quote:Ari: 'Ik ben het speerpunt van AZ'
Met acht doelpunten in zes oefenduels en enkele sterke optredens in de voorbereiding lijkt Ari eindelijk zijn draai te hebben gevonden bij AZ. En dat na een matig eerste seizoen in de ploeg van coach Louis van Gaal.
Tot nu toe profiteert Ari van de hulp van assistenten Shota Arveladze en patrick kluivert. 'Bij ajax is heel duidelijk gezegd: huntelaar is het speerpunt. Dat gebeurt bij AZ nu ook met mij. Ik word sneller gezocht. Door mij te helpen, helpen Arveladze en kluivert de hele ploeg.'
In het interview met Voetbal International legt hij uit waarom hij niet egoïstisch is, een eigenschap die nochtans onmisbaar lijkt voor een goalgetter. 'Misschien heb ik die eigenschap overgehouden aan mijn jeugd. Ook al kom ik uit een arm gezin, mijn ouders prentten ons altijd in andere mensen te helpen, hoe dan ook.'
quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 22:44 schreef xFriendx het volgende:
[ afbeelding ]
Dirk Scheringa Baas
tevens tvp
Neuh, wat verkopen, wat aankopen, standaard riedeltje. Hopelijk begint de boel snel, met deze zeer gebalanceerde selectie met superspits Ari en de lekkere pizza's van Pelle is die titel zo goed als binnen natuurlijk.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 11:05 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
OMG
Is er nog wat gebeurd in de zomer bij AZ?
quote:Ari: 'Ik ben de Klaas-Jan Huntelaar van AZ'
19/08/2008 23:45
Met acht doelpunten in zes oefenduels en enkele sterke optredens in de voorbereiding lijkt Ari eindelijk zijn draai te hebben gevonden bij AZ. En dat na een matig eerste seizoen in de ploeg van coach Louis van Gaal.
Tot nu toe profiteert Ari van de hulp van assistenten Shota Arveladze en Patrick Kluivert. 'Bij Ajax is heel duidelijk gezegd: Klaas-Jan Huntelaar is het speerpunt. Dat gebeurt bij AZ nu ook met mij. Ik word sneller gezocht. Door mij te helpen, helpen Arveladze en Kluivert de hele ploeg.'
In het interview met Voetbal International legt hij uit waarom hij niet egoïstisch is, een eigenschap die nochtans onmisbaar lijkt voor een goalgetter. 'Misschien heb ik die eigenschap overgehouden aan mijn jeugd. Ook al kom ik uit een arm gezin, mijn ouders prentten ons altijd in andere mensen te helpen, hoe dan ook.'
Ari heeft het verder ook nog over zijn familie én over de toekomst van AZ en Je kunt het complete interview met Ari lezen in Voetbal International nummer 34, die vanaf woensdag in de winkel ligt. Klik hier voor de volledige inhoud van de nieuwe Voetbal International.
Laatste roddels op azfanpage.nlquote:Ik heb met mijn mannetje gesproken en dit kwam eruit:
AZ en Heracles waren het eens geworden over transfer van Haris maar hij wil naar het buitenland.
Dembele gaat voor 80% zeker naar AS Roma en AZ ontvangt een grote zak met geld.
Oly. Marseille gaat er alles aan doen om Poco binnen te halen.
AZ en FC Groningen zijn nog steeds in onderhandeling over transfer van Simon Cziommer.
Cziommer zou best kunnen idd.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:22 schreef Gatalin het volgende:
Eerst zien, dan geloven
quote:Brands over verkoop van Koenders, Cziommer en Waterman in de VI: ''Zij zitten op een bepaald financieel niveau, waardoor eigenlijk alleen het buitenland overblijft. Dat maakt het wat moeilijker.''
Als Cziommer veel verdient á la, maar Koenders en Waterman?
Over (ver)koop Pocognoli en Lee zegt hij: ''Die verhalen over Pocognoli lees ik wel meer. De realiteit is dat niemand zich voor hem heeft gemeld. Dat AZ in verband wordt gebracht met Lee, vind ik helemaal onvoorstelbaar. Los van het feit dat we zijn salaris niet kunnen betalen en we niet op een linksback zitten te wachten, woon ik alle bijeenkomsten met onze scouts bij. En zijn naam is nog nooit gevallen.''
En daarvoor zegt hij nog een standaardverhaaltje over Dembélé, dat er nog geen interesse is, maar dat je nooit weet wat er kan gebeuren en dat ze hem eigenlijk niet kwijt willen.
http://news.bbc.co.uk/spo(...)ransfers/default.stmquote:Newcastle are weighing up a move for left-back Sebastian Pocognoli, currently on Olympics duty with Belgium, with a bid of £6m for the 21-year-old AZ Alkmaar defender set to be made. (Newcastle Evening Chronicle, 1459 BST)
Ik weet niet in hoeverre die bron betrouwbaar is. Maar ik zie Simon Cziommer niet naar Grunn komen eigenlijk. De 10 positie is al dubbel bezet. Men zoekt alleen nog een speler voor links op het middenveld. Bovendien zal hij wel een enorm salaris gaan eisen.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 15:56 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Laatste roddels op azfanpage.nl
2 idd.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 17:09 schreef Stereotomy het volgende:
Ja, hij is toch voor 2 miljoen EUR gehaald door AZ? Ergens die richting?
Maar Poco moet blijven, anders heb je alleen Moisander voor die positie. En Poco vind ik goed.
De Dirkflatie heeft anders al weer toegeslagen bij de stadioncatering met een prijsverhoging van meer dan 11%quote:Op woensdag 20 augustus 2008 17:32 schreef -Vaduz- het volgende:
Dirk zou denk ik wel eens wat van zijn investeringen terug willen zien.
Drenthe speelde daar ook puik en had rasta's. Ik zie geen verband.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 17:37 schreef Stereotomy het volgende:
Nou, Pelle was ook erg goed op het jeugd-EK. En dan bedoel ik niet z'n kapsel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |