Had ik ook, totdat ik via Synaptic, het hele zwikkie heb laten updaten, toen ging het als een speer. Ze worden toch redelijk outdated geleverd blijkbaar.quote:Op zondag 24 augustus 2008 21:44 schreef NanKing het volgende:
[..]
Misschien dat ik er over een tijdje winxp op zet of op een flashdrive. Voorlopig ben ik nog nergens echt tegen aangelopen op een ding na.
Ik wilde even wifi-en bij mijn ouders en dat netwerk is beveiligd met WPA-AES en ik krijg geen IP adres. Ik krijg te zien dat er geen ip lease beschikbaar is in het netwerk maar als je op de servert kijkt wordt er wel een IP adres uitgegeven naar mijn eee. Heel vaag is 't.
Ik kan in de netwerksettings ook alleen kiezen tussen WEP of WPA (dus geen WPA-AES bijv.).
Lijkt mij ook.quote:Op zondag 24 augustus 2008 21:51 schreef veldmuis het volgende:
Wordt het niet tijd voor een OP waarin ook de 90x en 1000 vermeld staan?.
Tuurlijk, alleen werkt dat dus niet zonder eerst je SSD te formatteren, dit was een manier om het te doen zonder je SSD aan te raken (die zet je uit zelfs) opzich lijkt het dus te werken, maar om de een of andere reden is die USB disk dan toch niet bootable, ondanks dat ik alles heb gedaan in de XP setup bestanden om dat mogelijk te maken...quote:Op zondag 24 augustus 2008 21:55 schreef veldmuis het volgende:
Heb je niet een USB stick of SDkaartje liggen? Dat zou toch wel moeten werken, als ik me goed ingelezen heb?
Heb ik gedaan, er is een hele goeie tutorial op de eee wiki, maar toch werkt het nietquote:Op zondag 24 augustus 2008 22:15 schreef NanKing het volgende:
Heb je ook in je bios "OS installation, start" aangezet? Of moet dat alleen als je het met een usb/flash drive doet?
Open office ja.quote:Op zondag 24 augustus 2008 22:19 schreef toma het volgende:
Zitten er op een EEE-pc ook programma's vergelijkbaar met Word en Excel?
Je hebt een Windows versie, daar zal het vast opzitten of op te installeren zijn. Op de Linux versie heb je verschillende mogelijkheden voor goede alternatieven. Zoals eerder genoemd is Open Office de standaard vervanger.quote:Op zondag 24 augustus 2008 22:19 schreef toma het volgende:
Zitten er op een EEE-pc ook programma's vergelijkbaar met Word en Excel? Of kun je gewoon Microsoft Office installeren op zo'n ding?![]()
Ik heb geen nieuwe accu gekocht omdat ik prima afkan met het origineel. Als je even googeled op eee pc accu dan zie je dat ie in ieder geval bij bol.com te krijgen is (voor een achterlijk dure prijs..). Ik ken enkel ervaringen van mensen die em op eBay kochten, en over het algemeen waren ze wel tevreden volgens mij. Ik zou er gewoon een op eBay kopen (let op feedback score etc) dat scheelt je een hoop geldquote:Op maandag 25 augustus 2008 01:28 schreef Neverstop het volgende:
Even overhevelen naar het nieuwe topic:
Heeft iemand al een nieuwe accu voor z'n EEE 900 gekocht, of weet iemand waar ik die kan vinden? Bij voorkeur niet op eBay/Marktplaats.
Ik heb de tweakers tutorial gebruikt, en na wat gepruts heb ik nu XP pro + Office 2003 op mijn 900 en het draait allemaal best redelijk.quote:Op zondag 24 augustus 2008 22:16 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Heb ik gedaan, er is een hele goeie tutorial op de eee wiki, maar toch werkt het niet.
Van USB-Hd naar SD heb ik nog niet gevonden eigenlijk, zal wel weer ff zoeken...
quote:Op maandag 25 augustus 2008 08:35 schreef TinToR het volgende:
[..]
Ik heb de tweakers tutorial gebruikt, en na wat gepruts heb ik nu XP pro + Office 2003 op mijn 900 en het draait allemaal best redelijk.
Overigens moet de OS installation op finish staan in de bios voor deze methode.
Ja, en DAT was dus juist niet de bedoeling. Ik heb een tutorial gevonden waarbij je de SSD juist ff helemaal uitzet en dan XP op een externe HD kan zetten, zodat hij daarvan kan booten.quote:Verwijder alle, echte alle partitites, dus ook de BIOS partitie, partities op de SSD
Staat er aan de linkerkant.quote:You can find the account activation code at the lower right corner of the "Eee PC user manual" in the Eee PC box .
Ja, kijk jij even op die van jou danquote:
Sja, nu is het onbereikbaarquote:Op maandag 25 augustus 2008 13:26 schreef veldmuis het volgende:
Ik las in zoeen tweakers topic dat het wel retetraag is.
quote:Op maandag 25 augustus 2008 13:28 schreef veldmuis het volgende:
De Asus site doet het altijd slecht. Heb je het in IE geprobeerd?
Als je kan solderenquote:Op maandag 25 augustus 2008 15:42 schreef RoOoYtJuH het volgende:
Zo, kom net terug uit de winkel. Heb een 901 aangeschaft met mobiel internet van kpn.
Wel geinig dingetjeis die ssd nog uit te breiden eigenlijk?
Is ie ook op voorraadquote:Op maandag 25 augustus 2008 15:43 schreef veldmuis het volgende:
De 1000HD is nu 399 bij de BCC. Aardig goedkoop.
Geen idee. Bel de winkel bij jou in de buurt.quote:
Ik heb er al 1quote:Op maandag 25 augustus 2008 16:57 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Geen idee. Bel de winkel bij jou in de buurt.
Ik twijfel trouwens nu tussen de 1000H en de MSI Wind. Die wind ziet er mooier uit.
op mijn mobiel zelf is de snelheid redelijk acceptabel. Ik krijg het alleen niet voor elkaar om op mijn eeePC te doen.quote:Op maandag 25 augustus 2008 21:38 schreef rene90 het volgende:
Ben ik ook zeer benieuwd naar haha, hoewel de snelheid misschien enorm bagger zal zijn, maar toch.
HSDPA? Ik heb zelf UMTS, dus opzich ja, de pagina's laden nog redelijk goed te doen.quote:Op maandag 25 augustus 2008 21:40 schreef sanger het volgende:
[..]
op mijn mobiel zelf is de snelheid redelijk acceptabel. Ik krijg het alleen niet voor elkaar om op mijn eeePC te doen.
Maar dan heb je dus wifi op je foon nodig, dat heb ik niet.quote:Op maandag 25 augustus 2008 21:48 schreef HeatWave het volgende:
Aangezien ik nog Linux draai was BT ff te omslachtig, ik doe het nu via Wmwifirouter en HSPDA en dat gaat werkelijk als de bliksem, niets trager dan via wifi zeg maar. nu.nl binnen 1-2 sec op het scherm.
Ha, like I care, de baas dokt, en ik moet constant online zijn ivm push-mail en evt dus ook VPN, dus prive gebruikt valt niet opquote:Op maandag 25 augustus 2008 21:51 schreef rene90 het volgende:
Maar wel via je telefoon heatwave? En ga je dan niet over de FUP heen? Dat je gezeik krijgt bij je telefoon provider?
Nou, ik had dus onder de 'easy' desktop zeg maar de locales aangepast, en toen werkte veel dingen in het Engels. Helaas niet alles. Toen schakelde ik naar de advanced desktop, en werd alles weer NLquote:Op maandag 25 augustus 2008 09:09 schreef Visitor.Q het volgende:
tvp.
En JMG, kun je niet via synaptic de engelse languagepack installeren?
Tja vind ik toch best prijzig, 30 euro per maand voor een beetje internetten met datalimiet. Ik hou het dus wel bij wifi. En anders kan ik altijd met mijn telefoon even mijn email checken.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 07:25 schreef RoOoYtJuH het volgende:
Ik zit nu zelfs in de trein te internetten op mijn eeepc, via kpn mobile. Kost me 30 euro per maand en ik heb een datalimiet van 400 mb, dus moet wel een beetje opassen, maar het werkt echt heel redelijk.
In de treinen niet, zou te duur zijn en alles. Er zijn wel hotspots op de 50 meest gebruikte stations in NL, tegen betaling volgens mij dan.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 11:57 schreef Adelante het volgende:
Biedt de NS nog geen wifi in alle treintrajecten?
Ja op de NS stations moet je betalen. Maar er zijn ook zat gratis hotspots door het hele land: www.hotspotsvinden.nlquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 12:04 schreef rene90 het volgende:
[..]
In de treinen niet, zou te duur zijn en alles. Er zijn wel hotspots op de 50 meest gebruikte stations in NL, tegen betaling volgens mij dan.
Telt "bij collega's op het bureau"?quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 09:22 schreef HeatWave het volgende:
Ondanks dat ze echt heel veel verkocht worden heb ik er nog niet 1 in het wild gezien.
En die is?quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 19:15 schreef ganzenherder het volgende:
Vandaag de 1000H binnengekregen, eerste indruk is echt precies wat ik ervan verwachte
hij heeft hem besteld, dus die indrukx vooraf zal wel goeed geweest zijn.quote:
Ooh ja dat kan ook uiteraard, bluetooth / usb gps ding erop, en navigeren die hapquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 17:47 schreef Jernau.Morat.Gurgeh het volgende:
[..]
Telt "bij collega's op het bureau"?.
Als ik trouwens Bluetooth + GPS muis werkend heb lijkt die Eee me wel een ubergeil SatNav systeempje.
Alleen zo moeilijk aan het raam van je auto te plakken met zo een zuignapquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 22:54 schreef rene90 het volgende:
[..]
Ooh ja dat kan ook uiteraard, bluetooth / usb gps ding erop, en navigeren die hap
Ah, is dat raadsel alvast opgelost, tnx.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 09:44 schreef HeatWave het volgende:
Over leverbaarheid weet ik niets.
Maar het is mij ook geadviseerd om de batterij eruit te halen als je hem niet gebruikt ja, en dat gaat erg eenvoudig hoor.
Ja, de windows versie heeft minder ruimte qua geheugen. Ik heb de 900 versie (ondanks dat ie niet blauw wasquote:Op woensdag 27 augustus 2008 10:18 schreef Syrena het volgende:
Oja, mijn vriend opperde om dan de 901 XP te kopen en er dan Linux op te zetten, maar dan heb ik nog steeds toch maar 12 GB ruimte, i.p.v. 20?
En ik wil 'm *nu*Vrouwen!
Jaquote:Op woensdag 27 augustus 2008 13:55 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ja, de windows versie heeft minder ruimte qua geheugen. Ik heb de 900 versie (ondanks dat ie niet blauw wasmaar hij is wel wit parelmoer!
) met Linux en hij bevalt me goed. Ik heb dus 20 GB ipv 12 GB. Je moet alleen wel even wat dingetjes aanpassen in Xandros om de full desktop mode te krijgen, maar dat is zo gepiept (via google zijn er veel handleidingen te vinden).
Ja, dat heeft ie, aan de zijkant. En een VGA poort en 3 USB poorten.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 14:04 schreef Syrena het volgende:
[..]
JaDenk ook dat het die dan gaat worden, ik wilde de 901 Linux omdat die een iets betere accutijd heeft.
Heeft de 900 ook een cardreader of niet?
OEM? Heb je een merknaam/weblink? Klinkt wel intressantquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 20:01 schreef veldmuis het volgende:
Op tweakers.net las ik dat er een OEM-EEE901 kloon aan zit te komen voor max 300 euro. Ben benieuwd. Jammer van die kleine kutschermpjes, althans, 10" is keurig, maar dan die resolutie.
Zodra er iets is met 1280 breed wordt het interessant!
Specs zien er goed uit, 1Gb memory / 120Gb hdd / bluetooth. Ik mis alleen de N wireless vergeleken met de 901.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 19:31 schreef veldmuis het volgende:
http://tweakers.net/nieuw(...)elabel-netbooks.html
1024x600 is voor mij wel te weinig vrees ik. Ik wil er wat fotobewerking op doen. Kleurechtheid is dus ook niet onbelangrijk, maar daar verwacht ik niet al teveel van. Na een beetje calibreren is het al snel 'redelijk acceptabel'
quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 19:21 schreef remlof het volgende:
[..]
OEM? Heb je een merknaam/weblink? Klinkt wel intressant
Ow en 1024x600 is prima te doen hoor.
Ik weet niet welke versie van welk merk je gekocht hebt, maar ik heb de eee 900 en geen dode pixels... Je kunt daar volgens mij erg pech mee hebben. Vaak hebben ze een max aan dode pixels wat de fabrikant redelijk vintdt, kijk dat anders even na. En heb jij er meer dan "acceptabel" dan zou ik even terug gaan naar je verkoper.quote:Op zondag 31 augustus 2008 21:04 schreef RoOoYtJuH het volgende:
ik merk net dat ik echt veel dode pixels. stuk of 12. jullie daar ook last van?
De ISO 13406-2 standaard beschrijft hoeveel dode pixels er aanwezig mogen zijn in een scherm.quote:Op zondag 31 augustus 2008 22:19 schreef Marijkezwolle het volgende:
[..]
Ik weet niet welke versie van welk merk je gekocht hebt, maar ik heb de eee 900 en geen dode pixels... Je kunt daar volgens mij erg pech mee hebben. Vaak hebben ze een max aan dode pixels wat de fabrikant redelijk vintdt, kijk dat anders even na. En heb jij er meer dan "acceptabel" dan zou ik even terug gaan naar je verkoper.
Wat wilde je aanpassen dan?quote:Op maandag 1 september 2008 10:00 schreef HeatWave het volgende:
Nou ik ben overstag hoor, na het zoveelste kleine dingetje dat ik wou aanpassen waar ik weer 100 regels code voor moest inkloppen ben ik weer "gewoon" op XP gaan werken. Installatie was zo gebeurd, drivers erop en verdomd, alles werkt gewoon!
Linux, het zal het nooit worden als ze zo verdomde koppig blijven. Echt, ik ben geen leek, ik snap het allemaal wel, kreeg alles wel voor elkaar, maar komop zeg. Wat een totaal gebrek aan gebruikersvriendelijkheid...
Was met Bluetooth aan het kloten.quote:Op maandag 1 september 2008 15:14 schreef Metro2005 het volgende:
[..]
Wat wilde je aanpassen dan?
Trouwens ook schitterend, ik en mijn vriendin hadden de eeepc meegenomen op vakantie. Op schiphol moet je laptops ed apart leggen. Die beveiligingsmensen zaten echt zo te kijken van uh is dat wel een laptop?zeker nog nooit gezien
Linux is nog lang niet klaar voor de grote markt. Het gaat de goeie kant op met Ubuntu en dergelijke, maar zodra je net iets anders wil dan de standaardconfig mag je indd de configbestanden induiken om de boel aan de gang te krijgen, als dat al lukt...quote:Op maandag 1 september 2008 15:15 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Was met Bluetooth aan het kloten.
Nu met XP, dongle erin, zoeken, pairen klaar.... Zo moet het.
Oh alles is me ook wel gelukt hoor, maar ik moest WEER lopen kloten met allerlei scripts etc. En ik wist gewoon dat het onder XP met 1 minuut klaar zou zijn. En na dus Xandros 3 weken (intensief, echt) de kans hebben gegeven is het mooi geweest.quote:Op maandag 1 september 2008 15:19 schreef L0we het volgende:
[..]
Linux is nog lang niet klaar voor de grote markt. Het gaat de goeie kant op met Ubuntu en dergelijke, maar zodra je net iets anders wil dan de standaardconfig mag je indd de configbestanden induiken om de boel aan de gang te krijgen, als dat al lukt...
Hier hetzelfde ja, ik heb ongeveer 3 maanden op Ubuntu gezeten. Werkt echt lekker snel en stabiel vind ik zelf, maar het eeuwige geconfigureer is me toch op gaan breken.quote:Op maandag 1 september 2008 15:21 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Oh alles is me ook wel gelukt hoor, maar ik moest WEER lopen kloten met allerlei scripts etc. En ik wist gewoon dat het onder XP met 1 minuut klaar zou zijn. En na dus Xandros 3 weken (intensief, echt) de kans hebben gegeven is het mooi geweest.
Natuurlijk voldoet het out of the box prima hoor, als je dus niet beter weet. Maar ja, ik ben nou eenmaal iemand die graag aankloot met zijn OS.
Ach, stabiel. Hoe instabiel is XP nou? Ik kan me echt de laatste BSOD niet heugen en Xandros is een paar keer blijven hangen de afgelopen weken. En qua bootsnelheid doet XP niet onder voor Linux op mijn EEE hoor.quote:Op maandag 1 september 2008 15:27 schreef L0we het volgende:
[..]
Hier hetzelfde ja, ik heb ongeveer 3 maanden op Ubuntu gezeten. Werkt echt lekker snel en stabiel vind ik zelf, maar het eeuwige geconfigureer is me toch op gaan breken.
XP is inderdaad niet heel instabiel, waar ik vooral op doelde is op het moment dat een programma vastloopt onder Ubuntu je dat binnen een seconde gekilld hebt. Windows heeft daar "iets" langer voor nodig. Maar indd zoals je zegt, XP it isquote:Op maandag 1 september 2008 15:30 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Ach, stabiel. Hoe instabiel is XP nou? Ik kan me echt de laatste BSOD niet heugen en Xandros is een paar keer blijven hangen de afgelopen weken. En qua bootsnelheid doet XP niet onder voor Linux op mijn EEE hoor.
En hij herkent ook mijn 2GB standaard, dat deed Xandros ook niet (vermeld dat even Asus want elke shop verkoopt er standaard zo'nbeetje een 2GB module bij).
Nee, XP it is.
Ow vaag, ik heb met bluetooth en mijn gps muis onder linux eigenlijk geen problemen, paired prima en ook met telefoons ed gaat het goedquote:Op maandag 1 september 2008 15:15 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Was met Bluetooth aan het kloten.
Nu met XP, dongle erin, zoeken, pairen klaar.... Zo moet het.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |