Het nieuws heeft inmiddels de Arabische wereld bereikt en er wordt gesproken over 'Qatari student killed in racist attack in London'. Dat racisme is door de Engelse politie (Detectives, who are treating the attack as racially motivated de wereld ingeslingerd en niet door Meki.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 10:25 schreef Chancard het volgende:
Moord = moord, dus al die discussies over mogelijk racisme horen hier niet thuis en zijn ontsproten uit het brein van Meki.
Gewoon op de normale manier bestraffen.
Wat maakt dat nou toch godverdomme uit. Er wordt wederom iemand naar de tering getrapt zonder aanleiding. Het is echt verbazingwekkend dat dit keer op keer blijft gebeuren.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 22:37 schreef Sora het volgende:
[..]
je had anders wel je oordeel al weer klaar, maar goed![]()
ot: tja de dader heeft een kleurtje dus kunnen alle gelly's en andere multi-culti idioten weer keihard racisme blèren, ze hebben er weer een martelaar bij. Hetlijkt me toch handig als eerst even de feiten boven tafel komen. 't heeft imo meer weg van een stel dronken idioten die iemand die hun verkeerd aankeek even in elkaar beukten.
Meki mag dan wel een idioot zijn, hij is niet degene die begon over racisme.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 10:25 schreef Chancard het volgende:
Moord = moord, dus al die discussies over mogelijk racisme horen hier niet thuis en zijn ontsproten uit het brein van Meki.
Gewoon op de normale manier bestraffen.
Goed, dan is het misschien de fout van die detectives.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 11:02 schreef Avicenna het volgende:
[..]
Het nieuws heeft inmiddels de Arabische wereld bereikt en er wordt gesproken over 'Qatari student killed in racist attack in London'. Dat racisme is door de Engelse politie (Detectives, who are treating the attack as racially motivated de wereld ingeslingerd en niet door Meki.
conclusie trekken terwijl ze de ballen er van weten...quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 20:32 schreef cheqy het volgende:
[..]
Ga eerst eens uitzoeken wat een borgtocht inhoudt, slappe.
Ik denk ook niet dat die Britten (mocht de moord racistisch gemotiveerd zijn) problemen hebben met mensen uit Qatar. Die jongen werd waarschijnlijk aangezien voor een Pakistaan. (Wrong place at the wrong time...)quote:Op woensdag 27 augustus 2008 11:11 schreef Chancard het volgende:
[..]
Goed, dan is het misschien de fout van die detectives.![]()
Maar ik ben het gewoon een beetje beu om de hele tijd te reageren op discussies over racisme terwijl ik nog nooit een Qatarees ben tegengekomen, laat staan er een negatieve ervaring mee heb. Dus dan vind ik dat Meki het bericht ook niet op deze manier moet brengen.
Racisten hebben sowieso problemen met andere mensen die niet hetzelfde als hun zijnquote:Op woensdag 27 augustus 2008 11:27 schreef Avicenna het volgende:
[..]
Ik denk ook niet dat die Britten (mocht de moord racistisch gemotiveerd zijn) problemen hebben met mensen uit Qatar. Die jongen werd waarschijnlijk aangezien voor een Pakistaan. (Wrong place at the wrong time...)
Ja,of je zou het alcoholgebruik in de UK kunnen gaan aanpakken. Een nuchtere racist is niet zo dom om zo'n aanval uit te voeren.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 11:29 schreef Meki het volgende:
[..]
Racisten hebben sowieso problemen met andere mensen die niet hetzelfde als hun zijn
Open je ogen en veroordeel racisme en niet telkens proberen het in de doofpot te stoppen
Geen idee of er sprake was van racisme. Maar het lijkt wel alsof jij hier suggereert dat racisme per se een reactie op persoonlijke negatieve ervaringen met de groep moet zijn. Of begrijp ik je verkeerd?quote:Op woensdag 27 augustus 2008 11:11 schreef Chancard het volgende:
[..]
Goed, dan is het misschien de fout van die detectives.![]()
Maar ik ben het gewoon een beetje beu om de hele tijd te reageren op discussies over racisme terwijl ik nog nooit een Qatarees ben tegengekomen, laat staan er een negatieve ervaring mee heb. Dus dan vind ik dat Meki het bericht ook niet op deze manier moet brengen.
jij gaat zeker nooit op vakantie ?quote:Op woensdag 27 augustus 2008 03:02 schreef Avicenna het volgende:
Allereerst, smerige racistenmoordenaars
Verder:
[..]
Arme Mohammed toch, je had daar niets te zoeken als zestienjarige iets voor twaalf uur in een onbekend landIk keur dit soort gedrag niet goed, en zeker niet als je voornaam Mohammed is.
Ik zeg toch niet dat het niet schrijnender is?quote:Op woensdag 27 augustus 2008 12:34 schreef zoalshetis het volgende:
ik moet meki gelijk geven en onderstrepen dat dit weldegelijk een racistische actie was, daar kan je als weldenkend mens gewoon niet omheen.
en sinds wanneer maakt een moord/doodslag de zaak niet schrijnender als het motief walgelijk is?
een moord/doodslag uit zelfverdediging is in mijn optiek minder erg dan een moord/doodslag met als aanleiding dat iemand anders is (en dan heb ik het alleen over uiterlijke kenmerken) dan jij bent.
het waren gewoon laffe, racistische honden. moet je ook kunnen zeggen als witmansaboriginal.
quote:Op woensdag 27 augustus 2008 11:06 schreef KreKkeR het volgende:
Bron 2:
http://www.dailymail.co.u(...)led-race-attack.html
Ik denk dat dit zo naar buiten gebracht wordt om duidelijk te maken dat het hier niet om een sloppenwijk allochtoon maar iemand met een goede achtergrond en gedegen opleiding. Niet iemand van wie je verwacht dat hij problemen opzoekt of in een risicogroep zit.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 02:17 schreef KreKkeR het volgende:
Wat me trouwens nu pas opvalt: waarom staat er zo overduidelijk dat het gaat om een rijke Arabier? Wat is de nieuwswaarde daarvan? Is het daardoor erger dat de jongen is omgekomen?![]()
Opvallend.
Op zijn leeftijd met mijn ouders.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 13:00 schreef jpg97 het volgende:
[..]
jij gaat zeker nooit op vakantie ?
Beter opletten, Meki. Ik veroordeel racisme.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 11:29 schreef Meki het volgende:
[..]
Racisten hebben sowieso problemen met andere mensen die niet hetzelfde als hun zijn
Open je ogen en veroordeel racisme en niet telkens proberen het in de doofpot te stoppen
de pers of meki maken er geen racistische moord van, dat deden de daders zelf. niet de zaken om gaan draaien aub, want dan kan je dat ook zeggen bij nieuwsberichten over marokkaanse raddraaiers. en ja. ik vind dat dit bestempeld mag worden als racistische moord, want dat was het. het was niet gewoon moord.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 14:19 schreef Chancard het volgende:
[..]
Ik zeg toch niet dat het niet schrijnender is?
Ik zeg alleen dat je het gewoon als moord moet behandelen. Meki (of de pers) maakt er meteen weer een racisme-bericht van, daar krijg je alleen domme discussies door. Over twee uur zitten we te discussiëren over de holocaust omdat een paar dronken Britten een jong kereltje uit het Midden-oosten op straat hebben aangevallen.
Maar hoe kan je nu zeggen: het was niet "gewoon" moord?quote:Op donderdag 28 augustus 2008 09:21 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
de pers of meki maken er geen racistische moord van, dat deden de daders zelf. niet de zaken om gaan draaien aub, want dan kan je dat ook zeggen bij nieuwsberichten over marokkaanse raddraaiers. en ja. ik vind dat dit bestempeld mag worden als racistische moord, want dat was het. het was niet gewoon moord.
Huh? Wie gaat er met jouw ouders op vakantie?quote:Op woensdag 27 augustus 2008 19:32 schreef Avicenna het volgende:
[..]
Op zijn leeftijd met mijn ouders.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |