Je eigen auto gaat niet kapot maar je rijdt met je auto die niet kapot kan gaan tegen een ferrari aan die wel in de prak ligt. Je verzekering betaalt geen rooie cent omdat je een te sterke auto hebt en je moet je hele leven lang schulden aflossen waardoor je je auto niet meer kan betalen.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 17:43 schreef 2cv het volgende:
[..]
Je vindt je pornofilm. Denk je. Het blijken allemaal pikloze, puur-natuur meiden te zijn.
Ik wens dat mijn auto eens een jaar lang niet kapot gaat.
ok gelukt, je bier blijft heel. maar opeens crasht windows en ram je op je toetsenbord. vervolgens vliegt de spatiebalk eruit en tikt een ster in je bierglas. je drinkt je biertje vervolgens leeg en er zit allemaal glas in je slokdarmquote:Op donderdag 7 augustus 2008 17:47 schreef Topspin het volgende:
[..]
Je eigen auto gaat niet kapot maar je rijdt met je auto die niet kapot kan gaan tegen een ferrari aan die wel in de prak ligt. Je verzekering betaalt geen rooie cent omdat je een te sterke auto hebt en je moet je hele leven lang schulden aflossen waardoor je je auto niet meer kan betalen.
Ik wens dat alle soorten en vormen van windows mijn bier niet kan verneuken, vanaf windows 1.0 tot en met Vista en de rest van de windows die nog gaan volgen.
Je krijgt je lange vloeitje!quote:Op donderdag 7 augustus 2008 22:30 schreef PalingVisser het volgende:
Die krijg je... Alleen is ie zo oud dat zodra je wil wegrijden ie uitelkaar valt..
Ik wens een lang vloeitjeZe zijn op
Morgen ben jij vrij!! Heerlijk weer, kan niet beter!! Helaas heb jij een plotselinge buikgriep te pakken..quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 00:20 schreef Queen_Minny het volgende:
[..]
Je krijgt je lange vloeitje!
Alleen is hij gemaakt van een stukje oude krant en vliegt in de fik. Je gezicht zit nu onder de blaren.
Ik wens... morgen een dag vrij.
De maan word blauw, maar is daarna niet meer zichtbaar voor het blote oog.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 01:21 schreef 8D het volgende:
Je krijgt een goede nachtrust, je wordt alleen nooit meer wakker..
Ik wens dat de maan blauw is.
Jij krijgt je nieuwe reep choclola, alleen als je op de verpakking kijkt zie je dat ie over datum is..quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 03:19 schreef xalo het volgende:
[..]
De maan word blauw, maar is daarna niet meer zichtbaar voor het blote oog.
Ik wens een nieuwe reep chocolade
Hoppa 1 regenbestendig motorpak, pcies wat jij wilt!! Zit perfect, staat stoer Helemaal jou ding!!quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 09:33 schreef Pedaalemmer het volgende:
Jij krijgt een prachtige Plakbanddispenser, er zit ook nog de aller nieuwste super-sticky tape op. Zodra je er een stuk vanaf probeert te halen blijft het aan je handen zitten, uit frustratie geef je een harde ruk aan de tape en zit je helemaal onder. Zelfs je hoofd zit onder, je neus en mond zijn volledig afgedekt. Het duurt dan ook niet lang tot dat je gestikt bent.
Doe mij maar een regenbestendig motorpak
Je krijgt je motorpak, je krijgt helaas krijg je het niet meer uit en heeft douchen dus geen zin meer. Je gaat ontzettend stinken waardoor je in een isolement terecht komt en uiteindelijk dus eenzaam zal sterven.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 09:33 schreef Pedaalemmer het volgende:
Jij krijgt een prachtige Plakbanddispenser, er zit ook nog de aller nieuwste super-sticky tape op. Zodra je er een stuk vanaf probeert te halen blijft het aan je handen zitten, uit frustratie geef je een harde ruk aan de tape en zit je helemaal onder. Zelfs je hoofd zit onder, je neus en mond zijn volledig afgedekt. Het duurt dan ook niet lang tot dat je gestikt bent.
Doe mij maar een regenbestendig motorpak
quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 09:38 schreef PalingVisser het volgende:
Ik wens een onkruidvrije tuin.....
Hoppa, Palingvisser wordt de overbuurman van Twarres! Twarres heeft nu continu een palinglucht in de tuin hangen...quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 09:39 schreef Twarres het volgende:
Ik wens een woestijn in de achtertuin van mijn overbuurman.
Edit:
Fuck... Te laat.
Je krijgt een gloednieuwe echt heel grote TV. Hij is alleen zo groot dat hij niet in je huis past. Dus je laat hem buitenstaan. Als je de volgende ochtend naar buitenkijkt, zie je dat je TV gejat is.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 10:00 schreef Pedaalemmer het volgende:
Die Bugatti staat in volle glorie op jouw oprit, het is echt een pracht auto. De hele buurt komt kijken en iedereen is jaloers. Aangezien jij een vreselijk patser bent wil je hem wel even laten horen aan de hele buurt, iedereen staat er breed lachend omheen en kijken je gespannen aan. Gewillige blonde dames bieden zich aan en jij hebt de dag van je leven. Jij loopt op de Bugatti af en wilt hem te laten horen. Maar hij zit op slot. (En jij hebt natuurlijk geen sleutel)
Ik wil graag een nieuwe TV. (Echt een hele grote!)
Er komt een mooie dame aanzetten om mee te salsadansen, alleen is ze zo lesbisch als maar zijn kan en kan ze totaal niet dansen.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 10:12 schreef VBVFV het volgende:
palingvisser verhuist, je bent verlost van de palinglucht, helaas komt de familie tokkie in het vrijgekomen huis wonen in het kader van project "asohuisvesting" van je gemeente
ik wens nog steeds een mooie dame om mee te salsadansen
Die krijg je alleen woon je nu weer naast mij en heb je weer last van de palinglucht..quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 10:16 schreef Twarres het volgende:
[..]
Er komt een mooie dame aanzetten om mee te salsadansen, alleen is ze zo lesbisch als maar zijn kan en kan ze totaal niet dansen.
Ik wens een ander huis in een goede buurt.
Edit:
typo
Je krijgt een paar noorse sokken, je kan ze alleen niet verstaan. Dus worden ze eenzaam en plegen zelfmoord.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 10:18 schreef PalingVisser het volgende:
[..]
Die krijg je alleen woon je nu weer naast mij en heb je weer last van de palinglucht..
Ik wens nog steeds een paar noorse sokken...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |