Om weer even de huizendiscussie aan te zwengelenquote:Op donderdag 28 augustus 2008 12:39 schreef speknek het volgende:
[..]
Praktisch alle (leuke) regulier te koop staande huizen in Utrecht gaan met een inschrijving.
Om dan toch nog maar even mee te praten in de discussie... Het huis waar ik het over had (telderslaan) is gewoon binnen een week verkocht. OVB dan wel, maar goed, ga er vanuit dat het nog steeds verkocht gaat worden... Vraagprijs was 169.000 geloof ikquote:Op donderdag 11 september 2008 14:26 schreef WaVe het volgende:
[..]
Om weer even de huizendiscussie aan te zwengelen
Ik hou vooral het segment tussen de 150k en 200k in de gaten, omdat mijn eigen appartement daarin valt en ik het leuk vind om te weten hoe de markt draait.
De laatste tijd zie ik vaker vraagprijzen dalen:
Bernadottelaan 33 bis, Utrecht
Oude prijs: ¤ 189.000
Nieuwe prijs: ¤ 174.500
Hendrika van Tussenbroeklaan 174, Utrecht
Oude prijs: ¤ 219.000
Nieuwe prijs: ¤ 199.000
Furkabaan 109, Utrecht
Oude prijs: ¤ 189.000
Nieuwe prijs: ¤ 179.000
Adriaen van Ostadelaan 165 III, Utrecht
Oude prijs: ¤ 189.000
Nieuwe prijs: ¤ 178.500
Van Eysingalaan 346, Utrecht
Oude prijs: ¤ 174.500
Nieuwe prijs: ¤ 169.500
Zwanenvechtlaan 48, Utrecht
Oude prijs: ¤ 169.500
Nieuwe prijs: ¤ 168.000
Als het daarbij ook nog eens modern ingericht is en een mooie badkamer heeft, is het volgens mij zo weg. Zag laatst een mooi huis, stond er 1 dag op. En 2 dagen later stond die al verkocht onder voorbehoudquote:Op vrijdag 12 september 2008 10:46 schreef WaVe het volgende:
Ik heb het vermoeden dat vooral de mooie (recente keuken, CV aanwezig, dubbel glas erin, muren netjes gestukt etc) appartementjes nog steeds wel snel verkopen en voor een goede prijs. Als het wat minder bij de tijd gehouden is, is er een stuk minder belangstelling voor, wat je dus ook in de dalende prijzen kunt zijn.
Voor mij dus (nog) een goed argument om mijn appartementje te upgraden
(Oktober komt er overal kunststof kozijnen met HR++ glas en in december ga ik de keuken vervangen)
Dat is idd het enige waar ik op dit moment naar op zoek ben. Ik zoek rond de 2 ton en ga dan niet ook nog eens de hele boel verbouwen... Ik vond het wel verrassend om hierboven te lezen dat het gebruikelijk is boven de vraagprijs te bieden...quote:Op vrijdag 12 september 2008 10:54 schreef Blik het volgende:
[..]
Als het daarbij ook nog eens modern ingericht is en een mooie badkamer heeft, is het volgens mij zo weg. Zag laatst een mooi huis, stond er 1 dag op. En 2 dagen later stond die al verkocht onder voorbehoud
Ja inderdaad wat was dat. Ik rook het binnen ook. Ik was bang dat mijn huis in de fik stond, maar verder niets gezien. Het was buiten ook helemaal grauw. Het rook overigens wel lekkerquote:Op zaterdag 13 september 2008 12:35 schreef zwahiel het volgende:
wat is er nu weer mis gegaan bij die bieb dan? (en 't zal weer eens niet!!!)
Overigens gisteren brand in de buurt van 't centrum, want half Utrecht stond blauw van de rook...
is idd irritant, voor mij ook een reden om minder vaak met de fiets naar het station te gaanquote:Op dinsdag 16 september 2008 22:35 schreef Becherovka het volgende:
Ik heb mooi strontgenoeg van die situatie bij het station. Ik wil mn fiets normaal kwijt kunnen daar
CU in 2030.quote:Op dinsdag 16 september 2008 22:35 schreef Becherovka het volgende:
Ik heb mooi strontgenoeg van die situatie bij het station. Ik wil mn fiets normaal kwijt kunnen daar
Bewaakte fietsenstalling?quote:Op dinsdag 16 september 2008 22:35 schreef Becherovka het volgende:
Ik heb mooi strontgenoeg van die situatie bij het station. Ik wil mn fiets normaal kwijt kunnen daar
Da's het treurige jaquote:Op woensdag 17 september 2008 06:58 schreef Q. het volgende:
CU in 2030.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |