Buiten is de sfeer ook net zo goed als binnen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 19:47 schreef Triptamine het volgende:
Ik zou het niet eens zo erg vinden. Maar nu is het een halve stad verderop en ik hoor het soms alsof mijn buren hun stereo vol open hebben staanDat mensen hier een kaartje voor kopen, je gaat gewoon buiten het terrein staan en hoort het nog kankergoed.
Niet zeuren.. ik leef naast GigaDance..quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 17:15 schreef Triptamine het volgende:
In ons altijd zo pitoreske Oss is vandaag een Dancefeest. Nu zou ik dat niet erg vinden, ware het niet dat ik aan de andere kant van de stad nog precies die "muziek" kan horen. En dan niet effe, nee: Het is vanaf 12 uur vanmiddag bezig en duurt tot 12 uur vanavond. Flikker op met je nepmuziek uit mijn stad, en ga iemand anders lastigvallen met je kutherrie.
Klacht: Dens/haartkoor/trens parties
Samenvatting: je moeder
Subklacht: hardcore is geen muziek, Dj's zijn ook geen muzikanten
Eén van de beste films allertijden.quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 18:40 schreef Inverted_World het volgende:
[..]
Mwah, ach gewoon heel verschillend, alleen geen mooiboys en breezah's![]()
Donnie Darko sig, vet
Wie? Als dat een kennis van je is moet je je echt diep gaan schamen...quote:
Ik heb ze beiden liggen op dvd, ja. Als ik ze beiden een cijfer zou geven op IMDB krijgt Donnie Darko, het origineel een 9 en de directors cut een 7.. Ik vind de directors cut echt niet goed. Het onthuld teveel, het is minder mysterieus in een manier.quote:Op zondag 10 augustus 2008 15:56 schreef TimMer1981 het volgende:
[..]
Eén van de beste films allertijden.
Directors cut al gezien? Die is nog beter!
Dat kun je geen muziek noemen. Wat een fucking bagger, laat al die muziek alsjeblieft uit de wereld verdwijnen zeg!quote:
Ik woon dicht bij de Geffense plas, ik heb de hele dag die muziek aan moeten horen en dats dus heel wat harder dan wat jij aan de andere kant van de stad hoort.. heel irritant was dat dus gisterenquote:Op zaterdag 9 augustus 2008 17:15 schreef Triptamine het volgende:
In ons altijd zo pitoreske Oss is vandaag een Dancefeest. Nu zou ik dat niet erg vinden, ware het niet dat ik aan de andere kant van de stad nog precies die "muziek" kan horen. En dan niet effe, nee: Het is vanaf 12 uur vanmiddag bezig en duurt tot 12 uur vanavond. Flikker op met je nepmuziek uit mijn stad, en ga iemand anders lastigvallen met je kutherrie.
Klacht: Dens/haartkoor/trens parties
Samenvatting: je moeder
Subklacht: hardcore is geen muziek, Dj's zijn ook geen muzikanten
Geweldig nummer!quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 19:31 schreef fathank het volgende:
[..]
Genoeg hardcoreproducers die zelf alles inspelen ipv voor elk nummer hetzelfde sampletje te recyclen. En zo nu en dan een nummer waar een vocal van een of ander top40 nummer is gebruikt doet het altijd goed. Iedereen meebleren.
Zie je wel.. Zo erg is het allemaal nietquote:Op zondag 10 augustus 2008 16:54 schreef Daniane het volgende:
[..]
Ik woon dicht bij de Geffense plas, ik heb de hele dag die muziek aan moeten horen en dats dus heel wat harder dan wat jij aan de andere kant van de stad hoort.. heel irritant was dat dus gisteren
edit: alhoewel sommige beats wel leuk waren![]()
Maar een creatieve en unieke compositie maken kan niet iedereen, daar heb je gevoel voor muziek voor nodig. De computer is hier de uitvoerende partij, dus producer-->computer kan je vergelijken met het vroegere componist-->orkest. Daarnaast is het niet triviaal om al die electronische geluiden daardwerkelijk goed te laten klinken met elkaar, dus een juist stereobeeld, bepaalde geluiden niet te duidelijk/irritant aanwezig of rare interferentie met elkaar veroorzaken, etc.quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 17:47 schreef Lichtpunt het volgende:
[..]
Met computers werken is wat anders als de computer al het werk laten doenIedere idioot kan met reason en de nodige refills wat in elkaar plempen. De juiste bmp uitzoeken, beetje knippen en plakken en weer een track klaar. Dat is inderdaad geen muziek maken maar puzzelen voor gevorderden
Post dan zelf eens wat (volgens jou) goede nummers.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 16:54 schreef Bonzai. het volgende:
Heb niets tegen dit soort muziek, maar wat een kutnummers die hier worden gepost zeg
Jumpquote:Op dinsdag 12 augustus 2008 17:40 schreef Bonzai. het volgende:
Mja, gaat het topic eigenlijk niet over, maar post er toch maar eentje
Nummer dat ouder is dan jij. Kenmerkt zich door een lekker rauwe sound, iets wat je ook vandaag nog altijd terug vindt in de minder commerciële hardcore. In de nummers die jij postte herkende ik teveel invloeden van de jump, een genre waar ik best wel-neigingen van krijg.
Ach ja, hardstyle heet die zooi van Technoboy om precies te zijn, niet echt jump dus. Erger dan zijn muziek is overigens zijn naam, een ware belediging voor het technogenre.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 18:35 schreef yosander het volgende:
[..]
Jump, wat voor een soort jump dan?
Met dezelfde vergelijking kan je de hedendaagse DJ vergelijken met een dirigent. Want wat doet een dirigent nou? Hij laat een orkest een muziekstuk van iemand anders uitvoeren, zelf maakt hij dus geen muziek, hij geeft wel zijn eigen accenten er aan. Een DJ laat muziek horen van iemand anders terwijl hij ook zijn eigen accenten er aan geeft. Vrijwel hetzelfde.quote:Op maandag 11 augustus 2008 21:10 schreef Henno het volgende:
[..]
Maar een creatieve en unieke compositie maken kan niet iedereen, daar heb je gevoel voor muziek voor nodig. De computer is hier de uitvoerende partij, dus producer-->computer kan je vergelijken met het vroegere componist-->orkest. Daarnaast is het niet triviaal om al die electronische geluiden daardwerkelijk goed te laten klinken met elkaar, dus een juist stereobeeld, bepaalde geluiden niet te duidelijk/irritant aanwezig of rare interferentie met elkaar veroorzaken, etc.
.....
en een instrument (en nee een draaitafel is geen instrument)quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 17:41 schreef Triptamine het volgende:
[..]
Voor muziek heb je namelijk talent nodig.
Een draaitafel misschien niet nee, maar een sequencer+plugins zou ik zeker een (virtueel) instrument noemen. Is iig 100 x ingewikkelder dan een gitaarquote:Op donderdag 14 augustus 2008 01:26 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
en een instrument (en nee een draaitafel is geen instrument)
Dat mag jij zeker zo noemen maar voor mij is het dat zeker niet.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:45 schreef Bonzai. het volgende:
[..]
Een sequencer+plugins zou ik zeker een (virtueel) instrument noemen. Is iig 100 x ingewikkelder dan een gitaar
quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:59 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Dat mag jij zeker zo noemen maar voor mij is het dat zeker niet.
Leer liever echt gitaar spelen dan met het door jouw genoemde apparaat een gitaar na te doen
Dit vind ik overigens een kutargument. "kijk ze staan met een gitaar op het podium, dus het is wel muziek" Daarmee ontkracht je je eigen stelling.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 19:11 schreef fathank het volgende:
Check trouwens eens een keer de dvd van Neophyte 13 jaar terreur. Daarin treden ze op een gegeven moment op met een gitaar erbij.
Dat jou voorkeur daar niet ligt, ok, dat kan. Sommigen hebben een voorkeur voor een drumstel, anderen voor een gitaar en weer anderen voor een sequencer.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 14:59 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Dat mag jij zeker zo noemen maar voor mij is het dat zeker niet.
Leer liever echt gitaar spelen dan met het door jouw genoemde apparaat een gitaar na te doen
Hij loopt te mekkeren dat je beter gitaar kunt leren spelen als je muziek wilt maken. Zij spelen gitaar dus dan is het goed (volgens hem..)quote:Op donderdag 14 augustus 2008 20:40 schreef Joppy het volgende:
[..]
Dit vind ik overigens een kutargument. "kijk ze staan met een gitaar op het podium, dus het is wel muziek" Daarmee ontkracht je je eigen stelling.
Dat zeg ik dus. Het is niet mijn voorkeur. Ik zal nooit iemand zijn muziekvoorkeur afkraken maar de hedendaagse electronische muziek is niet mijn smaak en draaitafels al helemaal niet. My Choicequote:Op donderdag 14 augustus 2008 20:49 schreef Joppy het volgende:
[..]
Dat jou voorkeur daar niet ligt, ok, dat kan. Sommigen hebben een voorkeur voor een drumstel, anderen voor een gitaar en weer anderen voor een sequencer.
Voor al die dingen geldt dat elke idioot er geluid uit kan krijgen. Maar om er goede muziek uit te halen is beheersing, muzikaliteit en talent nodig.
Ja, je kan redelijk makkelijk met bepaalde programma's complete tracks in elkaar draaien. Maar dan nog moet je net wel dat ene pakkende melodietje verzinnen en net dat lekkere ritme in elkaar zetten. Dat vergt net nog steeds net zo veel inspiratie en talent als op een gitaar of een piano.
Oke laat ik het dan anders stellenquote:Op donderdag 14 augustus 2008 23:01 schreef fathank het volgende:
[..]
Hij loopt te mekkeren dat je beter gitaar kunt leren spelen als je muziek wilt maken. Zij spelen gitaar dus dan is het goed (volgens hem..)
Oh, vroeger was het dus allemaal beterquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 00:50 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
de hedendaagse electronische muziek is niet mijn smaak en draaitafels al helemaal niet. My Choice
Huh? Draagt die muziek uit oss dan helemaal tot in Chicago waar jij woont.quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 17:41 schreef Lichtpunt het volgende:
dus daar komt die pokke herrrie vandaan, ik dacht alHet klonk alsof het hier tegenover vandaan kwam, en daar wonen 2 oudjes
![]()
Over rauwe sounds gesproken:quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 17:40 schreef Bonzai. het volgende:
Mja, gaat het topic eigenlijk niet over, maar post er toch maar eentje
Nummer dat ouder is dan jij. Kenmerkt zich door een lekker rauwe sound, iets wat je ook vandaag nog altijd terug vindt in de minder commerciële hardcore. In de nummers die jij postte herkende ik teveel invloeden van de jump, een genre waar ik best wel-neigingen van krijg.
die wiet verkocht?quote:Op maandag 25 augustus 2008 21:17 schreef Jeff4u2day het volgende:
Oss... Woont die slet van een Diana daar nog.......
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |