Schijnt dat 1 op de 5 vreemdgaat, heb het tot nu toe weinig in mijn omgeving gemerktquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 21:46 schreef Broekie het volgende:
Oh ja hoor. Dus omdat het overal ter wereld gedaan wordt is het maar gewoon normaal?
't is de reden dat het destijds uit ging tussen mij en m'n ex.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 21:47 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Schijnt dat 1 op de 5 vreemdgaat, heb het tot nu toe weinig in mijn omgeving gemerkt
quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 21:47 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Ze is blijer met een badeend
quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 21:48 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Zeeland is ontwikkelingsgebied voor de ns
iets met een paard, een bek en geven.......quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 21:47 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Ze is blijer met een badeend
Ik ook niet, al is dat in mijn geval ook vrijwel onmogelijkquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 21:51 schreef muisje-eliza het volgende:
ben nog nooit vreemd gegaan
O, ze heeft echt fans?quote:
maar uiteindelijk komen ze echt aanquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 21:46 schreef Maricha het volgende:
[..]
Voor jullie "nieuwelingen" prijzen die je bij ons wint, zijn meestal niet binnen een paar weken binnen! Eliza, ik hoop dat je je prijs volgende week krijgt!
Zo is het maar net! En het duur soms even, maar dat ligt niet altijd aan mijn tijdgebrek!quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 21:54 schreef Againzender het volgende:
[..]
maar uiteindelijk komen ze echt aanen zo'n badeend past precies door de brievenbus
ja, geinig nummertje hoorquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 21:56 schreef muisje-eliza het volgende:
[..]
hardstikke gestoord vrolijk nummer
Tot morgenquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 21:59 schreef Maricha het volgende:
Tot morgen!
Oe, "Mijn avontuur in Amerika. Ze wilden me niet"quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 21:58 schreef -Hans- het volgende:
[..]
Binnenkort staat ze zelfs voor de klas
Niets mis mee, je legde het toch duidelijk uit, wij weten niet of de prijzen al in huis zijn of nietquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 21:56 schreef Maricha het volgende:
[..]
Zo is het maar net! En het duur soms even, maar dat ligt niet altijd aan mijn tijdgebrek!
Slaap lekkerquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 22:07 schreef muisje-eliza het volgende:doeidoei iedereen tot morgen, ik piep dr tussen uit
Te weinig , topic is niet volgekomen tijden met michielquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 22:00 schreef muisje-eliza het volgende:
oh Gordon Ramsey vanaaf
klets ik teveel vanaaf?![]()
Goed nummer is dat!quote:
Gemist...quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 22:56 schreef Sersjee het volgende:Monstertruckdriver
![]()
Wat een moddervette plaat is dat!
Gemist !quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 22:56 schreef morpheus_at_work het volgende:
waar is hansMONSTERTRUCKDRIVER
quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 22:01 schreef silverx het volgende:
[..]
Oe, "Mijn avontuur in Amerika. Ze wilden me niet".
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |