dat dus..quote:Op maandag 8 september 2008 01:39 schreef FFnog het volgende:
Ts gaat gewoon niet meer reageren hier denk ik...
quote:Op maandag 8 september 2008 19:31 schreef moonmovies het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ] [ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 26 september 2008 00:44 schreef DR878 het volgende:
toevallig net 75 euri terugkregen van een vriend die 50 euro had geleend vorige week. Hij was blut toen. Week later zou stufi komen en direct terugbetalen met 75 euro zei hij, ik had zelf weinig geld maar toen stelde hij dus 75 euro voor en ik zei ok .
Net dus 75 gekregen, terwijl hij zelf nog 40 euro over had voor de hele maand.
Klinkt misschien zielig dat ik meer kreeg dan dat ik heb uitgeleend, maar als je ziet hoe hij met zijn geld omgaat, vind ik het wel terecht. Hij MOEST zogenaamd schoenen kopen van footlocker (hij werkt daar), maar ik heb nog nooit gehoord dat je bij een footlocker schoenen MOET kopen als je daar werkt:S. . Verder heeft hij namelijk van andere mensen al geleend enzo dus hij moet maar eens leren met geld om te gaan, en geeft hij geld uit aan totaal nutteloze dingen (zoals spellen die je ook gewoon kan downloaden oid).
Daarom lenen lijkt aantrekkelijk maar komt altijd komt altijd 2x zo hard aan.
Niks lekker vriend. Hij stelde het voor, ik vraag nooit om rente, en heb hem zovaak al voorgeschoten zonder extra terug te krijgen. En ik moest wel het geld terugkrijgen omdat ik het zelf ook hard nodig heb op dit moment. Nu was het de zoveelste keer en denk dat hij het ook wel merkte, en ik doordat ik zelf krap bij kas zat wilde hij die leninglast compenseren. Bovendien doe ik zoveel dingen voor hem zonder dat ik er iets terug voor vraag. Nou als hij op deze manier mij wil terugbetalen vind ik het prima, ik heb het niet gevraagd in iig.quote:Op vrijdag 26 september 2008 00:48 schreef FFnog het volgende:
[..]
Lekkere vriend bij jij...
50% extra laten betalen na een week...
jij bent een ongelofelijke kankerkneusvriend.quote:Op vrijdag 26 september 2008 01:25 schreef DR878 het volgende:
[..]
Niks lekker vriend. Hij stelde het voor, ik vraag nooit om rente, en heb hem zovaak al voorgeschoten zonder extra terug te krijgen. En ik moest wel het geld terugkrijgen omdat ik het zelf ook hard nodig heb op dit moment. Nu was het de zoveelste keer en denk dat hij het ook wel merkte, en ik doordat ik zelf krap bij kas zat wilde hij die leninglast compenseren. Bovendien doe ik zoveel dingen voor hem zonder dat ik er iets terug voor vraag. Nou als hij op deze manier mij wil terugbetalen vind ik het prima, ik heb het niet gevraagd in iig.
Je bent pas een kankerkneus als je je laat misbruiken door zogenaamde 'vrienden'.quote:Op zaterdag 27 september 2008 15:28 schreef koemleit het volgende:
[..]
jij bent een ongelofelijke kankerkneusvriend.
als hij je terug betaald zeg je toch: "ach laat maar zitten die 25 extra"
jij dus niet.
kneus.
Ik zou, als ik elke keer moest lenen van iemand, mij ook schuldig voelen en dat aanbieden. Als het dan geweigerd zou worden, zou ik het alsnog doen. Dus ik begrijp het wel.quote:Op zaterdag 27 september 2008 15:28 schreef koemleit het volgende:
[..]
jij bent een ongelofelijke kankerkneusvriend.
als hij je terug betaald zeg je toch: "ach laat maar zitten die 25 extra"
jij dus niet.
kneus.
Ben het helemaal met je eens, maar waarom via een notaris? 't Is geen hypotheekakte die gaat passeren...quote:Op donderdag 7 augustus 2008 23:22 schreef pjhu het volgende:
Stelregel 2: Als je grote hoeveelheden geld uitleent, moet je het in een contract-vorm doen, ook met die goede vrienden. Dus via een notaris. Zelfs dan is het nog moeilijk je geld terug te krijgen in geval van "kwade opzet"
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |