quote:Op donderdag 28 augustus 2008 05:36 schreef theKiD het volgende:
en kan ie van de kookkunsten van Tuxxx gaan genieten
Awgossie ^^.quote:Op donderdag 28 augustus 2008 05:36 schreef theKiD het volgende:
Dan zal ik maar degene zijn die als eerste na een lange stilte-periode weer durft te reageren..
Ben al 1,5 uur aan het werk om dit tijdstip![]()
![]()
Maar vanmiddag om half 1 zwaait deze jongen af en kan ie van de kookkunsten van Tuxxx gaan genieten
Gefeliciteerdquote:Op donderdag 28 augustus 2008 10:26 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Awgossie ^^.
Mijn vriendje is vandaag jarigtaaaart.
Zoow ik heb mijn boeken verkocht voor 290 euro en mijn boekenpakket tweedehands bij elkaar gesprokkeld voor 195 euro dit jaar. Winst! Blij dat ik geen rechtenstudie doe zoals mn schoonzus, die moet alles elk jaar nieuw kopen omdat die wetbundels elk jaar veranderen/aangepast worden and such
.
Dankuquote:
Foutmeldingen?quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:44 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Danku
Irritatiepuntje: ik ben ff thuis, papa vroeg ik ff iets voor 'm wou printen. Nou zegt pa telkens tegen mensen dat ik wel uitnodigingen kan maken op de pc voor feestjes enzo.. maarja dat doe ik dan met Printshop oid maar die originele versie daarvan die wij hebben is
a. verouderd
b. kut in gebruik (10 cd's en telkens wisselen!)
c. kwijt
Dus ik nieuwe "gekocht" kuch blabla. Ik hele middag erop gezeten (installen, kaartje ontwerpen blaat), istie goed. Wil ik 'm nu printen zodat ze 'm naar een copycenter kunnen brengen en op mooi papier kunnen afdrukken, opent dat verrekte *@^#&@%# programma niet meer..![]()
Klacht: baggerprogramma's die niet openen zodat ik met een probleem zit![]()
Jah net alsof ik zin heb om voor jan en alleman telkens kaarten te maken naar hun zin. En zo goed kan ik 't niet eens maargoedquote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:48 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
Foutmeldingen?
nieuwe installatie ?
Inderdaad irri als zomaar wordt gezegd van: Kan hij / zij wel even oplossen.
kaart heb je opgeslagen ?quote:Op donderdag 28 augustus 2008 13:59 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Jah net alsof ik zin heb om voor jan en alleman telkens kaarten te maken naar hun zin. En zo goed kan ik 't niet eens maargoed.
Ja ik krijg foutmeldingen en kan het programma niet meer opstarten.. maar met een herinstallatie ben ik de gemaakte kaart weer kwijt denk ik? Maarja moet dan maar..
Hij had kuren, want toen ik het net probeerde startte ie ineens wel opquote:Op donderdag 28 augustus 2008 14:20 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
kaart heb je opgeslagen ?
Kaart dan voor alle zekerheid even verplaatsen naar andere locatie.
Dan programma verwijderen.
Kaart staat meestal dan gewoon op je lokale pc als bestand.
OKquote:Op donderdag 28 augustus 2008 15:48 schreef hetzusjevan het volgende:
[..]
Hij had kuren, want toen ik het net probeerde startte ie ineens wel op. Slotje !!
hihi.
jah daar lijkt het wel opquote:Op donderdag 28 augustus 2008 17:28 schreef hetzusjevan het volgende:
Wij zijn ook de enige twee hier heh.
Thnx! Dat heb ik idd nog niet op.quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 06:55 schreef Crazy-M het volgende:
Ach Germ, zielig kidje
* Crazy-M geeft thekid een ontbijt
Nee, eerder pot friet, Dikke klodders mayo, met verse sprinkhanenquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 07:01 schreef theKiD het volgende:
[..]
Thnx! Dat heb ik idd nog niet op.Warme pistoletjes met vers gesneden vlees?
Na-weeën van een motorongelukje, 2 jaar geledenquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 08:43 schreef vamperotica het volgende:
Mogguh...
Hedde meej 't voetje gedoan dan Kiddie?
Bagger.. Blijf je wss altijd last van houden..quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 09:29 schreef theKiD het volgende:
[..]
Na-weeën van een motorongelukje, 2 jaar geleden
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |