Ik denk dat ze alleen nog positieve dingen noemen - denk ikquote:Op zondag 10 augustus 2008 22:53 schreef DarkElf het volgende:
[..]
ja zulke dingen ga je je afvragen dan he?
Denk dat ze over mij zouden zeggen dat ik stronteigenwijs was op het absoluut vervelende af, bij tijd en wijlen totaal onvoorspelbaar maar keilief en een doorzetter door verschillende omstandigheden, met een flinke dosis zelfspot om dingen te relativeren... en daarbij totaal devoted aan de mensen waar ik van hou,
wrs want zo zijn mensen vaak wel ja maar ergens vind ik dat altijd onzin..quote:Op zondag 10 augustus 2008 22:55 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Ik denk dat ze alleen nog positieve dingen noemen - denk ik
mm die bookmark ik even, klinkt goedquote:Op zondag 10 augustus 2008 23:01 schreef ColdFeet het volgende:
Rabarbertaart
Ingredienten: 3 eieren plus een dooier, 600 gram rabarber, 300 gram bloem, 75 gram zelfrijzende bloem, 150 gram boter, 500 gram suiker en wat zout.
Eerst maak je het deeg. Je laat de boter smelten samen met een snuifje zout. Je voegt er 150 gram suiker aan toe, dan een eigeel, 300 gram bloem en een beetje lauw water. Je mengt dit goed door en laat het dan 30 minuten rusten (note: doe maar niet in de koelkast, dan wordt het te hard). Nadien bewerk je het mengsel met een deegrol en doe je het in een taartvorm.
Voor de vulling: je snijdt de rabarber in stukjes en mengt dit met 350 gram suiker, 75 gram zelfrijzende bloem en 3 eieren (note: meng eerst suiker, bloem en eieren). Doe dit mengsel op de deeg in de taartvorm. De taart gaat voor ongeveer 1 uur in de oven op 180 graden (iets lager kan ook wel, hij hoeft maar licht te verkleuren).
Lekker simpel en echt heerlijk! Het bloem-suiker-eiprutje zet mooi uit, zodat de vlaaivorm-formaat taart goed gevuld is.
Het heeft blijkbaar nog een naam ookquote:Op zondag 10 augustus 2008 23:03 schreef ColdFeet het volgende:
Het existentialisme is een nogal neerslachtige stroming, PF'je.
Ja precies. Heb je de katholieke heiligenverklaringen wel eens gelezen? Zelfs van moderne heiligen? Als je die levensbeschrijvingen leest, lijkt het net alsof ze alleen maar goede dingen hebben gedaan en één of meerdere wonderen hebben verricht. Alsof ze als een heilige hebben geleefd. Oh wacht.quote:Op zondag 10 augustus 2008 22:55 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Ik denk dat ze alleen nog positieve dingen noemen - denk ik
PF heeft post-puberaal dipjequote:Op zondag 10 augustus 2008 23:03 schreef ColdFeet het volgende:
Het existentialisme is een nogal neerslachtige stroming, PF'je.
Trusten DEquote:Op zondag 10 augustus 2008 23:06 schreef DarkElf het volgende:
zo, ik nestel mijzelf zo eens in mijn frisse bedje... met een kop champagne en een boek.
Morgen weer een dag...
fijne nacht allemaal.
Uhm... Alleen Au Pair, lang geleden.quote:Op zondag 10 augustus 2008 23:04 schreef ColdFeet het volgende:
Heb je toevallig W.F. Hermans gelezen voor je lijst? Die heeft er wel wat trekjes van.
Als ik lang van huis ben geweest en ik kom weer terug ruikt m'n huis een beetje viesquote:Op zondag 10 augustus 2008 23:08 schreef Stereotomy het volgende:
Ik liep net naar de keuken, en er viel me meteen één ding op: een nieuwe geur.Omdat we maar met 3 personen zijn, is een verandering van huisgenoot ook meteen een aanslag op je reuk. Denk dat ze net haar gezicht heeft gewassen + tanden heeft gepoetst, morgen begint de intro hier op de TU.
En wat lief: er staan weer 3 tandenborstels in de beker in de badkamer.
* Stereotomy melancholisch wordt.
Ik ben de laatste tijd een en al dipje met een soort extreem blije uitschieter.quote:Op zondag 10 augustus 2008 23:06 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
PF heeft post-puberaal dipje
Heb ik ook nog regelmatig last van.
Dat is een theorie/filosofie/religie (hoe je het wilt noemen) he, er zijn er meerquote:Op zondag 10 augustus 2008 22:54 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
Het existentialisme zou je kunnen uitleggen aan de hand van de theorie van Jean-Paul Sartre : "l'existence précède l'essence". Existentie (bestaan) gaat vooraf aan essentie (zin van zijn). Dit betekent dat iemand eerst op deze wereld verschijnt, dan existeert, en uiteindelijk zichzelf definieert door middel van zijn eigen daden. Je bent dus wat je doet. Wat je bent is niet meer dan de som van je eigen daden. Dit brengt een enorme verantwoordelijkheid met zich mee.
hmmm.. hmmm
Ons huis ruikt nog immer naar gekookte rijst.quote:Op zondag 10 augustus 2008 23:11 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Als ik lang van huis ben geweest en ik kom weer terug ruikt m'n huis een beetje vies
Jij bent de laatste tijd best goed te pruimen. En je wordt nog leuker! Mensen worden altijd leuker na hun 20ste!quote:Op zondag 10 augustus 2008 23:11 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
Ik ben de laatste tijd een en al dipje met een soort extreem blije uitschieter.
Ik weet dus op geen van die vragen antwoord te geven en dat vind ik heel vervelend.quote:Op zondag 10 augustus 2008 23:11 schreef beunkster het volgende:
[..]
Dat is een theorie/filosofie/religie (hoe je het wilt noemen) he, er zijn er meer
Mijn ervaring met begrafenissen is overigens dat mensen altijd wel goede dingen in iemand weten te benoemen.
Maar persoonlijk sta ik niet zozeer stil bij wat men bij mijn begrafenis zou gaan zeggen.
Als ik existentialistisch filosofeer, is dat vooral op mijzelf gericht. Niet op wat mijn omgeving van mij vind, maar wat ik van mij vind. Ik sta veel meer stil bij wat ik doe: doe ik wel wat ik wil, wil ik dit echt, maakt mij dit echt gelukkig, haal ik wel uit mijn leven wat er in zit.
Ik vond het een beetje een vervelend boek met een dom schaapquote:Op zondag 10 augustus 2008 23:12 schreef ColdFeet het volgende:
Geen klodders tandpasta in de wasbak, Steer?
PF, Au Pair is nou net een van de meer opgewekte boeken van Hermans
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |