Ik vind het wel heel mooi om naar te kijken en ook heel knap. Wat ik wel sneu vind is dat het zo tegennatuurlijk is, die bewegingen van het paard hè?quote:Op donderdag 14 augustus 2008 13:51 schreef Manu82 het volgende:
Waar ik trouwens echt helemaal geen fuck van begrijp is dat paardrijden van nu
Die ook ja maar Brianaire, ook zoiets sneus.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 13:54 schreef Dementor het volgende:
ONE.!
Jaaa!
Wat het ook mag inhouden.
Zat het gisteren te kijken en vind het een beetje saai zonder muziekquote:Op donderdag 14 augustus 2008 13:54 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik vind het wel heel mooi om naar te kijken en ook heel knap. Wat ik wel sneu vind is dat het zo tegennatuurlijk is, die bewegingen van het paard hè?
Ik begrijp dat hier wel een medaillekans is voor Nederland.
Enjoy @Disana.![]()
Hij komt toch van Bonaire?quote:Op donderdag 14 augustus 2008 13:58 schreef beequeen het volgende:
[..]
Die ook ja maar Brianaire, ook zoiets sneus.
Wat het ook mag inhouden.
quote:Op donderdag 14 augustus 2008 13:58 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Zat het gisteren te kijken en vind het een beetje saai zonder muziek
Ik ben nog niet weg, ik moet ook nog bedenken wat we vanavond zullen eten. Sperzieboontjes en kruimige aardappelen (lekker geschild bij de Jumbo) en kipfilet met kerrie? Of is dat te winters...quote:
Volgens mij is hij zichzelf in dat hok zo gaan noemen omdat hij dacht dat hij Brian(miljon)air zou worden.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:04 schreef Dementor het volgende:
Hij komt toch van Bonaire?
Komt nooit meer goed hoor.![]()
![]()
Nog veel genanter dan die blunder, is die poging om het recht te lullen.quote:Blunder: verkeerde skyline in folder
BIRMINGHAM - Foutje! Het stadsbestuur van de Britse stad Birmingham heeft folders verspreid met daarop niet de eigen skyline, maar die van de gelijknamige stad in Alabama...
[..]
Het bestuur had aanvankelijk een 'waterdichte' verdediging. "Het gaat niet om een fout. De foto moest gewoon een stad voorstellen, het is gewoon de skyline van een stad", zo meldde het bestuur in een mededeling.
[..]
Intussen geeft het stadsbestuur de fout toe, maar "de tekst in de folder is wel correct, en dat is toch het belangrijkst."
Klinkt goed en helemaal niet winters, doen.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:06 schreef Disana het volgende:
Ik ben nog niet weg, ik moet ook nog bedenken wat we vanavond zullen eten. Sperzieboontjes en kruimige aardappelen (lekker geschild bij de Jumbo) en kipfilet met kerrie? Of is dat te winters...
Ik kijk zelf helemaal niet naar die OS trouwens. Vind het ook niks dat heel Radio1 dag en nacht in het teken van die spelen staat.
'Kijken' is een te groot woord en het geluid heb ik ook niet aan, maar ik zag net wel dat ze al een hele tijd die zwaan zat te aaien. Ik heb het altijd al een irritant aanstellerig mens gevonden trouwensquote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:14 schreef beequeen het volgende:
[..]
Klinkt goed en helemaal niet winters, doen.
Ik kijk het niet de hele dag hoor maar de tv staat wel aan dus krijg veel mee. Ik vind de OS tof.
Kijk je naar Kat op BB UK, die is echt gestoord.![]()
Sweet memories he Noekje aan Oostenrijkquote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:25 schreef noekje het volgende:
Is een stoofpot erg winters, anders haal ik nu de pan van het fornuis!
Hé, het is ergens op de wereld echt wel winter. Oostenrijk bijvoorbeeld.
Nee, nooit meer. Het was toch een moeder-ding. Ik zag mijn moeder weer en over was het!quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:30 schreef -Blurk- het volgende:
[..]
Sweet memories he Noekje aan Oostenrijk![]()
Denk je nog weleens aan die mevrouw met die grote boezem?
Ik kook vandaag heulegaar niet. Mijn nichtje is jarig en heeft allemaal lekkere hapjes, tapas enzo.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:25 schreef noekje het volgende:
Is een stoofpot erg winters, anders haal ik nu de pan van het fornuis!
Hé, het is ergens op de wereld echt wel winter. Oostenrijk bijvoorbeeld.
De schoolhekken zijn traumatisch.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:34 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik kook vandaag heulegaar niet. Mijn nichtje is jarig en heeft allemaal lekkere hapjes, tapas enzo.![]()
Oostenrijk, wat lijkt dat alweer lang geleden hè of staat het in je geheugen gegrift?
Er is geen winters eten vind ik, ook in de zomer eet ik gewoon hutspot, zuurkool en dat soort dingen, alleen boerenkool en erwtensoep ik eet liever niet bij mooi weer..quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:25 schreef noekje het volgende:
Is een stoofpot erg winters, anders haal ik nu de pan van het fornuis!
Hé, het is ergens op de wereld echt wel winter. Oostenrijk bijvoorbeeld.
Ik ben wel van de seizoenen qua koken, ook qua smaak. Wel vond ik dat er vandaag eens iets gezonds in moest. We eten overal en nergens behalve thuis de laatste tijd. Met meerderheid van stemmen is het stoofpot geworden. Ik wilde kipsalade en aardappeltjes met rozemarijn, zeezout en veel knoflook. Alhoewel stoofpot wel handig is. Vanmorgen begonnen en verder heb je er geen omkijken meer naar.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:39 schreef Juud79 het volgende:
[..]
Er is geen winters eten vind ik, ook in de zomer eet ik gewoon hutspot, zuurkool en dat soort dingen, alleen boerenkool en erwtensoep ik eet liever niet bij mooi weer..
Eet u smakelijk later vandaag...
Heb je al stress? Boeken mee, alle jurkjes en vergeet die ene paar slippers niet. Die pumps staan zo leuk op die broek, vergeet die ook niet.quote:
Ik krijg weer zo'n trek als ik al dit lekkers lees. Ik heb de laatste tijd telkens honger, nou ja ik mag natuurljk geen honger zeggen, maar ik heb wel hele erge trek dat ik het in mijn buik voel, zeg maar.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:44 schreef noekje het volgende:
[..]
Ik ben wel van de seizoenen qua koken, ook qua smaak. Wel vond ik dat er vandaag eens iets gezonds in moest. We eten overal en nergens behalve thuis de laatste tijd. Met meerderheid van stemmen is het stoofpot geworden. Ik wilde kipsalade en aardappeltjes met rozemarijn, zeezout en veel knoflook. Alhoewel stoofpot wel handig is. Vanmorgen begonnen en verder heb je er geen omkijken meer naar.
U ook, eet smakelijk!
Wat eet jij vanvond? Een appel?quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:51 schreef Dementor het volgende:
Wat is dat toch met vrouwen, pronken met avondeten.
Maar ze deed het wel goed, tot nu toe de hoogste score.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:45 schreef Manu82 het volgende:
fucking hell
Anky zit ook zich de tering te zweten....
Omdat eten belangrijk is. Dat is liefde. Mijn moeder stond soms volle dagen in de keuken en ze at haast niks want ze had al de volle dag in die geur gestaan. Dat deed ze voor ons, dat was haar manier om te laten zien dat ze van ons hield. Als wij zeiden dat het écht heerlijk was dan was het een,' Ik ook van jou!'quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:51 schreef Dementor het volgende:
Wat is dat toch met vrouwen, pronken met avondeten.
Geintje joh, doe eens lachenquote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:55 schreef Dementor het volgende:
[..]
Dat beslis ik straks.
Net alsof ik alleen maar appels eet.
Dat zal het zijn.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:55 schreef noekje het volgende:
[..]
Omdat eten belangrijk is. Dat is liefde. Mijn moeder stond soms volle dagen in de keuken en ze at haast niks want ze had al de volle dag in die geur gestaan. Dat deed ze voor ons, dat was haar manier om te laten zien dat ze van ons hield. Als wij zeiden dat het écht heerlijk was dan was het een,' Ik ook van jou!'
Op school heb ik ooit geleerd dat ook wij honger kennen. Honger is een signaal en of je nu in Afrika woont of in Nederland, die signalen hebben we allemaal. Oeh, jij doet ook winters.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:52 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik krijg weer zo'n trek als ik al dit lekkers lees. Ik heb de laatste tijd telkens honger, nou ja ik mag natuurljk geen honger zeggen, maar ik heb wel hele erge trek dat ik het in mijn buik voel, zeg maar.
Ik eet vanavond lekker andijviestammpot, met spekjes, een gesniipperd uitje en stukjes appel erdoor
Nee, geen stress hoor. Hou wel van autorijden en dit is een flink stuk.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:48 schreef noekje het volgende:
[..]
Heb je al stress? Boeken mee, alle jurkjes en vergeet die ene paar slippers niet. Die pumps staan zo leuk op die broek, vergeet die ook niet.
Hier vanavond aard, rundervink en boontjes. Heul hollands en lekker, had na de vakantie zin in een week heul gezond, dus spinazie met vis, pasta met verse groente, vandaag boontjes en morgen een witlofstampotje...quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:44 schreef noekje het volgende:
[..]
Ik ben wel van de seizoenen qua koken, ook qua smaak. Wel vond ik dat er vandaag eens iets gezonds in moest. We eten overal en nergens behalve thuis de laatste tijd. Met meerderheid van stemmen is het stoofpot geworden. Ik wilde kipsalade en aardappeltjes met rozemarijn, zeezout en veel knoflook. Alhoewel stoofpot wel handig is. Vanmorgen begonnen en verder heb je er geen omkijken meer naar.
U ook, eet smakelijk!
Ik hou enorm van de gezelligheid aan tafel, lust bijna alles, kook graag en het liefst ook voor een groep mensen. Ga ook graag bij anderen eten of uit eten... Eten staat bij mij dus voor gezelligheid en genieten...quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:51 schreef Dementor het volgende:
Wat is dat toch met vrouwen, pronken met avondeten.
Hey ik vraag Claire elke dag om haar avondeten en ben geloof ik nog steeds manquote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:51 schreef Dementor het volgende:
Wat is dat toch met vrouwen, pronken met avondeten.
Wat zeg je dat weer mooi en het is zó waar. Er is ook niks zo leuk dan, na in de keuken te hebben gestaan, waardering te krijgen voor wat je gekookt hebt.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:55 schreef noekje het volgende:
Omdat eten belangrijk is. Dat is liefde. Mijn moeder stond soms volle dagen in de keuken en ze at haast niks want ze had al de volle dag in die geur gestaan. Dat deed ze voor ons, dat was haar manier om te laten zien dat ze van ons hield. Als wij zeiden dat het écht heerlijk was dan was het een,' Ik ook van jou!'
Oh, wat erg! Mijn moeder zou haar met een pan om de oren slaan. Zo ondankbaar. Verder is ze wel leuk?quote:Op donderdag 14 augustus 2008 15:04 schreef beequeen het volgende:
[..]
Wat zeg je dat weer mooi en het is zó waar. Er is ook niks zo leuk dan, na in de keuken te hebben gestaan, waardering te krijgen voor wat je gekookt hebt.
Mijn zoon heeft een vriendinnetje die nooit zegt dat ze lekker gegeten heeften ik kan best lekker koken al zeg ik het zelf.
Heel goedquote:Op donderdag 14 augustus 2008 15:04 schreef noekje het volgende:
Maar ik heb wel iets ergs gedaan. Ik denk dat ik me straks in het singles-topic ga melden. Ik scheid dus geen afval. Vind het een toestand. Meneer doet het wel, hij zit daar écht op. Die heeft een speciaal afvalbakje daarvoor aangeschaft. Dat afvalbakje was eigenlijk al te vol.Geen zin om naar buiten te lopen, naar de groenbak. Ik stond daar met die plak-knoflook-handjes en alles wat ik in het bakje gooide, viel ernaast. Toen werd ik zo boos op het bakje en de afval dat ik alles in de vuilnisbak heb geflikkerd. Inclusief zijn speciaal aangeschafte bakje.
Nee, geen hyves hier.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 15:06 schreef beequeen het volgende:
Kunnen jullie allemaal op Hyves? Claire heeft een heel lief blog geschreven. Beetje lang, daarom vraag ik het eerst voordat ik het eventueel plaats.
Dan is het een onbeleefd meisje BQ en hoop ik dat als ze trouwt met je zoon dat die dan nooit zegt dat ze lekker gekookt heeft, lekker puhquote:Op donderdag 14 augustus 2008 15:04 schreef beequeen het volgende:
[..]
Wat zeg je dat weer mooi en het is zó waar. Er is ook niks zo leuk dan, na in de keuken te hebben gestaan, waardering te krijgen voor wat je gekookt hebt.
Mijn zoon heeft een vriendinnetje die nooit zegt dat ze lekker gegeten heeften ik kan best lekker koken al zeg ik het zelf.
quote:Op donderdag 14 augustus 2008 15:04 schreef noekje het volgende:
Maar ik heb wel iets ergs gedaan. Ik denk dat ik me straks in het singles-topic ga melden. Ik scheid dus geen afval. Vind het een toestand. Meneer doet het wel, hij zit daar écht op. Die heeft een speciaal afvalbakje daarvoor aangeschaft. Dat afvalbakje was eigenlijk al te vol.Geen zin om naar buiten te lopen, naar de groenbak. Ik stond daar met die plak-knoflook-handjes en alles wat ik in het bakje gooide, viel ernaast. Toen werd ik zo boos op het bakje en de afval dat ik alles in de vuilnisbak heb geflikkerd. Inclusief zijn speciaal aangeschafte bakje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |