verbeterd*quote:Op zondag 24 augustus 2008 15:09 schreef afcajos het volgende:
VEGETARIËRS MOETEN GEWEIGERD WORDEN IN DE MAATSCHAPPIJ
Het ergste is als ze dan ook van die hele monologen tegen je af gaan steken dat je geen vlees zou moeten eten.quote:Op zondag 24 augustus 2008 15:09 schreef afcajos het volgende:
True true.. Zo was ik een keer op een bbq waar zo'n huilieslut was die vegetariër wasLekker de hele avond vegetarische burgers en stokbrood lopen vreten!
![]()
VEGETARIËRS MOETEN GEWEIGERD WORDEN OP BBQ'S
1939 dejavuquote:Op zondag 24 augustus 2008 15:13 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
verbeterd*
Ik stem ervoor dat vegetariërs een ster moeten dragen met "Ik ben fucking kansloos want ik eet geen vlees."
En dan moeten ze overal worden geweigerd. Om te beginnen in restaurants. Dan gaan ze maar lekker blaadjes plukken en die op eten.
En ondertussen wel een leren jas dragenquote:Op zondag 24 augustus 2008 15:17 schreef frenchfries het volgende:
[..]
Het ergste is als ze dan ook van die hele monologen tegen je af gaan steken dat je geen vlees zou moeten eten. [ afbeelding ]
Waar bemoei je je mee bitch (het zijn altijd vrouwen die dat doen)? Dat jij met je emo-kop die varkens zielig vind betekent niet dat de rest van de wereld zich maar aan jouw bizarre dieet moet houden, dus laat mij lekker mijn speklap opeten!
Dat plaatje wou ik net posten maar het lukte niet op mn telefoon.quote:Op zondag 24 augustus 2008 15:39 schreef Enslaved het volgende:
For every animal you don't eat, I eat three!
Vegetariër alert !!!111111quote:Op zondag 24 augustus 2008 15:46 schreef FFnog het volgende:
Alle posts in dit topic zeggen genoeg over de toestand waarin de posters verkeren lijkt mij...
Wat een stelletje zielige huilies zeg...
Als een vegetarier geen vlees wil eten dan moet je daar alleen maar blij om zijn, des te meer blijft er over.
Verder heb je er toch helemaal geen last van...???
Wie is hier nu de huilie, kom op zeg...
En nog eenquote:Op zondag 24 augustus 2008 15:48 schreef Kiegie het volgende:
Opvallend toch dat het altijd vleeseters zijn die van agressieve topics als deze openen, en dat je zelden of nooit een vegetarische tegenhanger treft.
De conclusie dat je zielige, gefrustreerde, kortzichtige mensen vooral onder vleeseters vindt, wordt wel heel aantrekkelijk. In feite zijn dit soort topics een onbedoelde aansporing om toch maar eens wat minder vlees te gaan eten.
Succes TS, met alle dingen die blijkbaar niet gelukt zijn in je leven! Geef niet op, hou vol!
quote:Op zondag 24 augustus 2008 15:48 schreef Kiegie het volgende:
Opvallend toch dat het altijd vleeseters zijn die van agressieve topics als deze openen, en dat je zelden of nooit een vegetarische tegenhanger treft.
De conclusie dat je zielige, gefrustreerde, kortzichtige mensen vooral onder vleeseters vindt, wordt wel heel aantrekkelijk. In feite zijn dit soort topics een onbedoelde aansporing om toch maar eens wat minder vlees te gaan eten.
Succes TS, met alle dingen die blijkbaar niet gelukt zijn in je leven! Geef niet op, hou vol!
Ze dwingen hun mening aan je op en je moet rekening met ze houden als ze komen eten.quote:Op zondag 24 augustus 2008 15:46 schreef FFnog het volgende:
Verder heb je er toch helemaal geen last van...???
quote:
Lees de OP eens...quote:Op zondag 24 augustus 2008 15:50 schreef lennartb.nl het volgende:
[..]
Ze dwingen hun mening aan je op en je moet rekening met ze houden als ze komen eten.
Gelukkig ken ik er geen!
quote:Op zondag 24 augustus 2008 15:58 schreef Silven het volgende:
he tis toch ook zielug voor die dieren. als je zonodig vlees wil eten eet dan je eigen op en laat die arme dieren met rust. hoe zou jij het vinden om geslagt te worden??!!
Wie is er nu dom bezig, de vegetarier of de vleeseter...???quote:VLEES ETEN IS ONGEZOND
VLEES IS DE OORZAAK VAN ALLE HART EN VAATZIEKTES !!
Zie VIDEO ONGEZOND
Enkele krantenartikelen die bewijzen dat vlees een bron is van ziekte, kanker en dood:
1-Minder kanker en andere ziektes bij vegetariërs
Vegetariërs hebben 40 procent minder kans op kanker dan mensen die vlees eten. Dat blijkt uit een rapport van Britse en Nieuwzeelandse onderzoekers die zesduizend vegetariërs en vijfduizend vleeseters en vrienden en verwanten onderzochten. Vegetariërs blijken ook minder risico te lopen om te overlijden aan hartkwalen. Niet-vleeseters vertoonden opvallend lagere sterftecijfers dan vleeseters door de belangrijkste doodsoorzaken: hartkwalen als gevolg van vernauwing van de kransslagaders en kanker, aldus het rapport.
2- Vegetarisch = Gezond
Vegetariërs zijn gezonder en leven langer dan hun vleesetende medemens, zo blijkt uit onderzoek van het Duitse Kankeronderzoeksinstituut (Heidelberg). Medici van dit instituut volgden gedurende 11 jaar ruim 1900 vegetariërs. Deze bleken zelden last te hebben van chronische klachten als Angina Pectoris en hoge bloeddruk. Bovendien stierven er in die periode half zoveel mensen als in een vergelijkbare niet-vegetarische controlegroep. Het percentage dodelijke hartinfarcten was nog lager. Vooral mannen profiteren van vleesloze voeding: zij hebben daardoor 50% minder kans (vrouwen 25%) op tumoren of kanker. (Bild der Wissenschaft).
3- Vegetariers leven gezonder en langer
Vegetariërs beweren al jaren dat hun vleesloos dieet een gezondere levensstijl met zich meebrengt. Maar die stelling is moeilijk te bewijzen. Het probleem is dat wanneer men een groep vegetariërs vergelijkt met een groep vleeseters, en de eerste groep minder vaak ziek blijkt te zijn en langer blijkt te leven, dit niet zonder meer door het verschil in eetgewoonten hoeft te komen. Vegetariërs verschillen namelijk ook in andere opzichten van de rest van de bevolking. Een voorbeeld: vegetariërs roken gemiddeld minder en drinken minder alcohol. Dit maakt het moeilijk om de invloed van alleen het ontbreken van vlees in het dieet te bepalen. Aan alle twijfels lijkt nu echter een eind gekomen te zijn. Door onderzoekteams in Engeland en Nieuw-Zeeland is een vergelijkende studie verricht onder 6000 vegetariërs.Het ging hier om vrijwilligers die vervolgens nog eens 5000 vlees etendevrienden en kennissen rekruteerden voor de controlegroep. Hierdoorwas de levensstijl van beide groepen identiek, behalve dan dat de enegroep wèl vlees at en de andere niet. De onderzoekers hielden ookrekening met rookgewoonten, gewicht en sociaal-economische status.Uit resultaten die onlangs in The British Medical Journal zijn gepubliceerd blijkt onomstotelijk dat vegetariërs 40 procent minder kanshebben op het krijgen van kanker en dat hun sterftekans ook beduidend kleiner is.
Het mag duidelijk zijn dat de anatomie genoeg zegt over waarom het ongezond is om vlees te eten. Het snel ontbindende vlees zit veel te lang in de darmen en tijdens het moeizame verteren van het vlees komen er schadelijke gifstoffen vrij. Deze giffen tasten o.a. de nieren aan. Deze organen zijn erg belangrijk voor het zuiveren van het bloed en kunnen dus na verloop van tijd hun werk niet goed meer doen en je snapt dat er daardoor een soort kettingreactie ontstaat en jouw mooi lijfje ziek wordt van binnen. Zelfs bij mensen die weinig vlees eten moeten de nieren drie maal zo hard werken als bij vegetariërs.
Hetzelfde geldt voor het hart en de vaten. De overdaad aan vet in het vlees kan het lichaam niet aan tijdens het verteren en je krijgt dan dus een ‘vet’ hart en zo’n goor en vooral gevaarlijk laagje aan de binnenkant van je vaten waardoor je dichtslibt met alle gevolgen van dien.
Het is ook aangetoond dat kanker en het eten van vlees nagenoeg hand in hand gaan. Bij vrouwen met borstkanker is aangetoond dat als ze stopten met het eten van vlees en meer vezels en groenten tot zich namen na drie (!) maanden de borststructuur al veranderd was en de kankercellen geen aanhechtingsplaats meer hadden.
Vlees vormt nl. tijdens de vertering metabolische steroïden die kankerverwekkende eigenschappen bezitten.
Propaganda, kom zeg. Vlees bevat talloze voedingsstoffen die bijv bij de spieropbouw onmisbaar zijnquote:Op zondag 24 augustus 2008 16:07 schreef FFnog het volgende:
[..]
Wie is er nu dom bezig, de vegetarier of de vleeseter...???
Dus de kinderen zijn kleiner, maar de volwassenen niet, de kinderen hebben dus een normale groei i.pv. te snel groeien door al die hormoontroep die er in het vlees zit tegenwoordig...quote:Op zondag 24 augustus 2008 16:10 schreef RickoKun het volgende:
Flikker op man, het is bewezen dat vegetariers (en dan vooral de kinderen) vaak kleiner en ieler zijn dan de mensen die wel een normaal etensstijl hebben.
En als je het nu nog niet begrijpt dan kan ik er niets aan doen, dan heeft het gewoon met jou te maken denk ik...quote:Natuurlijk is vlees en zuivel niet gezond! Kijk maar op http://www.lekkerplantaardig.net/gezondhe.htm Instanties als het voedingscentrum e.d. zijn gewoon heel erg ouderwets. Vroeger dacht men nog dat vlees en zuivel gezond en onmisbaar waren. Tegenwoordig weet men beter! Er wordt steeds (wetenschappelijk) onderzoek naar gedaan. Natuurlijk zijn er ook wetenschappelijke onderzoeken waaruit blijkt dat (bepaalde stoffen in) vlees en melk wel goed voor een mens zijn. Maar uit andere recente onderzoeken blijkt dan weer dat deze stoffen ook in plantaardige vorm beschikbaar zijn, vaak in een andere vorm, soms beter opneembaar (zoals bijv. calcium, magnesium). Zo veranderen de inzichten van de wetenschap door nieuw onderzoek steeds. Vroeger dacht men bijv. ook nog dat alle vet goed voor je was (mijn oma zei vroeger dat een mager iemand ongezond was, je moest 'spek' op je lichaam hebben want dan had je meer weerstand... ze wist niet beter!) en dat een mens per se vlees en melk nodig had en 1 of 2 stuks fruit. Tegenwoordig zijn ze er o.a. achter dat er verschillende soorten vetten bestaan die lang niet allemaal goed zijn, dat een mens heel goed zonder vlees en melk kan, dat er zelfs hele volksstammen zijn die geen melkproducten kunnen verdagen, en dat het eigenlijk nog beter is als een mens 3 of 4 stuks fruit eet. Zo maar wat voorbeelden waaruit blijkt dat de inzichten in wat goede voeding is veranderen. Het duurt helaas altijd even voordat mensen nieuwe dingen willen aannemen... het zit er bij velen zo ingebakken dat melk en vlees 'moet'. Dat duurt wel even voordat iedereen gelooft dat melk en vlees hartstikke ongezond zijn. Enkele feiten: - dierlijk voedsel bevat meestal cholesterol en plantaardig voedsel niet - dierlijk voedsel bevat veel meer verzadigde vetten dan plantaardig voedsel - dierlijk voedsel bevat vrijwel geen vezels en plantaardig voedsel wel - dierlijk voedsel bevat i.h.a. meer toxische stoffen dan plantaardig voedsel, omdat veel toxische stoffen zich ophopen in vetweefsel van dieren - plantaardige bronnen van calcium zijn beter door het menselijk lichaam opneembaar dan dierlijke - vegetariërs hebben o.a. minder kans op hart- en vaatziektes en minder kans op kanker dan vleeseters.
Jij denkt: ik citeer even een Engelstalige vleeseter uit een Engelstalig forum die hetzelfde zegt als al die onnadenkende vleeseters hiero, maar door de vreemde taal en de boeiende regeleinden zal het meer indruk maken?quote:Op zondag 24 augustus 2008 16:22 schreef GuyFawkes het volgende:
first of all being a vegetarian should
never be associated with being
a revolutionary or being open-minded.
that's a dietary choice.
if someone wants to proliferate the
type of ignorance we're supposed to
be fighting by thinking that,
you're just fucking yourself.
i don't go around promoting
beef and pultry shoving it in
people's faces.
i don't castigate people for not
eating steak sandwiches;
and i would never diss someone
for being a fucking broccoli-head,
or living off of radishes,
or eating grass or tofu.
i like a lot of vegan cuisine.
but the illogicality of expecting
everyone to adopt their particular
idea of what being healthy is
is just preposterous.
i've seen some of you herbivores;
and if you want to argue health,
y'all need to eat some kind of supplement
because some of y'all are so skinny
that it's disgusting; looking like the
only hip-hop motherfuckers on schindler's list.
being a malnutrition-ass got nothing to do
with being revolutionary or being on-point.
i'll be damned if i let somebody else push
their agenda on me. you know i don't eat pork,
not because i'm a muslim, i just don't
really like it, but i really will
fuck a bird up. and fish is good
when that shit is fresh. it's like my nigga
Vast Aire from Can Ox said. if you don't like
the smell of burning meat, well then get
the fuck off the planet. you know i don't
criticize people for eating moss,
then don't open your fucking mouth
about my food, man. i like beef
and broccoli motherfucker. mind
your god-damn business.
Hallo, van mij mag je, ik reageerde alleen op de OP hoor, nu moet je de zaken niet gaan omdraaien...quote:Op zondag 24 augustus 2008 16:32 schreef nattermann het volgende:
Kerel, rot eens op met je propaganda. Als ik lekker een smerige hamburger eet, waar vlees van 12 verschillende koeien in zit, dan doe ik dat. Ga je me tegenhouden ofwat?
Triest
Ook weer kenmerkend voor mensen die graag hun kop in het zand steken (wat ik overigens geen enkel probleem vind, als je er bij mij maar niet over komt huilen): heldere feiten als propaganda betitelen.quote:Op zondag 24 augustus 2008 16:32 schreef nattermann het volgende:
Kerel, rot eens op met je propaganda. Als ik lekker een smerige hamburger eet, waar vlees van 12 verschillende koeien in zit, dan doe ik dat. Ga je me tegenhouden ofwat?
Triest
idd. het zijn maar dierenquote:Op zondag 24 augustus 2008 16:28 schreef FFnog het volgende:
en nee, dit is niet in het één of ander Oostblokland, dit is gewoon in het westen...
Maar ach, het zijn maar dieren he...
![]()
![]()
'nuf said. Slotje!quote:Op zondag 24 augustus 2008 17:00 schreef Nikmans het volgende:
Ik vind mensen belangrijker dan dieren.
Ik vind mezelf belangrijker dan een koe die mijn hamburger wordt.
Daar heb ik geen awareness campagne van fascistische vegetariërs als jullie voor nodig
En als je niets anders voor ze hebt op een BBQ gaan ze nog stiekem aan je gras zitten knagen ookquote:Op zondag 24 augustus 2008 15:50 schreef lennartb.nl het volgende:
[..]
Ze dwingen hun mening aan je op en je moet rekening met ze houden als ze komen eten.
Gelukkig ken ik er geen!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |