Inderdaad schokkend. Een dode negert in zijn onderbroek...quote:
En we blijven rustig wachten...quote:
Hij heeft in ieder geval nog een stukje kunnen lopen aan het bloedspoor te zien.quote:Op maandag 11 augustus 2008 11:26 schreef cYbErTiM het volgende:
Hier directe linkje naar de fotos
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
meer is er niet.
Dat is in Buitenveldert vrij verassend inderdaad.quote:
Dat gedeelte van de AJ Ernststraat is anders een beetje pauper gedeelte met volgens mij best veel allochtonen.quote:Op maandag 11 augustus 2008 11:31 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Dat is in Buitenveldert vrij verassend inderdaad.
Toepasselijke avatarquote:Op maandag 11 augustus 2008 10:28 schreef NTCE het volgende:
9 a 10 schoten hoor ik net, 2 daders zie ik wegrennen, 1 KIA.... hier adam zuid!
Weer getuige van een schietpartij, binnen 2 maanden, door zijn kop geschoten!!
fakkin hell
Skoeziequote:Op maandag 11 augustus 2008 10:59 schreef Dagonet het volgende:
Die foto uit m'n fobo met een klappertjespistool verwijderd.
Was dat er niet één in de Cor van Hout-serie? Die bodyguard die een net gekochte tv in zn handen had en daardoor niet op tijd kon reageren?quote:Op maandag 11 augustus 2008 11:33 schreef computergirl het volgende:
[..]
Dat gedeelte van de AJ Ernststraat is anders een beetje pauper gedeelte met volgens mij best veel allochtonen.
Verderop zit een winkelcentrum waar een paar jaar geleden een crimineel geliqiudeerd is midden tussen het publiek
quote:Vermoord
Klepper werd op 40-jarige leeftijd vermoord bij het winkelcentrum Groot-Gelderlandplein in Amsterdam-Buitenveldert. Zijn dood zou mede het gevolg van misplaatste zuinigheid zijn geweest. Omdat zijn lijfwacht, die in de buurt woonde, zich verveelde wilde deze een televisietoestel kopen. Klepper had echter nog wel een reservetoestel in zijn penthouse staan, dat maar moest worden opgehaald. Op het moment dat Klepper het gebouw verliet werd hij beschoten. De lijfwacht droeg het televisietoestel en kon daardoor niet tijdig een wapen trekken. Bij de schietpartij raakte ook een omstander gewond.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |