heeft 200 gewonnenquote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:46 schreef Plato1980 het volgende:
Phelps, tenzij Bolt ook de 200 wint en met Jamaica een medaille op de estafette pakt, dan wordt het moeilijk kiezen.
dat heb ik vanmiddag volledig gemistquote:
Matig argument. Phelps ook op de 100 vlinder naquote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:48 schreef sjimz het volgende:
Bolt, die is gewoon oppermachtig aan de rest.
quote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:48 schreef sjimz het volgende:
Bolt, die is gewoon oppermachtig aan de rest.
Het is natuurlijk de vraag of Bolt na elke horde snel genoeg kan accelereren/zn topsnelheid kan behouden.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:50 schreef Appeltjesmoes het volgende:
Zou Bolt ook de 110m horden kunnen winnen? Hij is immers groot, dus hij zou makkelijk over die horden kunnen komen? Of is het verschil tussen wel/geen horden toch een stuk groter dan bijvoorbeeld vlinderslag en vrije slag??
100 vlinder 4*100 vrij beide met moeite gewonnen.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:51 schreef Kali-Mist1 het volgende:
[..]
Phelps toch ook?
Blijft een lastige keus, 2 verschillende diciplines!
Maar diep in mijn hart ga ik voor Bolt, want ben meer een atletiek man dan een zwemmer!
Daar heb je het dus al.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:51 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Matig argument. Phelps ook op de 100 vlinder na.
Het lijkt me niet, maargoed Bolt doet wel meer onwaarschijnlijke dingen. Horden is wel echt een andere discipline, de snelste wint niet altijd, de techniek is belangrijk, al is dat wel trainbaar maar dat kost wel veel tijd. De 400m lijkt me waarschijnlijker, dat gaat die ook zeker proberen. Hij komt ook oorspronkelijk van de 400m vandaan en liep als 16 jarige bijv. al sneller dan de snelste Nederlander ooit.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:50 schreef Appeltjesmoes het volgende:
Bolt.
Atletiek en dan vooral de 100m en 200m sla ik toch wel hoger aan dan zwemmen. Beide in een WR, waarvan niemand dacht dat ze snel verbeterd zouden worden. Daarbij vind ik ook de enorme overmacht van Bolt overtuigend, hij is zoveel beter dan zijn tegenstanders, bizar. Phelps was ook beter, maar niet zo oppermachtig.
Zou Bolt ook de 110m horden kunnen winnen? Hij is immers groot, dus hij zou makkelijk over die horden kunnen komen? Of is het verschil tussen wel/geen horden toch een stuk groter dan bijvoorbeeld vlinderslag en vrije slag??
Misschien als hij zich er volledig op zou richten, maar niet als hij het éventjes' naast de 100 en 200 zou doen.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:50 schreef Appeltjesmoes het volgende:
Zou Bolt ook de 110m horden kunnen winnen? Hij is immers lang, dus hij zou makkelijk over die horden kunnen komen? Of is het verschil tussen wel/geen horden toch een stuk groter dan bijvoorbeeld vlinderslag en vrije slag??
Hij wint eigenlijk maar 5 individuele medailles en heeft gewoon geluk dat hij zoveel medailles kan winnen. Bolt zou er max 3 kunnen winnen; met zijn snelheid misschien ook nog het verspringen? Als je er dan 2 wint met zóveel overmacht; respectquote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:52 schreef Terecht het volgende:
Phelps. Meer medailles, in meer disciplines en in meer WR's.
Nou zegt dat niet zo veel, want dat record staat al heel lang en de laatste keer dat een Nederlander zich op de 400 meter gekwalificeerd heeft voor een groot toernooi is echt heel lang geleden, langer dan op alle andere loopnummers volgens mij.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:55 schreef Brownietje het volgende:
Hij komt ook oorspronkelijk van de 400m vandaan en liep als 16 jarige bijv. al sneller dan de snelste Nederlander ooit.
Nee het zegt niets dat een 16 jarig jochie sneller is dan welke specialist uit een land dan ook en dat hij met die tijd een halve finale had gehaald op de Olympische Spelen. Het klopt dat het 400m niveau in Nederland bedroevend is (itt tot Belgie, 3 man in de halve finale) en dat het al veel te lang geleden is, dat dat record van Visserman nog staat is al een schande, maar dat doet niks aan Bolt af.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:58 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Nou zegt dat niet zo veel, want dat record staat al heel lang en de laatste keer dat een Nederlander zich op de 400 meter gekwalificeerd heeft voor een groot toernooi is echt heel lang geleden, langer dan op alle andere loopnummers volgens mij.
Och wat erg, hij heeft wel 1 van de 8 medailles zonder wereldrecord gewonnenquote:
onbreekbaar ??quote:Op woensdag 20 augustus 2008 17:24 schreef oxylus11 het volgende:
Bolt, hij breekt het ontbreekbare record van Johnson op de 200 meter.
I'm with stupid.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:50 schreef Arcee het volgende:
Bolt.
Wie het wereldrecord 200 meter van Michael Johnson verbreekt is de koning.
quote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:52 schreef pwned het volgende:
Aangezien Michael Johnson de beste ooit is en Bolt Johnson heeft verslagen is Bolt de koning
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |