er (op haar kerel, en binnenkort paard na) niemand.
Maar 780 huur, dan zou je dus wat, 350 vragen ervoor? Ik ken zat amsterdamse medestudenten die staan te trappelenquote:Op woensdag 27 augustus 2008 04:00 schreef Skaai het volgende:
Al mijn vrienden zijn of gesetteld of verdienen nog niet lekker i.v.m schoolgaan. En een huisgenoot zie ik a. niet zitten omdat ik niet weet wie ik in huis krijg, en b. dan zou ik een dusdanige schaalverdeling moeten maken dat diegene een klein rotkamertje zal krijgen voor een beroerde huurprijs. En ik wil zelf nu niet meer dan 550 gaan betalen.
weet meschien wel iemand die wat heeft voor 350 2k woning in de odeonstraat en wil ruilenquote:Heb al in Almere rondgekeken via woningruil maar er zijn weinig mensen die een appartement zoeken met een huurprijs als deze. Het is een hele hoge prijs, maar okay je hebt een walgelijk tof appartement op een hele fijne locatie.
Ik hoop stiekem dat het huisje in Almere Poort doorgaat, dat is een nieuwe wijk (of wordt het een nieuwe stad?) in aanbouw en dat wordt volgens mij heel erg mooi allemaal.
Heeft overduidelijk weinig kennis van Almere, zou anders niet zo reageren...quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 20:52 schreef paultjuhhh het volgende:
Oudewater uitlachen en zelf in Flevoland wonen
Giller van de eeuw![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Het is 780 kale huur he, reken er met 2 personen nog een 150 energie e.d bij. Met televisie en internet erbij en eventuele verzekering is het grof afgerond bijna 1000 euro. Dan ga ik geen 350 vragen voor alleen een kamertje want diegene mag gebruik maken van de belachelijk grote huiskamer natuurlijk. Ik wil zelf niet 650 gaan betalenquote:Op woensdag 27 augustus 2008 10:28 schreef Dipkip het volgende:
[..]
Maar 780 huur, dan zou je dus wat, 350 vragen ervoor? Ik ken zat amsterdamse medestudenten die staan te trappelen![]()
Maar snap idd best dat je dat niet wil.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |