Zit die in de stad Utrecht dan?quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 18:52 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Ach komop. Als iemand aan mij vraagt waar de jaarbeurs is en ik antwoord met "Utrecht" dan zal hij echt niet twijfelen of ik nou provincie of stad bedoel.
In Roden is ook een Jaarbeurs hoorquote:
Das, ja, heulemohaal naait woaar!!!jjaaaaaaaquote:Op zaterdag 9 augustus 2008 18:54 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Das, ja, heulemohaal naait woaar!!!
krentjebrie nait.quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 18:54 schreef gelly het volgende:
Wat is een typisch gronings nagerecht met 45 klinkers ?
De Martinitoren, waar staat die?quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 18:52 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Ach komop. Als iemand aan mij vraagt waar de jaarbeurs is en ik antwoord met "Utrecht" dan zal hij echt niet twijfelen of ik nou provincie of stad bedoel.
quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 19:00 schreef Renesite het volgende:
[..]
Vloaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?
haha rickocum woont in leekquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 16:51 schreef 2dope het volgende:
Als je zegt "ik kom uit Groningen!!! [ afbeelding ] !!!! ", kan dat ook één of ander Gronings pauperdorp zijn, Leek bijvoorbeeld, terwijl wanneer gezegd wordt "ik kom uit Groningen_StAd", weet iedereen meteen dat de big ass unequalled *mahattan-ain't-got-shit-on-us* metropool bedoelt wordt.
Dan noem je ook wat. Aan de andere kant, niet iedereen kan in Roden of Groningen wonen natuurlijk.quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 19:05 schreef Renesite het volgende:
[..]
Liever leek dan Delfzijl, met alle respect!
Doe eens een leuk Roden topique maken in het desbetreffende SF gellyquote:Op zaterdag 9 augustus 2008 19:08 schreef gelly het volgende:
[..]
Dan noem je ook wat. Aan de andere kant, niet iedereen kan in Roden of Groningen wonen natuurlijk.
Hebbie lepra dan ?quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 19:10 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
Doe eens een leuk Roden topique maken in het desbetreffende SF gelly
Oe! Dan ga ik mijzelf daar ook participerenquote:Op zaterdag 9 augustus 2008 19:10 schreef Het_hupt het volgende:
[..]
Doe eens een leuk Roden topique maken in het desbetreffende SF gelly
Daam?quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 19:20 schreef sigme het volgende:
' ben vandoag nog in Stad 'wez'n. Boxum kop'n.
't Durp woar ik weg kom is ja nog nait 'noemd?
Nee, iets weiter weg. Tuss'n Middelstum en Usquert.quote:
Sibbrn? Beem?quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 19:26 schreef sigme het volgende:
[..]
Nee, iets weiter weg. Tuss'n Middelstum en Usquert.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |