Skip 5 regels voor de klacht in het verhaal, zie onderaan voor samenvatting Nou mag ik dus wel een baas zijn die echt die meiden played, er zijn dus echt menschen die denken dat ik zomaar ineens vertrek enzulks!

Maar goed ik kreeg ook een aanbod dat er tieten zouden worden gepost als ik hier zou blijven dus blijf ik ook maar godverdomme!

Dus hier de wederopstanding van de baas na wel liefst 2 dagen (of was het 3? of 4?) afwezigheid! Lizzle, je mag die tieten van je wel pm-en hoor! Hoef je niet te posten in mijn Fobo want dat is niet eerlijk, dan ziet iedereen die shit!
Okay hier eigenlijk het begin van de klacht. Ik wou dus weg eigenlijk maar ik kom tot de beseffing dat mijn bazenleven door de weeks ook wel wat van FOK! afhangt. Wie kan ik nou nog een beetje trollen zonder FOK!? Wat moet ik in godsnaam doen als ik van mien werk terugkom? Niks mehn!

Beetje MSN-en ofzulks zekah!? Beetje filmpjes kijken!?
Kom ik rond 5 uur terug, valt er niets te doen dus moet ik wel eventjes langshoppen op das fokzah.
Neen, ik ben tot de conclusie gekomen dat ik gewoon af en toe mijn bagger moet loslaten op FOK!, zo nu en dan wat serieus ga reageren op die topiques waarvan ik vind dat ik mijn zegje moet doen

en natuurlijk mijn taak om de MODS en andere userts te irriteren met mijn posts! Ik kom terug om bewondert te worden, en afgezeken te worden door die haters die nooit de RK shizzle hebben kunnen accepteren!
WTF gasten, waar kan ik anders mien paints showen? Nou waren er dee laatste tijd niet veul paints meer maar dat kwam omdat deze baas eigenlijk niets anders deed dan smiddags niet veel doen, s'avonds bier drinken en dan weer naar bed om vervolgens rinse and repeat te doen, jullie weten.
Echter zijn er ook die carnalitos die niet eensch wisten dat ik weg was, de pauperts.
KLACHT: Na zo'n 4 dagen (

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ) er achter komen dat ik eigenlijk FOK! nodig heb om de thuis-tijd te spenderen als er niks anders te doen valt hier in Leek-city ( nogmaals

)
Ik voel mij nu verkracht, nu ik weer bezig ga met het posten in FOK!, niet verkracht door FOK! maar door mijn ziel die mij dit laat typen.
Hier een geheimpje: Ik had vroegah de NEIGING om mijn anus te wassen met mijn tandenborstel, want soms jeukte die