Nee... ik hoor maar halve delen... is niet leukquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 01:48 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
[..]
dan is het goed,
heb ik ook wel eens last van![]()
heb je de radio uitzending geluisterd?
ik deze als ik sterruf.......quote:
Wie wordt er begraven dan?quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 01:50 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Ze komen niet voor de begrafenis
Nee, die sletjes komen voor de dis
neu je hoorde alleen één of ander cosmongool met een lachkick heb je niks gemistquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 01:51 schreef Musje456 het volgende:
[..]
Nee... ik hoor maar halve delen... is niet leukWas er nog iets speciaals?
Nope, heb een aantal nummers die belangrijk zijn voor me en het op bepaalde momenten niet droog kan houden aangezien het herinneringen oproept. Is iets anders geloof ikquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 01:50 schreef LekkerSimpel het volgende:
Heeft iemand een liedje waar je het niet droog bij kan houden?
Wish I could be like that...quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 01:45 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
De noren kwamen hier
Maar het scheelde musje geen zier
Zij ging daar
En stoomde het klaar
De sneeuw tot aan d'r nek
Maar nooit ging ze op d'r bek
Ze werd baas van het land
Schoof iedereen aan de kant
Had duizend knechten
Die om haar vechtten
Ze haalde iedereen door het slijk
En zo werd ze rijk
Ik denk dat ik dat wel wil t.z.t. Maar ik wil wel eerst een proefperiode van een week of zo...quote:
Doe jezelf niets tekort. Er is in China of Japan een cursus om te lachen.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 01:53 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
[..]
neu je hoorde alleen één of ander cosmongool met een lachkick heb je niks gemist
Ik wil boven de grond begraven wordenquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 01:56 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik denk dat ik dat wel wil t.z.t. Maar ik wil wel eerst een proefperiode van een week of zo...
Als het niet bevalt dan graag iets anders....
Hou 't geld maar lekker zelluf mus.....Of je moet ineens zoveel doneren dat ik een zeiljacht kan kopen. Dan wil ik wel.....quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 01:55 schreef Musje456 het volgende:
[..]
Wish I could be like that...
Knap samengesteld NMNS hahaha Vind het ergens zelfs wel lief ook: je schat me hoog in hier (ben namelijk wel degelijk soms vreselijk om mijn bek gegaan in de sneeuw en ijslagen hier! Een keer zo slecht dat ik bang was voor een gebroken rug...)
Mocht ik rijk worden na jouw gedicht: krijg je een percentage
![]()
quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 01:56 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ik denk dat ik dat wel wil t.z.t. Maar ik wil wel eerst een proefperiode van een week of zo...
Als het niet bevalt dan graag iets anders....
Een soort van manu-terp?quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 01:57 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Ik wil boven de grond begraven worden
Dus dat....! Is dat raar? Ik bedoel, iedereen laat zich maar stilzwijgend in die blubber mikken.....dat moet anders kunnenquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 01:59 schreef HoneyBunny het volgende:
[..]
![]()
Vind ik ook wel wat voor jou ja, nog even komen klagen als je dood bent
Nee, geen terp, ergens op de Antillen in een ijzeren ding, word ik tenminste niet door die maden opgegeten. En anders wordt het invriezen denk ik danquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 01:59 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Een soort van manu-terp?
Regelen we makker![]()
Invriezen? LS heeft gelijk, jij bent echt een dooiequote:Op dinsdag 12 augustus 2008 02:01 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Nee, geen terp, ergens op de Antillen in een ijzeren ding, word ik tenminste niet door die maden opgegeten. En anders wordt het invriezen denk ik dan
In Spanje word je ook in een mur bijgezet. Boven de grond.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 01:57 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Ik wil boven de grond begraven worden
kan je die kopen danquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 02:01 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Zullen we met z'n allen een mooi blauw kleurtje kopen voor Noekje d;r jaardag?
Als ik praat over rijk, dan heb ik wel een zeiljacht eerst zelf, en een afbetaald huis en mogelijk meer, dus ja lieverd... ik zal je never nooit afschepen met iets kleinsquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 01:58 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Hou 't geld maar lekker zelluf mus.....Of je moet ineens zoveel doneren dat ik een zeiljacht kan kopen. Dan wil ik wel.....
Als het niet lukt mag je wel even pm'en, kan ik je wel een emailadres geven van een Nederlandse Deen die waarschijnlijk ook in Noorwegen nog wel connecties heeftquote:
Simpel, ken je niet, wil je geld ook nietquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 02:04 schreef Musje456 het volgende:
[..]
Als ik praat over rijk, dan heb ik wel een zeiljacht eerst zelf, en een afbetaald huis en mogelijk meer, dus ja lieverd... ik zal je never nooit afschepen met iets kleins
Vraagje: mocht ik weinig winnen en je 10 of 100.000 bieden... wat zou je dan zeggen? Te weinig voor mij? Mocht ik door jou winnen, dan mag je weten: ik neem geen nee voor een antwoord!
Huh, leggen ze je daar vier maanden in de vlammen?quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 02:07 schreef Musje456 het volgende:
Eh laat mij maar cremeren trouwens (zoalng het geen vier maanden duurt zoals hier)
quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 02:10 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[ [url=http://gs9.rimg.info/69d492ca0c175c85c1648395afd0c337.png]afbeelding ] [/url]
Ik heb ook nooit anders beweerdquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 02:02 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Invriezen? LS heeft gelijk, jij bent echt een dooie
Krijg je hier levenslang voorquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 02:03 schreef LekkerSimpel het volgende:
[..]
In Spanje word je ook in een mur bijgezet. Boven de grond.
Ik vind het persoonlijk een beetje lugubber.
Ze zullen daar wel het hele jaar paasvuren willen houdenquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 02:11 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Huh, leggen ze je daar vier maanden in de vlammen?
Bordje voor Fanquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 02:11 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
[..]
dementor edit; ik wil ook een bord........ zeur zeur.........![]()
conflict over geldquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 02:12 schreef PC eend het volgende:
[..]
Krijg je hier levenslang voorhttp://www.depers.nl/binn(...)r-metselmoorden.html
neeeeeeheeeee ik wil zo'n andere ........quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 02:12 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Bordje voor Fan![]()
[ afbeelding ]
Hier huilie:quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 02:11 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
[..]
dementor edit; ik wil ook een bord........ zeur zeur.........![]()
Hij biedt zich aan op een presenteerblaadjequote:Op dinsdag 12 augustus 2008 02:02 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Invriezen? LS heeft gelijk, jij bent echt een dooie
Bij hem kun je wél cake eten voordat ie heen gaat.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 02:15 schreef PC eend het volgende:
[..]
Hij biedt zich aan op een presenteerblaadje
Ook boven de grondquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 02:16 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Bij hem kun je wél cake eten voordat ie heen gaat.
Sta ik met een bord voor m'n kopquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 02:17 schreef HoneyBunny het volgende:
oh, nou sta ik met mn bord onder de verkeerde...
najah, kan ook
Ja sorry enzoquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |