Blijkbaar krijgen spelers toch nog training, ondanks blessure.quote:Sven Walvis (195752903)
19 years and 102 days, inadequate form, injured (4 weeks)
A pleasant guy who is balanced and upright.
Has wretched experience and weak leadership abilities.
Next birthday: 01-09-2008
Nationality: flag Nederland
Total Skill Index (TSI): 1 550
Wage: 495 ¤/week
Owner: JHMWMJZMN
Warnings: 0
Injuries: 4 weeks
Stamina: solid Goalkeeping: wretched
Playmaking: poor Passing: formidable
Winger: poor Defending: poor
Scoring: passable Set Pieces: weak
quote:Sadurní Carmona
TSI = 4 310, 18 jaar en 104 dagen, redelijk in vorm
Heeft waardeloos ervaring en is een matig leider [Krachtig]
Conditie: goed Keepen: rampzalig
Positiespel: slecht Passen: zwak
Vleugelspel: zwak Verdedigen: uitmuntend
Scoren: waardeloos Spelhervatting: waardeloos
quote:Cornelis Hommes
TSI = 740, 17 jaar en 62 dagen, redelijk in vorm
Heeft rampzalig ervaring en is een matig leider
Conditie: matig Keepen: rampzalig
Positiespel: waardeloos Passen: matig
Vleugelspel: zwak Verdedigen: goed
Scoren: slecht Spelhervatting: slecht
tyfusquote:Op vrijdag 22 augustus 2008 11:21 schreef komrad het volgende:
ja, je bent je hele training kwijt
idd wel een enorme tactiek, wat was de uitslag
je gaat nog antwoorden ookquote:
mwaoh, redelijk.quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 11:29 schreef komrad het volgende:
[..]
je gaat nog antwoorden ook
Tsja, speel je nog fanatiek dan
quote:Jaron Houtepen [Deze speler toevoegen aan je bookmarks]
TSI = 260, 19 jaar en 40 dagen, matig in vorm
Heeft waardeloos ervaring en is een zwak leider
Conditie: redelijk Keepen: rampzalig
Positiespel: slecht Passen: slecht
Vleugelspel: slecht Verdedigen: redelijk
Scoren: zwak Spelhervatting: waardeloos
ik verdien daar op zich wel een plaatsje in: pjotr komradskiquote:Op vrijdag 22 augustus 2008 11:39 schreef Verbal_Kint het volgende:
[..]
mwaoh, redelijk.
M'n Russisch counterteam is bijna klaar![]()
Speler krijgt training voor de gespeelde minuten in een week. Heeft 'ie 20 minuten gespeeld en daarna geblesseerd uitgevallen, dan krijgt 'ie 20 minuten training. Eigenlijk heel simpel dus.. Als 'ie deze week niet gespeeld heeft, dan is het idd raar..quote:Op vrijdag 22 augustus 2008 08:07 schreef rompompom het volgende:
TSI: 9370 (+11930/-2560)
Form: 3 (+7/-4)
Passing: 7 (+7/-)
Gruwelijk!! Wel m'n reservekeeper er tussen, maar toch. Zelfs onderstaande speler is gestegen. Mogen jullie me uitleggen hoe dat kan.
[..]
Blijkbaar krijgen spelers toch nog training, ondanks blessure..
YP, hikt tegen solid aan..quote:Matthieu Oosterveld (215060303) [Add this player to your bookmarks]
17 years and 2 days, passable form, healthy
A pleasant guy who is balanced and righteous.
Has disastrous experience and inadequate leadership abilities.
Next birthday: 11-12-2008
Nationality: flag Nederland
Total Skill Index (TSI): 2 350
Wage: 1 980 ¤/week
Owner: Real Club de Culo
Warnings: 0
Injuries: Healthy
Stamina: weak Goalkeeping: passable
Playmaking: wretched Passing: disastrous
Winger: wretched Defending: disastrous
Scoring: disastrous Set Pieces: disastrous
is hij niet prachtig?quote:Jonathan MacFarlane
TSI = 32 100, 23 jaar en 21 dagen, redelijk in vorm
Heeft slecht ervaring en is een waardeloos leider [Technisch]
Conditie: uitstekend Keepen: rampzalig
Positiespel: matig Passen: redelijk
Vleugelspel: goed Verdedigen: wereldklasse
Scoren: slecht Spelhervatting: rampzalig
Nope, 't is geen Nederlander namelijkquote:Op zaterdag 23 augustus 2008 15:22 schreef One_conundrum het volgende:
mijn eerste wereldklasse
[..]
is hij niet prachtig?
trainen gaat zo langzaam op deze leefitjdquote:Albert Wajsberg [1 maal een kaart gekregen] [Deze speler toevoegen aan je bookmarks]
TSI = 41 110, 22 jaar en 43 dagen, matig in vorm
Heeft slecht ervaring en is een zwak leider
Conditie: uitstekend Keepen: rampzalig
Positiespel: slecht Passen: goed
Vleugelspel: redelijk Verdedigen: wereldklasse +13
Scoren: waardeloos Spelhervatting: slecht
Tien minuten, dus hij zat erg hoog dan. Maar ik was altijd in de veronderstelling dat een geblesseerde speler sowieso geen training krijgt. Best vaag ook dat ze het wel krijgen.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 om 02:16 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Speler krijgt training voor de gespeelde minuten in een week. Heeft 'ie 20 minuten gespeeld en daarna geblesseerd uitgevallen, dan krijgt 'ie 20 minuten training. Eigenlijk heel simpel dus.. Als 'ie deze week niet gespeeld heeft, dan is het idd raar..
Was vroeger inderdaad ook niet zo, maar is met de minute-based training ingevoerd. Op zich wel logisch toch? Speler heeft wel gespeeld en zich in die zin kunnen 'verbeteren'. Voor nu een mazzeltje dus, misschien kun je 'm nog verkopen voordat 'ie 20 wordtquote:Op zaterdag 23 augustus 2008 18:16 schreef rompompom het volgende:
[..]
Tien minuten, dus hij zat erg hoog dan. Maar ik was altijd in de veronderstelling dat een geblesseerde speler sowieso geen training krijgt. Best vaag ook dat ze het wel krijgen.
Nieuwe trainee. Mag lekker lang meetrainenquote:Saladino Assis (214863038)
17 jaar en 7 dagen, redelijk in vorm, gezond
Ik spreek Português, Brasil!
Een aangenaam persoon die evenwichtig en eerlijk is.
Hij heeft rampzalig ervaring en is een waardeloos leider.
Volgende verjaardag: 06-12-2008
Nationaliteit: flag Brasil
Total Skill Index (TSI): 920
Loon: 541 ¤/week inclusief een 20% bonus
Eigenaar: Kralingen
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: matig Keepen: rampzalig
Positiespel: goed Passen: zwak
Vleugelspel: slecht Verdedigen: zwak
Scoren: zwak Spelhervatting: rampzalig
Ik heb nog nooit een speler zien verbeteren tijdens een blessure, maar ik vind het best. Een weekje 3 doktoren erop en dan is-ie hopelijk nog goed verkoopbaar.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 om 18:28 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Was vroeger inderdaad ook niet zo, maar is met de minute-based training ingevoerd. Op zich wel logisch toch? Speler heeft wel gespeeld en zich in die zin kunnen 'verbeteren'. Voor nu een mazzeltje dus, misschien kun je 'm nog verkopen voordat 'ie 20 wordt
21-jarige uitmuntend+3 pm, matig+4 passen en matig def verkocht voor ¤1 579 000. Had z'n derde geel gepakt en morgen niet inzetbaar en ik had 'm dit seizoen verder eigenlijk ook niet meer nodig. Gelukkig was er een gekke Zweed die het openingsbod van 1,4 mln deed en na een bod van een Hongaar het nodig vond om er zelf nog 5 keer over heen te biedenquote:23-08-2008
Je hebt een speler verkocht en 1 468 470 ¤ ontvangen.
Ik zou 'm morgenmiddag rond een uur of 3-4 al listen met een aanvaardbare minimumprijs voor woensdagmiddag a.s.. Dus gewoon als 19-jarige te koop met blessure.. Genoeg die daar niet op letten of het 'incalculeren'. Als je wacht tot 'ie hersteld is, dan is 'ie misschien al 20.. En mocht 'ie woensdag niet verkocht worden, dan kun je 'm evt. donderdag weer listen voor zondagmiddag/avond (of woensdagavond voor zaterdagavond)quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 19:24 schreef rompompom het volgende:
[..]
Ik heb nog nooit een speler zien verbeteren tijdens een blessure, maar ik vind het best. Een weekje 3 doktoren erop en dan is-ie hopelijk nog goed verkoopbaar.
Ik heb 'm er nu opgeknald voor 300k. We zien wel.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 om 19:32 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
[..]
Ik zou 'm morgenmiddag rond een uur of 3-4 al listen met een aanvaardbare minimumprijs voor woensdagmiddag a.s.. Dus gewoon als 19-jarige te koop met blessure.. Genoeg die daar niet op letten of het 'incalculeren'. Als je wacht tot 'ie hersteld is, dan is 'ie misschien al 20.. En mocht 'ie woensdag niet verkocht worden, dan kun je 'm evt. donderdag weer listen voor zondagmiddag/avond (of woensdagavond voor zaterdagavond)
Die 1-2k extra die je dat kost voor het meerdere malen moeten listen wordt je ook niet minder van
och dat gaat bij mij al maanden zo.. mn scouts komen echt met helemaal niks..quote:Op zondag 24 augustus 2008 09:18 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Zoeken naar 'middenvelder' in Fryslân, Groningen en Amsterdam. Scout1 heeft een 16-jarige met zwak allround, potentieel matig verdedigen en huidig slecht PM. Scout2 en scout3 hebben überhaupt niets kunnen vinden
Woeiquote:Mart Harmensz heeft volgens mij potentieel. Hij is 15 jaar en lijkt iets extra's te hebben.
Zonder verdere training denk ik dat hij matig zal blijven in Verdedigen. Train dit jongetje goed en je krijgt een spelertje dat in 'no time' redelijk op het gebied van Vleugelspel wordt!
Dit is een snelheidsduiveltje - altijd in beweging, en sneller dan de meeste anderen. Ik hoop dat hij die vaardigheid op het veld kan leren gebruiken.
Kan ik hem een plek in ons jeugdteam aanbieden?
alles is relatief, ik mis mijn beste MF en een winger ivm een rode kaartquote:Op zondag 24 augustus 2008 15:27 schreef DeHovenier het volgende:
Vanavond tegen de nummer 4, ik sta 3e. We hebben allebei evenveel punten. Wordt een leuk wedstrijdje dus
Gelukkig heeft m'n winger een pleister nu dus die kan gewoon meespelen
Jammer is wel dat 7 spelers van m'n basiself allemaal een gele kaart hebben
[..]
Woei
Ik als de mijne ni accepteerdquote:Op zondag 24 augustus 2008 19:00 schreef TheVulture het volgende:
Euhm wil er iemand nog een friendly? Mijn tegenstander in de Fok!Cup bestaat niet meer
okquote:
Bestaat wel, prutser!quote:Op zondag 24 augustus 2008 19:00 schreef TheVulture het volgende:
Euhm wil er iemand nog een friendly? Mijn tegenstander in de Fok!Cup bestaat niet meer
Sorryquote:Op zondag 24 augustus 2008 19:28 schreef Ruudt het volgende:
[..]
Bestaat wel, prutser!
Je moet deze hebben:
F.C. Gokwerk (813779)
#fokhattrickquote:Op zondag 24 augustus 2008 20:21 schreef Silver_Shark het volgende:
hoeheet de chnl van HT
Gewoon mIRC downloaden, da's veel makkelijker.quote:Op zondag 24 augustus 2008 om 20:15 schreef One_conundrum het volgende:
ik zou naar de irc maar per ongeluk nei geklikt op de installatie van Java en na f5'en vraagt ie der niet meer om. volgende week ben ik er misschien weer
sta wel al 1-0 voor trouwens. zou ik dan voor de 2e keer gaan winnen?
Ik kan niet op ircquote:Op zondag 24 augustus 2008 17:35 schreef TheVulture het volgende:
Vanavond eens experimenteren met een 4-3-3 opstelling, heb niks te verliezen tegen de koploper....
Komen er vanavond nog mensen op IRC?
Maar als ik nu volgend seizoen wordt afgeslacht? Ben ook nog van plan om een vrije grote aankoop te gaan doen over 3 weken dus dat is dan financieel nog extra gevaarlijk...quote:
Dan een paar duels bewust verliezen. Ik ben 2 seizoenen geleden gepromoveerd en meteen weer gedegradeerd uit de VI zonder ook maar 1 duel te winnen (behalve van 1 bot team) Het kost je een berg aan supporters meer niet.quote:Op zondag 24 augustus 2008 22:40 schreef Ziewoarut het volgende:
[..]
Maar als ik nu volgend seizoen wordt afgeslacht? Ben ook nog van plan om een vrije grote aankoop te gaan doen over 3 weken dus dat is dan financieel nog extra gevaarlijk...
Ik zie net dat mn Clubheld + 3 is geschopt godver wel lekker om van hem met 3-0 te winnen maar om dan een +3 er bij te krijgen godver de godver.quote:
Voor de verassing 4-4-2 tegen hem gespeeld en het werkt nog ookquote:FC RKDEO
Spelersrapport en teamopstelling
Type wedstrijd normaal
Tactiek counter
Tactiekvaardigheid uitmuntend
Middenveld matig (heel laag) mn hoogste mid ooit.![]()
Rechterverdediging goed (hoog)
Centrale verdediging goed (hoog)
Linkerverdediging goed (laag)
Rechteraanval matig (laag)
Centrale aanval redelijk (hoog)
Linkeraanval zwak (hoog)
HatStats 187
Verdediging 80
Middenveld 51
Aanval 56
LoddarStats 14.02
Door Noeste Arbeid Sterk
Spelersrapport en teamopstelling
Type wedstrijd (verborgen)
Tactiek centrumaanval
Tactiekvaardigheid briljant
Middenveld matig (hoog)
Rechterverdediging redelijk (laag)
Centrale verdediging goed (hoog)
Linkerverdediging slecht (hoog)
Rechteraanval waardeloos (zeer hoog)
Centrale aanval slecht (zeer hoog)
Linkeraanval slecht (heel laag)
HatStats 146
Verdediging 60
Middenveld 57
Aanval 29
LoddarStats 9.64
quote:Op maandag 25 augustus 2008 14:02 schreef Gijs_ het volgende:
Gister gePIC' t tegen de koploper, wat logischerwijs resulteerde in een ingecalculleerd pak aan de broek. We blijven desalniettemin strijden voor lijfsbehoud!
Iemand deze week nog een jeugdfriendly? En ergens nog een plekje in een jeugdcompetitie voor volgende week? moeilijk zeker? Nog een jeugdcomp. met allemaal lapzwansen zie ik niet direct zitten...
quote:Op maandag 18 augustus 2008 15:03 schreef REFUSED het volgende:
1e overwinning van het seizoen.
/care
Wel even het volgende: is er nog iemand die op zoek is naar een jeugdcompetitie? MadKow gaat binnenkort gedeactiveerd worden, ik zoek nog een 6e ploeg en dan is de competitie weer walkover-vrij. Mail ingame maar richting refused.
Ja dat herinnerde ik me ook nog, maar óók dat daar al een gegadigde voor was?quote:
Je weet het niet tot je refused een ht-mail stuurt.quote:Op maandag 25 augustus 2008 om 14:47 schreef Gijs_ het volgende:
[..]
Ja dat herinnerde ik me ook nog, maar óók dat daar al een gegadigde voor was?
Een paar berichten later idd..
Ik wil wel een jeugdfriendly. Daag me maar uitquote:Op maandag 25 augustus 2008 14:02 schreef Gijs_ het volgende:
Gister gePIC' t tegen de koploper, wat logischerwijs resulteerde in een ingecalculleerd pak aan de broek. We blijven desalniettemin strijden voor lijfsbehoud!
Iemand deze week nog een jeugdfriendly? En ergens nog een plekje in een jeugdcompetitie voor volgende week? moeilijk zeker? Nog een jeugdcomp. met allemaal lapzwansen zie ik niet direct zitten...
We hebben gisteren de 1e competitiewedstrijd alweer gespeeld, er is geen plaats meer dus.quote:Op maandag 25 augustus 2008 19:32 schreef rompompom het volgende:
[..]
Je weet het niet tot je refused een ht-mail stuurt.
Nu al? Das veel leuker als afsluiterquote:Op maandag 25 augustus 2008 22:29 schreef ScudRaket het volgende:
Zal ik maar eens een tvp'tje plaatsen?
Hoe kan zo een speler nou in 2 weken bijna 1 miljoen duurder zijn. Terwijl hij bijna niet stijgt in een half jaar. zn tsi is nog t zelfde.quote:24-08-2008 FC Eridanas Hinnerup FBK 3 172 000 ¤ 18 680.
18-08-2008 FC RKDEO FC Eridanas 2 390 000 ¤ 18 680.
28-02-2008 RSV.Göttingen05 FC RKDEO 2 181 000 ¤ 11 020.
Ik vind t irri en vaag. Ik had die 3 mil ook wel willen hebben.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 11:14 schreef Ruudt het volgende:
Die gast heeft gewoon gegokt en er is een gek geweest die heeft geboden.
Vakantie hèquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 11:01 schreef Outpost76 het volgende:
[..]
Nu al? Das veel leuker als afsluiter
Ik wil me aanmelden, accepteer de voorwaarden en klik op Yes! ->quote:26-08-2008 The Stage is set
Today we're opening our test web site (called Stage) to a limited number of users. Stage is basically a version of the Hattrick site where we release new pages, features and bug fixes to have them tested before they go live on the regular Hattrick site. So far it has only been open to the development team and our volunteer staff. To get more intense testing we will let 5,000 users get access to Stage. We will have a 50-50 distrubution between Supporters and non-Supporters and the number of Stage access slots for each league will correspond to the number of users in the league. To qualify, you need to
understand and write English. Read the full introduction and apply for access.
quote:Helaas is er een fout opgetreden waardoor de pagina niet opgevraagd kan worden. Probeer het later weer. Je hoeft deze fout niet te melden.
Excuses voor het ongemak.
Error ID
5881533b-1bec-4489-aced-808c07785013
Request URL
http://www80.hattrick.org/Common/Stage/StageSignup.aspx
Client
Firefox 2.0.0.16
Dat zegt weinig, want als je naar deze site gaat en inlogt, dan krijg ik alleen time-out session.quote:You already have access to Hattrick Stage.
Same nuquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 16:21 schreef Matsuo_Yoshitoki het volgende:
Cool, ik heb al dit bericht:
[..]
Dat zegt weinig, want als je naar deze site gaat en inlogt, dan krijg ik alleen time-out session.
Ach, we zien wel wat er van komt!
Ik ben dat boxje nu ook kwijt?quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 17:08 schreef Silver_Shark het volgende:
You must check the 'I Agree' checkbox before joining
waar kan je die i agree cheackbox vinden
ik zie alleen die Yes en NO knopjes :S
En laat ik nu net sinds afgelopen weekend een plaatsje vrij hebben in m'n trainingsprogrammaquote:Yoeri Crijnen [215409148]
17 jaar en 73 dagen, redelijk in vorm, gezond
Een gemeen persoon die evenwichtig en eerlijk is.
Hij heeft waardeloos ervaring en is een matig leider.
Specialiteit: Koppen
Volgende verjaardag: 05-10-2008
Nationaliteit: Nederland
Total Skill Index (TSI): 1 140
Loon: 374 ¤/week
Eigenaar: SC diepFries
Waarschuwingen: 0
Fysiek: fit
Conditie: zwak Keepen: rampzalig
Positiespel: redelijk Passen: goed
Vleugelspel: slecht Verdedigen: matig
Scoren: slecht Spelhervatting: zwak
Dat is zeker een leuk spelertje.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 07:50 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
7,5* als aanvallende middenvelder in de jeugdacademie. Woeierdewoeierdewoeist
[..]
En laat ik nu net sinds afgelopen weekend een plaatsje vrij hebben in m'n trainingsprogramma
Ik weet niet of ik al weer uitgedaagd kan worden, maar zo ja dan wil ik wel...quote:Op woensdag 27 augustus 2008 12:35 schreef Yurzinho het volgende:
Jeugdfriendly? Iemand?
Helaas...quote:Op woensdag 27 augustus 2008 12:36 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Ik weet niet of ik al weer uitgedaagd kan worden, maar zo ja dan wil ik wel...
Iemand anders?quote:De volgende trainingswedstrijd kan niet eerder geboekt worden dan 02-09-2008
Dan wacht je maar een weekquote:
yep! 113739quote:
het was een halve trainiequote:27-08-2008 SV Pantoffeltjes FC Plymouth Rangers 67 005 ¤ 800
09-01-2008 los bulls SV Pantoffeltjes 29 000 ¤ 430
Inderdaad, als zelfs ik je voorbij ben gegaan...quote:Op woensdag 27 augustus 2008 14:05 schreef TheVulture het volgende:
Ik ga me vanaf nu toch weer eens serieus bezig houden met mijn jonkies... sta nu toch wel vrij kansloos onderaan en dat moet beter kunnen...
Ik wilde het niet met zoveel woorden zeggen maar....quote:Op woensdag 27 augustus 2008 14:07 schreef Yurzinho het volgende:
[..]
Inderdaad, als zelfs ik je voorbij ben gegaan...
Geregeld!quote:
Altijd leukquote:27-08-2008
Je team heeft 85 400 ¤ gekregen, omdat je voormalige speler Vittorio Viggiani (169896191) onlangs is verkocht voor 2 440 000 ¤.
nicoquote:
Hoe krijg je die zeldzame vlaggetjes voor elkaar? Ik blijf maar uitdagen, maar niemand accepteert.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 10:15 schreef Proud2beDiepfries het volgende:
Vlaggetje van Uganda (22 'actieve' gebruikers) binnen
18-jarige populaire winger met winst verkocht (aankoop 765k, verkoop 1020k) zonder TS-hit (formidabel vleugelspel, 1 niveau gestegen in PM en passen - beide matig). Erg blij mee, want nogal een slechte investering, waar ik nu achteraf geen 'last' van heb
Deze via een Fed.. In principe is uitdagen en hopen dat er iemand accepteerd het beste, maar in veel kleine landen hebben teams 'promotors' die de friendlies regelen. Soms zijn friendlies al tot 2-3 seizoenen in de toekomst geregeld. Je moet even geluk hebben om soms de juiste personen tegen te komenquote:Op donderdag 28 augustus 2008 10:32 schreef GeneraalUli het volgende:
[..]
Hoe krijg je die zeldzame vlaggetjes voor elkaar? Ik blijf maar uitdagen, maar niemand accepteert.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |