Karak-nor daar zit ik ookquote:Op woensdag 1 oktober 2008 21:15 schreef hakkersszz het volgende:
Ik heb een char gerolled op Karak-Nor
Ik ga geen uur wachten om eindelijk op Karak-Azgal te spelen.
Nu eerst even koffie drinken en dan echt spelen.
Wooohooo!
Wat me wel gelijk opviel waren de onwijs lelijke graphics.
Geen eens AA support.
Ik hoop dat ze dat nog d.m.v. patches gaan opkrikken.
Zelfs WoW ziet er beter uit.
Ga je gang !quote:Op donderdag 2 oktober 2008 14:04 schreef Ulreazj het volgende:
Misschien tijd voor een lijst met nicknames en waar iedereen op zit qua servers ?
Destructionquote:Op donderdag 2 oktober 2008 12:40 schreef Questular het volgende:
[..]
Karak-nor daar zit ik ookDestruction of Order?
Mocht je ooit Zaphir tegen komen dan ben ik dat
Aan de bovenkant van je button-bar komen van die stekels voor elk bloodlust punt.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 14:10 schreef hakkersszz het volgende:
En heeft iemand nog een antwoord op de bloodlust vraag?
Ik ben toevallig Order dus we zullen elkaar mischien nog wel eens tegen komenquote:Op donderdag 2 oktober 2008 14:10 schreef hakkersszz het volgende:
[..]
Destruction![]()
M'n naam daar is Calysson
En heeft iemand nog een antwoord op de bloodlust vraag?
Niet twijfelen.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 16:01 schreef magge het volgende:
Ik zit echt te twijfelen of ik over moet stappen van wow naar war...
Speel je WoW voor de 5-mans en raids : Niet overstappen.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 16:01 schreef magge het volgende:
Ik zit echt te twijfelen of ik over moet stappen van wow naar war...
Ok top, als iedereen dat blijft doen, hebben we een mooi overzicht.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 15:51 schreef Thormodo het volgende:
Ik heb iedereen even toegevoegd aan de OP.
Precies hoe ik het zie!quote:Op donderdag 2 oktober 2008 16:10 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Speel je WoW voor de 5-mans en raids : Niet overstappen.
Speel je WoW voor BGs en Arena : Overstappen.
Yep.. ik heb ook 2 jaar WoW gespeeld.. (vanaf launch, en voor de launch ook de Korean beta en de open beta).. en hoewel ik het een prachtig spel vond, werd ik de endgame PvE toch beu na ruim 1 jaar raiden. Expansion nog ff gespeeld en dat was gewoon meer van 't zelfde, dus mee gekapt. Het begon gewoon te vervelen en de PvP was niet boeiend genoeg om het PvE-riedeltje voor me te compenseren.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 20:25 schreef McGilles het volgende:
[..]
Precies hoe ik het zie!
Vind je het leuk om gewoon Realm VS Realm te knokken en kastelen te veroveren, of om met 20 man een public quest te doen of gewoon verschillende scenario's (soort bg's) te doen, moet je zeker beginnen aan WAR.
WAR is echt 10x leuker voor mij dan WoW.
quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 08:31 schreef Perrin het volgende:
maar gewoon inloggen en meeknokken wanneer 't jou uitkomt.
Ik vind WAR tot nu toe echt veel beter dan WoW. We moeten inderdaad eerst nog zien, maar je kan veel verschillende dingen doen itt bij WoW maar oneindig questen/grinden.quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 11:17 schreef RickoKun het volgende:
Echter, jullie hebben het over saaiheid. Maar we zullen zien of jullie over een jaar nog hetzelfde piepen.
Want ik hoor jullie allemaal praten over 2 jaar WoW etc.
En jullie hebben dit spel nog geen maand gespeeld!
Sorry het zit gewoon in mij om aldoor zoe sceptisch te wezen en mening los te wrikken![]()
Maar wat maakt dit allemaal uit?quote:Op vrijdag 3 oktober 2008 11:17 schreef RickoKun het volgende:
Echter, jullie hebben het over saaiheid. Maar we zullen zien of jullie over een jaar nog hetzelfde piepen.
Want ik hoor jullie allemaal praten over 2 jaar WoW etc.
En jullie hebben dit spel nog geen maand gespeeld!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |