is hij niet veel te druk om een hyves pagina te onderhouden, of heeft zijn familie die vast het beheer voeren gewoon censuur toegepast.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 13:48 schreef MisterO het volgende:
[..]
Jammer genoeg niet! ik heb hem ooit een uitnodiging gestuurd om vriendjes te worden op hyves, maar daar heb ik ook nooit meer wat van gehoordhij is zoo leuk
Fabian?quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 13:50 schreef MisterO het volgende:
Hee Stroek, die duitser is ook wel leuk
Geen idee, ik deed het ook 2 jaar geleden ofzo toen ik ook hoorde dat hij in Groningen studeerdequote:Op dinsdag 19 augustus 2008 13:51 schreef Stroekie het volgende:
[..]
is hij niet veel te druk om een hyves pagina te onderhouden, of heeft zijn familie die vast het beheer voeren gewoon censuur toegepast.
Nou, die zal ook ongeveer van mijn leeftijd zijn denk ik.. ik ben geen jongetje!quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 13:52 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Fabian?
die vind ik dan verhoudingsgewijs nog veer meer een jongetje dan Epke
Ik moet zeggen dat ik het niet NL geleerd hebben ook weleens als excuus gebruikquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 13:40 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik snap wel dat de verschijnselen als ADHD, bi-polair en dyslectie wel degelijk bestaan en ik zeg ook niet dat je dat laatste niet hebt (wie ben ik om dat te zeggen of vast te stellen) maar ik vind dat je die dingen zo enorm vaak hoort de laatste tijd bij kinderen. Niet eens alleen bij kinderen. Ik kan in mijn omgeving al zo 3 mensen opnoemen die dyslectisch zijn of zeggen te zijn.
Dus het is OF een steeds meer voorkomende aandoenin, of we weten er steeds meer vanaf en schoven het vroeger gewoon onder de categorie domme kinderen... of het wordt iets te makkelijk geroepen. En ik denk een combinatie van die laatste 2.
Ben je niet aan het werk dan?quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 13:55 schreef Ang3l het volgende:
Ik heb geen zin me ana te kleden, maar zo de stad in zal ook rare gezichten verwekken
Hoe kom je erachter, makkelijk. Mannen kijken altijd dus hou zijn ogen in de gaten en probeer te ontdekken waar zijn ogen een ogenblik langer blijven kijken. Mannelijk hoppa raak, vrouwelijk Jammer helaas.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 13:39 schreef rodebes het volgende:
[..]
Hmz, denk dat dit eigenlijk niet zo heel erg mijn stijl is....
Laten we voor een wat gemakkelijkere variant gat. Jongetje zit bij de bar, ik vind jongetje leuk. Hoe spreek ik hem aan en hoe kom ik er achter als hij ho is?
nee jij hebt ook ook geen uitstraling van jongetje net als Epke hebben jullie een jonge mannen uitstraling, maar Fabian komt op mij echt over als een type dat nog niet droog is achter de orenquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 13:53 schreef MisterO het volgende:
[..]
Nou, die zal ook ongeveer van mijn leeftijd zijn denk ik.. ik ben geen jongetje!
Maar Fabian heeft bronsquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:04 schreef Stroekie het volgende:
[..]
nee jij hebt ook ook geen uitstraling van jongetje net als Epke hebben jullie een jonge mannen uitstraling, maar Fabian komt op mij echt over als een type dat nog niet droog is achter de oren
Als jij fout Nederlands gaat spreken snoer ik je gewoon de mondquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 13:56 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik het niet NL geleerd hebben ook weleens als excuus gebruik
Nee, laatste dag van de vakantiequote:
Hoe?!quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:06 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Als jij fout Nederlands gaat spreken snoer ik je gewoon de mond
Oh, lekker!quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:07 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Nee, laatste dag van de vakantieHad andehalve week vrij (Berlijn + Lowlands).
En dan in September nog anderhalve week (Barcelona)
Let je wel even op de cultuurverschillen tussen Portugal en Nederland? In Portugal kan een hetero-man een flirtpoging of compliment van ene andere man als compliment zien, in Nederland wordt het helaas veelal toch als een aanval of een belediging gezien.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:02 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
Hoe kom je erachter, makkelijk. Mannen kijken altijd dus hou zijn ogen in de gaten en probeer te ontdekken waar zijn ogen een ogenblik langer blijven kijken. Mannelijk hoppa raak, vrouwelijk Jammer helaas.
En ga gewoon wat te drinken bestellen naast hem, en spreek hem aan. Maakt niet uit wat je zegt als je het maar een beetje nonchalant houdt in het begin. Dan langzaam het gesprek wat intiemer laten worden, en infomeren naar vriendin. Als ie verlegen een beetje wegkijkt hoppa raak. Of misschien zegt ie wel gewoon wat ie is op dat moment![]()
In de hetero-scene niet neequote:Gewoon niet zo in paniek raken maar los en open praten, niemand zal je zomaar afbreken
geeft denk ik toch minder vreemde blikken dat dat verhaal over 24 uur tent dat je gisteravond hier achterlietquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 13:55 schreef Ang3l het volgende:
Ik heb geen zin me ana te kleden, maar zo de stad in zal ook rare gezichten verwekken
quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:06 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Als jij fout Nederlands gaat spreken snoer ik je gewoon de mond
Hij kijkt heel liefquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:02 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
Hoe kom je erachter, makkelijk. Mannen kijken altijd dus hou zijn ogen in de gaten en probeer te ontdekken waar zijn ogen een ogenblik langer blijven kijken. Mannelijk hoppa raak, vrouwelijk Jammer helaas.
En ga gewoon wat te drinken bestellen naast hem, en spreek hem aan. Maakt niet uit wat je zegt als je het maar een beetje nonchalant houdt in het begin. Dan langzaam het gesprek wat intiemer laten worden, en infomeren naar vriendin. Als ie verlegen een beetje wegkijkt hoppa raak. Of misschien zegt ie wel gewoon wat ie is op dat moment![]()
Gewoon niet zo in paniek raken maar los en open praten, niemand zal je zomaar afbreken
brrrr, als er 1 glibber is, is hij dat wel.. Ik kan er geen seconde naar kijken of luisterenquote:
Je moet ook niet gelijk beginnen met flirten, eerst gewoon een gesprek aangaan en losje wat praten zonder gelijk en dan op een gegeven moment iets zeggen van "heb je nog wat leuks gezien vanavond" zonder een geslacht te noemen en zo het gesprek die richting op sturen, geloof me het is makkelijker dan je denkt ook in NLquote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:10 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Let je wel even op de cultuurverschillen tussen Portugal en Nederland? In Portugal kan een hetero-man een flirtpoging of compliment van ene andere man als compliment zien, in Nederland wordt het helaas veelal toch als een aanval of een belediging gezien.
[..]
In de hetero-scene niet nee
Hou wel wat van geglibber. Heerlijk zoet.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:32 schreef MisterO het volgende:
[..]
brrrr, als er 1 glibber is, is hij dat wel.. Ik kan er geen seconde naar kijken of luisteren
hij moet leren te playbacken, dat kan hij ook niet zo goed.
Humz, ik zal het proberen!quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 14:33 schreef Nuno_G het volgende:
[..]
Je moet ook niet gelijk beginnen met flirten, eerst gewoon een gesprek aangaan en losje wat praten zonder gelijk en dan op een gegeven moment iets zeggen van "heb je nog wat leuks gezien vanavond" zonder een geslacht te noemen en zo het gesprek die richting op sturen, geloof me het is makkelijker dan je denkt ook in NL
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |