Het blijft rot, ook voor het joch. Lang leve MSN en de webcam moet je maar denken.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:28 schreef LekkerSimpel het volgende:
Behalve dan dat trotse pappa nooit bij een wedstrijd kan zijn.
Maar we hebben nog een wedstrijd in de wacht staan. Zoon tegen vader bij 21'en. En dat gaat hij verliezen. Ik heb de basketbal al in huis.
Ik zal wel kompleet worden ingemaakt, hahahahaha
En de winnaar van een opdracht mag haar dan kaalscheren, dan komt dat niet zo hard aan de chemo's. Zo kan ik er nog wel een paar verzinnenquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:29 schreef Gert het volgende:
[..]
Sjon zou er onmiddelijk een spel-element aan toevoegen. Zoals dat de overige deelnemers middels opdrachten extra morfine kunnen verdienen zodat de terminale deelnemer minder extreem pijn lijdt.
Tja, ik ben dol op sport en als je zoon erin uitblinkt dan ben je trots, maar ik hecht op die leeftijd meer waarde aan opleiding.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:30 schreef hondjes het volgende:
[..]
klinkt me bekend in de oren, de zoon van mijn schoonzoon , dito,
alleen wilde zijn ex hier niet aan meewerken,dus kon hij basketballen vergeten
5 dagen intern, of het barcelona was of valencia weet ik niet meer, en weekend thuis.
Dat is tossen.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:32 schreef beequeen het volgende:
[..]
Het blijft rot, ook voor het joch. Lang leve MSN en de webcam moet je maar denken.![]()
Wat is 21'en bij basketball, dat is toch een kaartspelletje?
Mooi is dat!quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:45 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Tja, ik ben dol op sport en als je zoon erin uitblinkt dan ben je trots, maar ik hecht op die leeftijd meer waarde aan opleiding.
Ik speelde op heel hoog niveau voetbal met de broertjes Koeman, maar mijn ouders waren niet kakkerig genoeg en dan hoor je er niet bij.
Daarna ben ik gaan boksen (wat mijn pa helemaal niet zag zitten) en werd Noord-Nederlands kampioen.
Maar ben onder dwang van mijn ouders ermee gestopt.
Met een tournooi van het militair elftal heb ik op spelen 2x goud gehaald bij speerwerpen en handgranaatwerpen.
En nu heb ik hangtieten en doe niets meer aan sport.
Ken jij die gekke stokken waarmee mensen een tennisbal wegwerpen, waarbij een hondje erachteraan moet en rennen?quote:
Ja.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:53 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Ken jij die gekke stokken waarmee mensen een tennisbal wegwerpen, waarbij een hondje erachteraan moet en rennen?
Je bent echt een schatje....quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 13:33 schreef noekje het volgende:
Nmns, ik heb wentelteefjes gebakken tussen de middag. Lief hè?
Spaanse terror?quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 15:02 schreef LekkerSimpel het volgende:
Om ff in de DGK te blijven, Jaap was net op Spaanse TV
tuurlijk ben je trots, ben altijd trots op mijn kinderen.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:45 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
Tja, ik ben dol op sport en als je zoon erin uitblinkt dan ben je trots, maar ik hecht op die leeftijd meer waarde aan opleiding.
Ik speelde op heel hoog niveau voetbal met de broertjes Koeman, maar mijn ouders waren niet kakkerig genoeg en dan hoor je er niet bij.
Daarna ben ik gaan boksen (wat mijn pa helemaal niet zag zitten) en werd Noord-Nederlands kampioen.
Maar ben onder dwang van mijn ouders ermee gestopt.
Met een tournooi van het militair elftal heb ik op spelen 2x goud gehaald bij speerwerpen en handgranaatwerpen.
En nu heb ik hangtieten en doe niets meer aan sport.
Nee, niet overal, maar zit toch best wel een tijdje in dat vak, pak um beet 18 jaar. En juist omdat ik niet alles weet, bezig ben met uitbreiding bezig (nog meer hitte) stelde ik die relevante vraag aan onze techneuten.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:01 schreef Dementor het volgende:
Ik moet er wel om lachen, NMNS die denkt echt overal verstand van te hebben.
Vraag het maar eens na.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 15:15 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Nee, niet overal, maar zit toch best wel een tijdje in dat vak, pak um beet 18 jaar. En juist omdat ik niet alles weet, bezig ben met uitbreiding bezig (nog meer hitte) stelde ik die relevante vraag aan onze techneuten.
Daar mag jij dan best om lachen, maar dat klinkt dan wat onbenullig als je mensen tegenspreekt die er al jaren mee bezig zijn en een serverpark van zo ongeveer 60 stuks onder beheer hebben.
Maar voor jou zal ik het toch nog een keer navragen zodra ik weer aan het werk ben. 't Kan zijn dat ze mijn vraag verkeerd hebben verstaan, maar ik kreeg echt waarden door van 80 en 100 graden. En dat verbaast mij ook niet, omdat sommige ruimten gewoon niet voorzien zijn van airco.
Ik meen mij te herinneren dat die uitschakeltemperatuur een bios setting is die je kunt aanpassen bij sommige systemen.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 15:17 schreef Dementor het volgende:
[..]
Vraag het maar eens na.
Een HDD begeeft het echt op 80 graden en een CPU schakelt enorm terug op 100c ( mocht de computer al niet uitvallen omdat er in de BIOS een max temp staat ingesteld).
Ze hebben ooit van een noodzaak een deugd gemaakt.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 15:32 schreef LekkerSimpel het volgende:
Ik snap werkelijk niets van dat paardje huppelen.
En dat vraag jij?quote:
Bron : King Jaap en WTF is Arnold?quote:Judgement Day
Hasta la vista baby's,
Vandaag is het dan zover. Vroeg mijn bed uit. Afgelopen weekend me intens voorbereid op mijn gasten.
Terminator Jaap: Judgement Day
Zal het Jaap vandaag op zijn allerbelangrijkste opname dag met maar liefst 2 interviews en 2 gekke acties lukken om zijn oude niveau uit de Kooi te hervinden? Of gaat ie af als een baksteen?
Dat kunt u morgen allemaal lezen wanneer ik uit mijn bedje ben gerold.........
Stay tuned en I'll be back!
Arnold.
Klopt, maar er zit ook een harde grens in de cpu.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 15:33 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik meen mij te herinneren dat die uitschakeltemperatuur een bios setting is die je kunt aanpassen bij sommige systemen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |