ik heb me wel aan moeten melden omdat ze dan alle gegevens in de computer konden zettenquote:Op woensdag 20 augustus 2008 13:17 schreef Xebber het volgende:
Is het noodzakelijk om je aan te melden bij een DA, of kan je (eventueel op afspraak) gewoon langskomen?
Dat verschilt echt heel erg per praktijk, ik zou gewoon eens rondbellen in de buurt en ook rondvragen bij mensen die je tegenkomt bv met het uit laten van de hond welke da zij hebben en hoe tevreden ze zijnquote:Op woensdag 20 augustus 2008 13:17 schreef Xebber het volgende:
Is het noodzakelijk om je aan te melden bij een DA, of kan je (eventueel op afspraak) gewoon langskomen?
quote:Op woensdag 20 augustus 2008 17:23 schreef oh-oh het volgende:
En serieus ff vragen aan de mensen die je hun hond ziet uitlaten bij jou in de buurt ook hoor. Dat zijn de ervaringsdeskundigen in je eigen buurtje!
Agree. Goed programmaquote:Op woensdag 20 augustus 2008 22:17 schreef Morretje het volgende:Net over mijn lijk gekeken... Wat een heftig mooi programma!
Yep, ook gekeken en erg onder de indruk.quote:
quote:Op donderdag 21 augustus 2008 09:04 schreef Morretje het volgende:
Goedemorgen!
Ik heb het denk ik 2 keer eerder gezien.
Vandaag boodschappen doen en alvast wat dingen inpakken, morgen gaan we weg..
lees je algemene voorwaarden eens? En open anders eens een topic in WGR. Voor zover ik weet, betaal je voor een dienst. Dus op je fiets passen. Als zij daarin falen lijkt mij dat zij in gebreke zijn en de schade moeten vergoeden.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 18:28 schreef ferrari_rood het volgende:
heb een abonnement dus ze controleren niet wie de fiets meeneemt. er is wel videobewaking extra staat er maar de beelden mogen zien ho maar.
Ik ben er vaker geweest met mn dieren (oa de poot van de kat daar laten amputeren), en het is een erg fijne praktijk, met fijne artsen, met mn honden ga ik altijd naar hun toe iig (ja onderhand hebben we voor elke diersoort hier in huis een eigen DAquote:Op woensdag 20 augustus 2008 15:14 schreef Xebber het volgende:
Ik kwam deze dierenartsenpraktij tegen: http://www.dekempenaar.nl. Wat vinden jullie hiervan? Mij lijken ze behoorlijk betrouwbaar.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |