Ik heb een heel lief broekje allen m'n bovenbenen steken uitquote:Op zondag 10 augustus 2008 16:30 schreef Viking84 het volgende:
Ik krijg nu zo'n mental image van een heleboel Foksters hier in hun ondergoed die foto's staan te pakken voor in dit topic.
En toen je de voorkant zag dacht je...???quote:Op zondag 10 augustus 2008 16:30 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Ik zag eerst alleen de zijkant en toen dacht ik
woah! skinny biatch!
Ik vind de zijkant foto ook een stuk leukerquote:Op zondag 10 augustus 2008 16:30 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Ik zag eerst alleen de zijkant en toen dacht ik
woah! skinny biatch!
Dat waren de enige uitspattingen ooit van dit provinciaaltjequote:Op zondag 10 augustus 2008 16:29 schreef Viking84 het volgende:
Ik zie een navelpiercing en een tatoeage!.
Ik kan het hebben hoorquote:Op zondag 10 augustus 2008 16:32 schreef Viking84 het volgende:
[..]
En toen je de voorkant zag dacht je...???.
Nee, ik ben te flauw vandaag.
Ik vind het er anders wel goed uitzien hoorquote:Op zondag 10 augustus 2008 16:34 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
toen dacht ik
je moet je BH gewoon wat groter kopen
Dat zijn nou je vrouwelijke vormen. Dat hoort!quote:Op zondag 10 augustus 2008 16:38 schreef Greys het volgende:
Het haakje kan nog twee haakjes losser. My mistake, ik heb hem te strak zitten
Maar sowieso kan er in het middenstuk heul wat vanaf bij mij.
Ik stoor me zelf enorm aan die ronde stukken bij de middelste rode pijl
Ja sporten! Bolletje heeft opeens een platte buik met het zelfde gewicht!quote:Op zondag 10 augustus 2008 16:43 schreef Greys het volgende:
Neeeeeeeeeeee!
Ja, ik ben dol op vrouwelijke vormen, maar die heuvels daar mogen wel een stuk minder hoor!
Ik zou alleen niet zo goed weten hoe ik nou precies dát weg krijg. Als ik teveel afval dan krijg ik zo'n ingevallen muiltje en dat ziet er niet uit. Dus ik zal denk ik toch echt aan de Evy moeten of eindelijk mijn skates weer eens uit de kast moeten trekken, misschien dat dat helpt.
ik ben net als jij begonnen, mijn BMI was ook hoger dan 35 en het is zeker te doen hoor, gewoon rustig zo doorgaan en vooral geen haast hebben, dan komt dat helemaal goed.quote:Op zondag 10 augustus 2008 17:21 schreef kwakveense het volgende:
thnx BJ (er kan zeker nog wat af, eerst maar eens geen obesitas meer)
en jij ziet er in zo'n getauilleerd jasje echt té goed uit joh! wauw!
edit: leuk detail p die ene foto van mij vind ik persoonlij vooral het bidet in de badkamer van onze hotelkamer op de achtergrond
Bij mij is het net andersom. De voorkant vind ik okay, met name mijn taille. De zijkant heel wat minder.quote:Op zondag 10 augustus 2008 16:28 schreef Greys het volgende:
Oke. Ik durf
Moet nog even een centimetergeval zoeken voor de maten. Ga ik zo doen.
Aan de zijkant ziet het er allemaal best aardig uit:
[ afbeelding ]
Maar aan de voorkant kan je duidelijk de probleemgebieden (met rode pijlen aangegeven) zien
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |