voedingquote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:10 schreef Tegan het volgende:
[..]
Ik heb ze nog wel ergens, eerst eens zoeken. Wat ga je studeren PF?
Ik woon inmiddels bijna 5 jaar in Deventer, en hoe triest het ook klinkt, ik heb nog steeds heimwee naar Apeldoorn. Ik kom ervandaan, mijn vrienden en familie wonen er, en ik leef echt op als ik daar ben.quote:
Ik was van t weekend ergens en toen moest ik terug naar huis en dat moet dan via Deventer en toen moest ik om.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:13 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ja, want:
4 hoog wonen.![]()
Deventer.![]()
Ik wil gewoon zo graag weer terug naar Apeldoorn.
Dat heb ik met Brazilie. Ik ben gewoon 100% gelukkiger als ik daar ben, als ik het al zie vanuit het vliegtuig, de geur als ik het vliegtuig uitstap, de taal hoor, de mensen zie. Zelfs als ik hier brazilie op tv zie ben ik gewoon zo trots.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:18 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ik woon inmiddels bijna 5 jaar in Deventer, en hoe triest het ook klinkt, ik heb nog steeds heimwee naar Apeldoorn. Ik kom ervandaan, mijn vrienden en familie wonen er, en ik leef echt op als ik daar ben.
Dus ja, terug naar Apeldoorn dus.
Ik heb in de eerste kamer waarin ik op mezelf woonde iets mafs gehad. Ik lag snachts te slapen en mijn toenmalige ex was naar huis gegaan want hij voelde zich niet lekker. Ik hoor op een gegeven moment iemand op mijn kamer maar ik sliep half, dus ik dacht, ach, hij zal wel teruggekomen zijn dan.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:21 schreef rhubarbje het volgende:
Ik ook niet kluts, en ik heb een keer een gekke huisbaas getroffen ( die bv op een dag alle sloten verving en mij pas een sleutel wilde geven als ik meer huur ging betalen)
En de kamer waar ik nu in zat was ingebroken, de inbrekers hadden kei veel kapot gemaakt en gewoon alles door elkaar gegooit en zo
Het karma was verpest (klinkt stom maar ik kan het niet anders uitleggen) en ik was er doodsbang
Kopen wil ik nog niet, dus het wordt huren. Via sociale woningbouw duurt 5 jaar en dan zit je nog 3 hoog achter in Apeldoorn.quote:
OMg dat is iid dood eng!quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:25 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ik heb in de eerste kamer waarin ik op mezelf woonde iets mafs gehad. Ik lag snachts te slapen en mijn toenmalige ex was naar huis gegaan want hij voelde zich niet lekker. Ik hoor op een gegeven moment iemand op mijn kamer maar ik sliep half, dus ik dacht, ach, hij zal wel teruggekomen zijn dan.
Een uur later wordt ik wakker, licht aan, alle kasten opengetrokken, deur open, stereo weg, die ik later in het trapgat zag liggen.
Bleek dat er voor mij een of andere gozer had gewoond op die kamer die bij iedereen drugsschulden had ofzo. Ik vond het doodeng iig.
En dit huis, tja, ik heb er samengewoond met mijn ex en ik heb er helemaal geen relaxed gevoel bij, dus ik wil gewoon weg.
Dat was precies ook waar ik hier tegen aan liep, ik hoefde niet groot maar particulier was vreselijk duur en sociale woningbouw ook een wachtlijst van 5 jaar en dan zit je in een buurt waar ik s avonds niet over straat durfquote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:29 schreef Kluts het volgende:
[..]
Kopen wil ik nog niet, dus het wordt huren. Via sociale woningbouw duurt 5 jaar en dan zit je nog 3 hoog achter in Apeldoorn.
Particuliere huur dus. En dat is duur. Ik wil gewoon een klein appartementje, 3 slaapkamers zoals nu is pure onzin. Maar die zijn erg gewild in Apeldoorn, en ik zoek dus iets voor een beetje een schappelijke prijs, max. 650,-/ 700,- euro per maand. En daar moet je geduld voor hebben.
Nee, ik heb de huisbaas opgedragen de sloten te vervangen en ben er nog 3 maanden gebleven, toen was ik er wel klaar mee.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:30 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
OMg dat is iid dood eng!
Vreselijk! Ben je daar nog lang gebleven?
En ik snap dat het niet prettig wonen is idd als je daar eerst samen woonde
Heb je veel kunnen veranderen sinds je ex weg is of zit je ook vast aan je spulletjes en zo?
En ben je echt op zoek naar iets anders al?
Okay. Wachten is wel kut dan, inderdaad.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:29 schreef Kluts het volgende:
[..]
Kopen wil ik nog niet, dus het wordt huren. Via sociale woningbouw duurt 5 jaar en dan zit je nog 3 hoog achter in Apeldoorn.
Particuliere huur dus. En dat is duur. Ik wil gewoon een klein appartementje, 3 slaapkamers zoals nu is pure onzin. Maar die zijn erg gewild in Apeldoorn, en ik zoek dus iets voor een beetje een schappelijke prijs, max. 650,-/ 700,- euro per maand. En daar moet je geduld voor hebben.
Tipje: op de ikeasite staat een programmaatje waarmee je je huis alvast kan inrichten enzo.. Misschien leuk om ff te checken alvast.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:32 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
Dat was precies ook waar ik hier tegen aan liep, ik hoefde niet groot maar particulier was vreselijk duur en sociale woningbouw ook een wachtlijst van 5 jaar en dan zit je in een buurt waar ik s avonds niet over straat durf
Dus ik heb wel geluk gehad op deze manier
Maar ik ga even koken! We krijgen zo eters!
Tnx iedereen jullie zijn echt super aardig!
En ik ben vast binnen 5 minuten terug omdat ik te hyper ben om een ding te doen![]()
Kut is wel een understatement.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:32 schreef dawg het volgende:
[..]
Okay. Wachten is wel kut dan, inderdaad.
Jij bent ook altijd zo keurig he dawg.quote:
Je moest eens weten.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:37 schreef Kluts het volgende:
[..]
Jij bent ook altijd zo keurig he dawg.
Jah wel logisch danquote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:18 schreef Kluts het volgende:
[..]
Ik woon inmiddels bijna 5 jaar in Deventer, en hoe triest het ook klinkt, ik heb nog steeds heimwee naar Apeldoorn. Ik kom ervandaan, mijn vrienden en familie wonen er, en ik leef echt op als ik daar ben.
Dus ja, terug naar Apeldoorn dus.
Ja, een slechte dag kunnen de meeste mensen ws niet aanquote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:40 schreef dawg het volgende:
Als je me wilt horen schelden, moet je eens met me gaan poolen, op een goede dag.
quote:Op donderdag 14 augustus 2008 17:38 schreef dawg het volgende:
[..]
Je moest eens weten.
mijn edit voor niks
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |