Het is altijd wel eens natter/droger/warmer/kouder...wanneer hadden we dan een 'normaal' jaar in Nederland?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 19:29 schreef Logitik het volgende:
Het us wel duidelijk natter dan normaalEn aangezien wij in een zeeklimaat leven, wat afwisselendheid in het klimaat betekend, gaan de extremen steeds verder uit elkaar liggen. Het is dus niet alleen de temperatuur dat gaat veranderen.
Van mij mogen ze fietsen wel duurder maken, ik red me wel te voet....quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 19:29 schreef Djeez het volgende:
Global warming bestaat. Kijk maar eens naar de smeltende ijskappen bv! Van mij mogen ze autorijden dan ook nog veel duurder maken, ik red me wel op de fiets!
Dat werkt beide kanten op, want zodra het een dagje regent komen typjes als TS gelijk weer met 17 topiques dat g.w. een hoax is.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 19:40 schreef RemcoDelft het volgende:
Nee, maar zodra het weer 1 dag warm is, komt het KNMI weer met berichten dat het zoveel warmer is geworden... idiots.
Dwaas.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 19:41 schreef Marble het volgende:
[..]
Dat werkt beide kanten op, want zodra het een dagje regent komen typjes als TS gelijk weer met 17 topiques dat g.w. een hoax is.
ook zoiets iddquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 19:30 schreef Knekwurst het volgende:
Ja en zure regen valt ook al niet meer.
Van mij mogen ze alle milieuhuilies afmaken, ik red me wel zonder gezeikquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 19:32 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Van mij mogen ze fietsen wel duurder maken, ik red me wel te voet....
Ja, met een eventueel warmterecord, gekeken naar de statistieken sinds, bijvoorbeeld, 1920. Dat is niet zo gek, dacht ik zo.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 19:40 schreef RemcoDelft het volgende:
Nee, maar zodra het weer 1 dag warm is, komt het KNMI weer met berichten dat het zoveel warmer is geworden... idiots.
Mensen die Global (je weet wel, de heeeele aarde) Warming associėren met het warm worden van Nederland.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 19:25 schreef FoXje het volgende:
Dit is al de 2e kutzomer op een rij. Maar nu horen we ze niet he, die global warming hippie's met hun doemscenario's, de Al Gore wannabe's.
Face it: global warming is alleen bedacht om geld te kloppen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |