zoals deze quote bijvoorbeeld?quote:Op maandag 18 augustus 2008 19:04 schreef Yildiz het volgende:
Zeg, willen we even ophouden met het op afstand diagnosticeren van StefanP? Ik neem aan dat geen van allen daartoe in staat is. Daarnaast is het ook gewoon verkapt persoonlijk aanvallen. Ik zou zeggen, weerleg bijvoorbeeld liever zijn argumenten.
Tsja, volgens mij heeft dit geen uitleg nodig.quote:as in Europe, it's bankrupting the state
Ik niet. Ik denk dan aan een geëmigreerde kaaskop die eigenlijk net iets te interessant loopt te doen.quote:Op maandag 18 augustus 2008 19:42 schreef nonzz het volgende:
Als ik de reacties van StefanP lees moet ik hieraan denken:
[ afbeelding ]
Misschien is het geen sport maar diepe frustraties van een ongelukkige boze eenzame zielepiet.quote:Op maandag 18 augustus 2008 20:16 schreef Beauregard het volgende:
Ik begrijp dat het voor hem sport is om hier zijn vaderland af te kraken, maar hoe houdt een mens dat zo lang vol?
Neuh, dat valt denk ik allemaal wel mee. Al geloof ik best dat ie eenzaam is, maar goed.quote:Op maandag 18 augustus 2008 20:40 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Misschien is het geen sport maar diepe frustraties van een ongelukkige boze eenzame zielepiet.
Het is OK om jaloers te zijn hoor.quote:Op maandag 18 augustus 2008 10:39 schreef Beauregard het volgende:
[..]
Ventje, jij bent net zo Amerikaans als de Pakistaanse taxichauffeur in New York. Je mag dan straks wel een paspoort hebben, maar zolang je hier op FOK! met je janksmoel rond blijft dwalen maak je mij niet wijs dat jij je werkelijk Amerikaan voelt.
Ik heb er plezier in om dat land dat mij in zoveel tegengewerkt heeft met sneltreinvaart richting afgrond te zien gaan.quote:Vooralsnog zie ik je als een vrij infantiel typje, die zich ontzettend groot voelt nu hij in de VS woont. Ik zou er ook trots op zijn als ik in de VS zou wonen, maar hoe fucking simpel ben je als je er je hobby van hebt gemaakt om op internet af te geven op je vaderland?
Het is errug moeilijk voor te stellen dat jij uberhaupt ergens plezier in hebt.quote:
Of jij hebt niet goed gebruikt gemaakt van de kansen die je geboden zijn, en probeert het nu om te draaien.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 07:42 schreef StefanP het volgende:
[..]
Het is OK om jaloers te zijn hoor.
[..]
Ik heb er plezier in om dat land dat mij in zoveel tegengewerkt heeft met sneltreinvaart richting afgrond te zien gaan.
O ja, ik gaf hier al jaren af op NL. Tot zover je theorie.
Hee kijk, het is dat zielige mannetje dat ooit mod was. Da's balen niet jochie, dat je dat niet meer bent?quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 08:03 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Het is errug moeilijk voor te stellen dat jij uberhaupt ergens plezier in hebt.
Je bent met kop en schouder de meest zwartgallige user op Fok!
Joh, we nuken jullie zo kapot hoor.quote:Op maandag 18 augustus 2008 00:47 schreef StefanP het volgende:
[..]Alsof Eruopa ook maar langer dan 1 maand stand zou houden tegen de VS. Jullie zouden letterlijk van de kaart geveegd worden.
quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 08:51 schreef t-8one het volgende:
[..]
Joh, we nuken jullie zo kapot hoor.
LOLEINZZWIEDRIEVIERBOMBADIER
quote:
Eens.quote:HAMBURGERS
quote:LAND OF THE FREE
HOME OF THE BRAVE
Ik wacht nog steeds op een retourtje US of fucking A trouwens Stefanquote:Op maandag 18 augustus 2008 06:27 schreef StefanP het volgende:
[..]
Dat paspoort is voor jou niets dan een handig dingetje dat je toevallig in je schoot geworpen is, dus doe maar niet alsof je zo Amerikaans bent. Ik heb bewust voor de VS gekozen, en het feit dat ik een paar jaar moet wachten doet niets af aan het feit dat ik vele malen Amerikaanser ben dan sommigen met een paspoort.terug.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |