Ik had een val gezet, door een vraag te stellen!quote:Op zondag 17 augustus 2008 10:32 schreef Yashaaaaa het volgende:
Grmbl. weer de laatste post![]()
En ik had geen TT inspiratie
Yeah baby!! Haske goed!quote:Op zondag 17 augustus 2008 10:36 schreef kwakveense het volgende:
zo! goeiemorgen!
ik stond vanochtend opd e weegschaal, en ook op drie verschillende locaties en verschillende houdingen en tien keer wegen bleef ie nog steeds staan op 81,4
ik kan t haast niet geloven. ik geloof dat ik beloond word voor het volhouden toen de weegschaal niet meewerkte... wauw.... dit gewicht is zó nieuw...kan t nauwelijks bevatten. straks duik ik gewoon onder de 80... dat is sinds mn 17e al niet meer gebeurd...
nu volhouden dus
Goed zo, ga zo door!!quote:Op zondag 17 augustus 2008 11:08 schreef motorbloempje het volgende:
*kras kras*
Tuurlijk, 't is goed bedoeld advies! En in ieder geval niet zo enorm bazig gebracht.quote:Op zondag 17 augustus 2008 11:11 schreef Sugar het volgende:
Sowflow, ik vind het wel lief en goed wat je hier komt zeggen.
Nouja, er zijn natuurlijk ook genoeg mensen die maanden meelezen voordat ze eens posten. Dat komt dan op jou over als "even binnenwandelen", maar misschien heeft ze zich al best ingelezen.quote:Op zondag 17 augustus 2008 11:13 schreef motorbloempje het volgende:
já dit is een open forum en dus open topic, maar ik heb 't gewoon niet op mensen die éven binnen komen wandelen en vertellen 'hoe het allemaal moet'.
Ja. Tuuluk. Dat is ook zo lekker makkelijk te doen, mensen en situaties vermijden die energie slurpen.quote:Op zondag 17 augustus 2008 11:03 schreef Sowflow het volgende:
En tja...als ik dan toch moet zeggen wat mijn dieet is:
rust, ruimte, alles zo puur mogelijk eten en zonder suiker en witmeel. En dingen die energie slurpen, ontwijken (bijv. sommige mensen en vervelende verplichtingen als...vul zelf maar in
hey mspoez, hoe is het eigenlijk met die energieslurpende situatie bij jou thuis? je was inmiddels duidelijk geweest dat het 'the end'was begreep ik?quote:Op zondag 17 augustus 2008 11:32 schreef mspoez het volgende:
[..]
Ja. Tuuluk. Dat is ook zo lekker makkelijk te doen, mensen en situaties vermijden die energie slurpen.
* koopt hutje op hei*
Sorry hoor.
Loeiveel zou ik het niet noemen. Ik denk dat je iemand anders bedoelt!quote:Op zondag 17 augustus 2008 11:03 schreef Sowflow het volgende:
Trouwens K_I_M, ben jij niet de mamma die loeiveel is afgevallen?
quote:Op zondag 17 augustus 2008 11:13 schreef motorbloempje het volgende:
já dit is een open forum en dus open topic, maar ik heb 't gewoon niet op mensen die éven binnen komen wandelen en vertellen 'hoe het allemaal moet'.
Nu ben ik al lang blij dat het niet weer een herballife promotortje zonder herseninhoud is, maar wat is er mis met gezellig meeposten in plaats van meteen advies door de strot duwen?
*kras*
Ik vond het eigenlijk nog wel ok klinkenquote:Op zondag 17 augustus 2008 11:14 schreef Merel het volgende:
[..]
Tuurlijk, 't is goed bedoeld advies! En in ieder geval niet zo enorm bazig gebracht.
Als je jezelf ook maar een beetje had ingelezen ipv binnen te vallen en als een eend op prozac begint te kwaken had je in de gaten dat je ongeveer 1800 open deuren in aan het trappen bent en niets nieuws hebt toevoegt.quote:Op zondag 17 augustus 2008 11:03 schreef Sowflow het volgende:
K_I_M: "En Soflow, wat voor dieet verkoop jij?".
Haha...leuk gezegd!
Ik verkoop *geen* dieet. Hooguit een mentaal/emotioneel dieet.
Het valt me op dat wanneer vrouwen niet happy zijn, kritisch worden over zichzelf. Vinden zich lelijk, niet goed. Zelfs de zogenaamde "mooiste vrouwen" doen dit! Daarentegen worden mannen kritisch naar de ander. Die reageren af op anderen.
Dus ik zou zeggen: vrouwen, zie je jezelf als ok en mooi, in welke vorm dan ook. Jezelf mooi vinden, jezelf waarderen en goed voor jezelf zorgen zijn allemaal met elkaar gelinked. Goed voor jezelf zorgen + juiste voeding hoort ook weer bij elkaar.
Destructieve gevoelens leiden tot destructief gedrag, dat weten we.
Natuurlijk is het geen eenrichtingsverkeer, als je net dat ene jurkje aan kan, voel je je ook goed, dus het is een wisselwerking. Maar we leven in een maatschappij dat in de eerste instantie op het uiterlijk gericht is, en het innerlijke leven komt later pas in zicht als er problemen zijn.
En afslanken zorgt voor een beter gevoel, maar soms is dat gevoel niet van blijvende duur. Dus dan weet je dat unhappy zijn ergens anders ligt.
Wat niet wil zeggen dat jullie moeten stoppen met op je voeding letten!!!! Vooral doorgaan!! Een diepe buiging hoor!
En tja...als ik dan toch moet zeggen wat mijn dieet is:
rust, ruimte, alles zo puur mogelijk eten en zonder suiker en witmeel. En dingen die energie slurpen, ontwijken (bijv. sommige mensen en vervelende verplichtingen als...vul zelf maar in
Trouwens K_I_M, ben jij niet de mamma die loeiveel is afgevallen?
Dat soort schoenen zijn zó lelijkquote:Op zondag 17 augustus 2008 11:00 schreef Merel het volgende:
Puntschoenen
[ afbeelding ]
En Kwak gaat góéd!
Kwakjeeeee!quote:Op zondag 17 augustus 2008 10:36 schreef kwakveense het volgende:
zo! goeiemorgen!
ik stond vanochtend opd e weegschaal, en ook op drie verschillende locaties en verschillende houdingen en tien keer wegen bleef ie nog steeds staan op 81,4
ik kan t haast niet geloven. ik geloof dat ik beloond word voor het volhouden toen de weegschaal niet meewerkte... wauw.... dit gewicht is zó nieuw...kan t nauwelijks bevatten. straks duik ik gewoon onder de 80... dat is sinds mn 17e al niet meer gebeurd...
nu volhouden dus
Die post hier niet eensquote:Op zondag 17 augustus 2008 11:43 schreef motorbloempje het volgende:
ze verwart je met Troel denk ik(
![]()
) die is gehalveerd
quote:Op zondag 17 augustus 2008 12:03 schreef Vivi het volgende:
Co, die ava heb ik al ongeveer een jaar hoor
* Isabeau zucht en pakt haar scheermessysteemdinggedoe er maar weer bijquote:Op zondag 17 augustus 2008 12:11 schreef SHE het volgende:
(..)
Wie zich niet in uiterste serene rust wentelt blijft DIK en ONGELUKKIG en krijgt HAAR op ONGEWENSTE PLEKKEN.
"Ja hoi, met kim, ik kom niet meer naar mijn werk want daar word ik dik van, maar dat salaris mogen jullie wel blijven storten hoor."quote:Op zondag 17 augustus 2008 12:14 schreef k_i_m het volgende:
Wel eindelijk een goed excuus om mijn werk op te zeggen. Alleen heb ik denk ik niet meer genoeg vet om het te onderbouwen.
Oh ik heb wel wat aan mijn webinstellingen veranderd, daar ligt het ms aanquote:Op zondag 17 augustus 2008 12:11 schreef conleche het volgende:
[..]
Huh?? Tot gisteren zag ik iets heel anders! Nu alweer vergeten wat, maar het was met rood!
Van opkroppen krijg je kanker, dus dan ben ik liever dikquote:Op zondag 17 augustus 2008 12:11 schreef SHE het volgende:
Nou nou dames...het is wel duidelijk wiens ziel hier niet in harmonie is met het lichaam!
Het is doodeenvoudig, om je hele leven om te gooien en elk mogelijk dwars zittend element te elimineren.
We gaan niet meer naar onze schoonouders, vermijden mogelijk vervelend werk, negeren de matige eigenschappen van onze mannen en als onze moslimbroeders 6 x per dag naar Mekka bidden, pakken wij ons yoga matje voor een helende boom, kraanvogel en zonnegroet.
Wie zich niet in uiterste serene rust wentelt blijft DIK en ONGELUKKIG en krijgt HAAR op ONGEWENSTE PLEKKEN.
Dus beter doen jullie ff relaxed .
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |