leuk Bar, inrichten enzoquote:Op donderdag 21 augustus 2008 13:03 schreef _Bar_ het volgende:
ik ben ideeen aan het zoeken voor mijn slaapkamer leuk en helemaal mij te maken
er zit wel al iets in mijn hoofd maar heb verder nog geen concrete ideeen, wat ik vooral heel belangrijk nu vind is dat die kamer rust moet uitstralen, heb nu wel aan mijn hoofdeind van mijn bed de want net onder de helft behangen met het zelfde behang als 1 wand in mijn woonkamer.... dus wit grijs en zwart gestreept.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 13:18 schreef miss_sly het volgende:
[..]
leuk Bar, inrichten enzo
Heb je al een idee wat je wilt, of nog helemaal niet?
En wat heb je op de vloer?quote:Op donderdag 21 augustus 2008 13:33 schreef _Bar_ het volgende:
[..]
er zit wel al iets in mijn hoofd maar heb verder nog geen concrete ideeen, wat ik vooral heel belangrijk nu vind is dat die kamer rust moet uitstralen, heb nu wel aan mijn hoofdeind van mijn bed de want net onder de helft behangen met het zelfde behang als 1 wand in mijn woonkamer.... dus wit grijs en zwart gestreept.
Oequote:Op donderdag 21 augustus 2008 11:40 schreef RockabeIIa het volgende:
Lois, ik heb nog een loopse teckel die elke paar seconden een geluid van een 'squeeky toy' maakt in de aanbieding/ruil
dames hebben gewonnenquote:Op donderdag 21 augustus 2008 13:58 schreef chacama het volgende:
*gaat olympische spelen opzetten*
Bar, wil je het behang veranderen of meer in de toebehoren zoeken. Dus beddengoed ed. ?
Aan het behang kom ik niet, puur omdat deze huizen in 2010 allemaal gesloopt gaan worden en ik dus waarschijnlijk de laatst zittende ben in deze woning.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 13:58 schreef chacama het volgende:
*gaat olympische spelen opzetten*
Bar, wil je het behang veranderen of meer in de toebehoren zoeken. Dus beddengoed ed. ?
ja zo zonde van Taeke of hoe je het schrijftquote:Op donderdag 21 augustus 2008 13:48 schreef Vicky het volgende:
oehhh wat is het allemaal spannend zeg... 9-8 voor de waterpolodames met nog een paar seconden en de hockeyheren gaan strafballen nemen...
idd.. dan maar voor bronsquote:Op donderdag 21 augustus 2008 14:07 schreef chacama het volgende:Goud voor de DAMES weer
Mannen helaas voor brons... opladen en voor gaan!!
Heheh, ik heb ook dansmatten besteldquote:Op donderdag 21 augustus 2008 11:47 schreef Syrena het volgende:
[..]
Ik heb even wat dansmatfimpjes bekeken... en ik denk dat ik er heel slecht in ben. Ik heb dus die oogafwijking en volgens mij werkt die door op mijn motoriek. Als iemand voordanst en ik moet dat na doen, dan gaat dat dus foutIk zie mezelf al schelden op die *&^%$$##@#@#@@@ pijlen.
Het is natuurlijk wél heel goed om dat wat te gaan oefenenen in Noorwegen is het een echte sport. Dus.
Binnenkort heb ik er twee, kunnen we een keer samen dansmattenquote:Op donderdag 21 augustus 2008 14:18 schreef Vicky het volgende:
ik ben toch wel benieuwd naar die dansmatjes...
*zoeken gaat*
Was het nou wel of niet goedkoper als je er 2 bestelde?quote:Op donderdag 21 augustus 2008 14:40 schreef Syrena het volgende:
Ik wil 'm bij Futuremax bestellen, die is volgens mij het goedkoopst. Ik wil die van 39.95 en dan 6 euro verzenden, maar zit nog te dubben, toch best duur![]()
En ik wil ook nog steeds een Asus EEEgelukkig ben ik bijna jarig (oktober, bijna toch?!). Een witte 901 gaat het worden. En dan een roze sticker op de bovenkant
Wat een raar loopje (dansje?) neemt jouw geest weer ... hoe kóm je erop.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 14:31 schreef snoopy het volgende:
Ik ziet het voor me: een synchroon-dansmatten-meeting
Dan scheelde het een tientje per matquote:Op donderdag 21 augustus 2008 14:47 schreef phluphy het volgende:
[..]
Was het nou wel of niet goedkoper als je er 2 bestelde?
Ik doe mee hoor!
Hoe kom je eraf zul je bedoelenquote:Op donderdag 21 augustus 2008 14:48 schreef phluphy het volgende:
[..]
Wat een raar loopje (dansje?) neemt jouw geest weer ... hoe kóm je erop.![]()
Gek wief, met je rijke fantasie.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |