Had jij niet toevallig ook een vriendje?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:27 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Heb ik wat gemist?![]()
Shit man, het lukt ook gewoon niet om alles bij te houden en te werken en een sociaal leven te hebben.
Ja of een zaterdag op zondag kan ook, gezellig samen naar de kerk.quote:
*nieuwtje zietquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:28 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Had jij niet toevallig ook een vriendje?
Er zijn hele domme mannen hoor.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:20 schreef Leintjeuh het volgende:
Ja. Vrijgezelle dames, ben ik de enige die denkt dat er van zn lang zal ze leven geen man dom genoeg is om met me te trouwen?
Owja, en ik heb al zo ontzettend veel kansloze kneuzen in een relatie zien belanden, dat het zelfs met jou goed zou moeten komen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:20 schreef Leintjeuh het volgende:
Ja. Vrijgezelle dames, ben ik de enige die denkt dat er van zn lang zal ze leven geen man dom genoeg is om met me te trouwen?
Het is toch belachelijk, ik ben krap 7 mnd alleen en denk direct dat dat de rest van mn leven zo blijftquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:30 schreef Duderinnetje het volgende:
[..]
Er zijn hele domme mannen hoor.
Gek mens.
http://www.cocktailz.nl/cocktails.php?cocktailId=54quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:31 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
oh wie kent de cocktail purple rain
Shit! Heb ik weer wat gemist!quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:28 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Had jij niet toevallig ook een vriendje?
Geheime aanbidder die elke avond jou in gedachten heeft tijdens zijn slaapmutsje. Hoe romaaantisch.quote:
Bedankt voor je bemoedigende woordenquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:31 schreef Liejannuh het volgende:
[..]
Owja, en ik heb al zo ontzettend veel kansloze kneuzen in een relatie zien belanden, dat het zelfs met jou goed zou moeten komen.
Overigens, is het huwelijk je ultieme doel? Of ben je er alleen door getriggerd doordat je zus gevraagd gaat worden?
Beide niet, mijn oudste zus is volwassener en veel leuker, slanker, slimmer en gezelliger dan die twee dellenquote:
alleen had ik het met bols bleuquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:32 schreef DarkElf het volgende:
[..]
http://www.cocktailz.nl/cocktails.php?cocktailId=54
Hé! Geef een mens eens de tijd om een post te editten binnen 15 seconden!quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:33 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Geheime aanbidder die elke avond jou in gedachten heeft tijdens zijn slaapmutsje. Hoe romaaantisch.
t zegt me niets alleen heb ik die site in mijn bookmarks staanquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:35 schreef Principessa.Farfallus het volgende:
[..]
alleen had ik het met bols bleu
Mijn zwager en zijn Spaanse vriendin. Komen wrs dit weekend, anders volgend. En wij zijn tegenwoordig anglicaans, haske leuk johquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:29 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Ja of een zaterdag op zondag kan ook, gezellig samen naar de kerk.
Wanneer weet je of familie komt volgend weekend? Jouw familie of Los' familie? Jouw familie kan toch wel wachten?
quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:34 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Bedankt voor je bemoedigende woorden![]()
Nou, ik dacht eigenlijk dat ik met Erik zou trouwen. Toen ging dat uit en nu triggert mn zus mn hele onzekerheid enzo. En ze weet zelf nog niet eens dat ze een aanzoek gaat krijgen![]()
[..]
Beide niet, mijn oudste zus is volwassener en veel leuker, slanker, slimmer en gezelliger dan die twee dellen
Jij heet ook Erik? Net als mijn ex?quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 21:38 schreef kaasplankje het volgende:
[..]
Ik zag ´t al voor me Lein, het had zo mooi kunnen zijn
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |