Morpheus1412 is m'n Xbox Live naamquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 19:07 schreef KneusTeun het volgende:
jup idd vanaaf ff co-op halo3 kweet alleen niet of ik al met andere sta ingeboekt,en of me xbox het trekt.
Anders als je me je tag geeft voeg ik je ff toe.
quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 19:06 schreef Strolie75 het volgende:
Tomb Raider Underworld
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De aktie was het supersize pakket..quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 18:18 schreef Sharpdressedman het volgende:
Hoi,
de Pro/premium is nu op alle sites terug te vinden met 60 gig! Kan me niet voorstellen dat alle 360 met 20 gig al verkocht zijn, wat doen ze daar mee? Verkopen voor dezelfde prijs? Acties? 20 gig vervangen door 60 gig?
Vraag 2, stond laatst in de MM en dacht eens even kijken naar de xbox360, nog steeds niet eentje gekocht namelijk ahum. Maar kon nergens watt vinden 175 of 203 toch? waarbij ik 175 versie moet hebben. Wel kon ik een serie nummer zien maar nergens op de doos watt.
Ja ik zie het, echter staat er verder in de beschrijving nog 2 keer 60 gig, dus ik ga er vanuit dat hier hier om de 60 gig gaat, en de 20 gig zal wel een typfoutje zijn, of een oude tekst van een vorige aanbieding...quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 21:17 schreef KneusTeun het volgende:
beetje vaag, in de titel staat 60gig en in de beschrijving 20! slim zo willen ze alle oude 20 gigs wegkrijgen
dan klopt deze vast niet?quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 20:26 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
De aktie was het supersize pakket..
Oud model xbox + Wireless entertainment pack = Supersize
Kan wel kloppen, dan is GCshop door hun voorraad heen.. en zullen deze wel blijven maken tot de aktie afgelopen is.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 22:08 schreef Sharpdressedman het volgende:
[..]
dan klopt deze vast niet?
http://www.gcshop.nl/product.php?id=9105
Moet je natuurlijk wel halo spelen en niet de hele tijd in het dashboard zittenquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 19:15 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Morpheus1412 is m'n Xbox Live naam
Hype +100quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:32 schreef Strolie75 het volgende:
Fable 2
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
http://streamingmovies.ga(...)rld_081308_wmvhd.wmv
Ja sorry. Was eerst 24 kijken en toen jij me uitnodigde belde m'n vriendin en daar heb ik vervolgens 1,5 uur mee gebeldquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 23:24 schreef KneusTeun het volgende:
[..]
Moet je natuurlijk wel halo spelen en niet de hele tijd in het dashboard zitten![]()
Maybe next time.
quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 11:37 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Ja sorry. Was eerst 24 kijken en toen jij me uitnodigde belde m'n vriendin en daar heb ik vervolgens 1,5 uur mee gebeldDaarna ben ik Studio Sportzomer gaan kijken. Volgende keer beter idd
Mwoa, zo geweldig vind ik dat pakket niet. Voorheen had je X360pro, GTAIV + Halo 3 + Forza 2 in 1 pack. Dat pack was waanzinnig goed.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 22:39 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
Kan wel kloppen, dan is GCshop door hun voorraad heen.. en zullen deze wel blijven maken tot de aktie afgelopen is.
OMGquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 12:28 schreef Cyberia18 het volgende:
Nieuwe trailer Far Cry 2:
http://www.gametrailers.com/player/38387.html
Dat is ook maar subjectief. Het is maar net welke spellen je wel en niet wil. Bij elk pack zit wel wat extra troep waar je niks aan hebt. Zo kunnen ze de prijs lekker opkrikken en van hun oude voorraad afkomen.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 12:30 schreef Verluste het volgende:
[..]
Mwoa, zo geweldig vind ik dat pakket niet. Voorheen had je X360pro, GTAIV + Halo 3 + Forza 2 in 1 pack. Dat pack was waanzinnig goed.
Donderdag 21 augustus volgens gametrailers tv. Ik hoop dat het aan de verwachtingen kan voldoen. Er zijn veels te veel slechte star wars games geweestquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 10:24 schreef Sulejmani het volgende:
Wanneer komt demo van SW: Force Unleashed nu eigenlijk?
Als die net zo goed of beter wordt dan LO dan zitten we gebakkenquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 13:01 schreef Cyberia18 het volgende:
FF XIII:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik hoop hetquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 14:38 schreef Cyberia18 het volgende:
FF XIII wordt beter. Véél beter.
Proestquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 14:28 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Als die net zo goed of beter wordt dan LO dan zitten we gebakken
Heb je weer wat te zeurenquote:
Alweer?,... zovaak zeur ik niet hoor. Maar ik zie LO gewoon niet in hetzelfde caliber als een FF game. Heb genoten hoor van LO,... maar het is geen Final Fantasy game,... echt nietquote:
Ik vond Lo op sommige punten wel beterquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 16:02 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Alweer?,... zovaak zeur ik niet hoor. Maar ik zie LO gewoon niet in hetzelfde caliber als een FF game. Heb genoten hoor van LO,... maar het is geen Final Fantasy game,... echt nietDus,.. ja,... natuurlijk wordt FFXIII beter dan LO.
Tofquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 12:28 schreef Cyberia18 het volgende:
Nieuwe trailer Far Cry 2:
http://www.gametrailers.com/player/38387.html
Verwacht wordt oktober/november.quote:
ow dat is best snel alquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 19:58 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Verwacht wordt oktober/november.
Van alle shooters kijk ik hier verreweg het meest naar uit. Ja ook meer dan Gears 2.
Ik ook Cybquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 19:58 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Van alle shooters kijk ik hier verreweg het meest naar uit. Ja ook meer dan Gears 2.
Verdiep je eerst in het spel voordat je dingen gaat roepen.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 20:45 schreef Def1987 het volgende:
Far Cry 2 laat ik ook voorbij me gaan. Lijkt me weer een standaard shooter met next-gen graphics zoals Crysis dat ook was.
Weer eens met je cybquote:Op zaterdag 16 augustus 2008 20:53 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Verdiep je eerst in het spel voordat je dingen gaat roepen.
Far Cry 2 is verre van een standaard shooter. Als er een game nog iets wat weg heeft van een standaard shooter is Gears 2 dat eerder (ja het cover system is gewoon uit Kill Switch geript). Niet dat het erg is want dit gaat voor 99% van de hedendaagse shooters op.
Waar heb je het nou over? In Gears word een cover systeem gemaakt wat en goed werkt en niet geforceerd over komt.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 20:53 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Verdiep je eerst in het spel voordat je dingen gaat roepen.
Far Cry 2 is verre van een standaard shooter. Als er een game nog iets wat weg heeft van een standaard shooter is Gears 2 dat eerder (ja het cover system is gewoon uit Kill Switch geript). Niet dat het erg is want dit gaat voor 99% van de hedendaagse shooters op.
Ik dacht ik zeg het maar even voordat men weer met dit argument (blijven volhouden dat Gears als eerste dit cover system heeft geïntroduceerd) komt.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 21:11 schreef Def1987 het volgende:
[..]
Waar heb je het nou over? In Gears word een cover systeem gemaakt wat en goed werkt en niet geforceerd over komt.
95% van de reeds verschenen videos zijn allemaal puur demonstraties om dus aan te tonen op wat voor manieren je een tegenstander kunt elimineren. En het klinkt op het eerste gezicht dan wel cliché maar Far Cry 2 lijkt wel in te lossen op basis van wat ik tot dusver heb mogen aanschouwen. Neem hierbij de enorme vrijheid die je hebt (Oblivion is hier niets bij) en dat is voor mij reden genoeg om deze game op m'n lijstje te zetten.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 21:11 schreef Def1987 het volgende:
[..]
Ik zit nu al 5 min naar een far cry 2 filmpje te kijken waarin hij in het gras ligt te plannen hoe hij iemand killtDat jij dat leuk vind moet jij weten maar ik wil knallen in een shooter en niet eerst een uur van mn tijd verdoen met het plannen van een kill. Dan speel ik liever een tactical shooter en aangezien ik daar ook totaal niet van hou sla ik far cry 2 ook over.
Als ik vrijheid in een game krijg stop ik direct met spelen. Dan ga je doelloos rondlopen en verdoe je je tijd. Zo ervaar ik dat dan. Met gta4 heb ik ook direct de story mode uitgespeelt en de rest laten schieten.quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 21:29 schreef Cyberia18 het volgende:
[..]
Ik dacht ik zeg het maar even voordat men weer met dit argument (blijven volhouden dat Gears als eerste dit cover system heeft geïntroduceerd) komt.
[..]
95% van de reeds verschenen videos zijn allemaal puur demonstraties om dus aan te tonen op wat voor manieren je een tegenstander kunt elimineren. En het klinkt op het eerste gezicht dan wel cliché maar Far Cry 2 lijkt wel in te lossen op basis van wat ik tot dusver heb mogen aanschouwen. Neem hierbij de enorme vrijheid die je hebt (Oblivion is hier niets bij) en dat is voor mij reden genoeg om deze game op m'n lijstje te zetten.
Dat smaken verschillen is duidelijk maar bestempel je constatering dan ook niet als een feit. Daarom zet ik het ook even recht met m'n opmerking.
En sinds wanneer is Gears een tactical shooter?
Waar? een aanbieding ergens?quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 12:37 schreef -SG- het volgende:
Gister de xbox360 pro system 60 GB besteld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |