Goedemorgen!
Grappig hondje, die George!

Mara is hier nu twee weken, en ik moet zeggen: het was nog leuker dan ik al verwachtte!

Ze heeft de afgelopen 3 nachten bij me in bed geslapen.

Heeft een voordeel en een nadeel. Voordeel is dat ze sneller zindelijk wordt (ik ben doof dus hoor haar 's nachts niet janken of zo als ze naar buiten wilt). En ik krijg een goedemorgenlikje als ze wakker is.

Nadeel is dat je zelf een beetje een slaapgebrek ontwikkelt.

Maar ze is dat gebrek dubbel en dwars waard.

Net de een na laatste krant weggehaald. Ze weet dat als ze bij de kamerdeur gaat zitten, ze in no time naar buiten mag. De tijd dat ze moet wachten voor we naar buiten gaan rek ik steeds met een paar minuten, zodat ze weet dat ze soms moet wachten voordat ze naar buiten kan.

Slapen doet ze nog veel. Ze slaapt meestal tussen 13.00 en 15.00 uur en 's avonds ligt ze ook wat op d'r vetbed te soezen tot ik naar bed ga. Dan loopt ze trouw achter me aan. Doet ze trouwens de hele dag door. Heb ik ook eens een vrouw achter mijn kont aan zitten.
Alles gaat dus helemaal goed met Mara.
Op woensdag 15 juni 2011 01:02 schreef Bluezz het volgende:Xeb heeft altijd gelijk, Staal