Dat was een inschattingsfout (ik vond het een spammerige link). Had ook in het feedback-topic gemeld kunnen wordenquote:Op zaterdag 13 maart 2010 20:28 schreef dvr het volgende:
Ik vind het raar om te moeten constateren, dat een moderator mijn openingspost anderhalf jaar na dato geëdit heeft en er deze paragraaf uit heeft verwijderd:
Ik ben vorig jaar begonnen met werken, de twee jaar daarvoor verdiende ik een stuk minder. Op basis daarvan (alleen salaris) zou ik zo'n 300 euro terugkrijgen. Ik heb vorig jaar echter ook een huis gekocht en dus hypotheek afgesloten. Op wat voor manier kan ik dat er dan in meenemen?quote:betreft alleen het inkomen in box 1, dus inkomen uit winst, een uitkering of salaris. Spaargeld en heffingskortingen tellen niet mee, hypotheek- en andere aftrekposten wel. Het teveel aan betaalde belastingen krijgt de aanvrager teruggestort op zijn rekening.
Je middelt je belastbare inkomens. Daar zijn alle aftrekposten al in verrekend. Je kunt ze simpelweg overnemen van de definitieve aanslagen die je hebt gehad.quote:Op maandag 15 maart 2010 16:27 schreef Devz het volgende:
Ik heb vorig jaar echter ook een huis gekocht en dus hypotheek afgesloten. Op wat voor manier kan ik dat er dan in meenemen?
En voor iedereen die gestopt is met werken! Ik heb de berekening laatst gedaan voor iemand die een paar jaar geleden met pensioen is gegaan, en die krijgt 1200 euro terug. Je moet de berekening van de verschuldigde belasting en premies (voor en na middeling) dan overigens wel met de normale tarieven uitvoeren en niet met die voor 65-plussers.quote:Op maandag 11 augustus 2008 15:45 schreef dyna18 het volgende:
Deze regeling is zeer interessant voor iedereen die begint met full-time werken.
Hmm oke, dan moet ik dus nog een paar maanden wachten op die van 2009.quote:Op maandag 15 maart 2010 16:53 schreef dvr het volgende:
[..]
Je middelt je belastbare inkomens. Daar zijn alle aftrekposten al in verrekend. Je kunt ze simpelweg overnemen van de definitieve aanslagen die je hebt gehad.
En dat heeft precies wat te maken met middeling?quote:Op dinsdag 16 maart 2010 10:39 schreef ben1234 het volgende:
Belastingdienst loopt ook gewoon te kutten, kwam via nujij.nl op dit artikel terecht. http://www.fnvbouw.nl/nie(...)d_1554.aspx?_id=1554
Gewoon altijd via proggie van belastingdienst kijken, invullen en bellen heeft mij iig ¤300 opgeleverd
quote:Afhandeling verzoeken om middeling wijzigt
(15 december 2009)
De manier waarop wij verzoeken om middeling voor tijdvakken vanaf 2006 afhandelen, is per 1 december 2009 gewijzigd. Sinds die datum behandelt kantoor Leeuwarden alle verzoeken.
Voor u betekent dit dat eventuele vragen van ons vanuit kantoor Leeuwarden komen en niet meer vanuit uw eigen belastingkantoor.
Let op!
Een verzoek om middeling stuurt u nog wel steeds naar uw eigen belastingkantoor.
Ook al is het gratis, het blijft spamquote:Op zaterdag 13 maart 2010 20:28 schreef dvr het volgende:
Ik vind het raar om te moeten constateren, dat een moderator mijn openingspost anderhalf jaar na dato geëdit heeft en er deze paragraaf uit heeft verwijderd:
Als je sterk wisselende inkomsten hebt gehad (ondernemers, starters op arbeidsmarkt, gepensioneerden, etc) is het zeker de moeite waard even je definitieve aanslagen van de laatste jaren erbij te pakken en de cijfers in te vullen op deze site: Berekenhet.nl. Die rekent dan uit of je over bepaalde jaren geld terug kan krijgen door ze te laten middelen.
Er zijn sindsdien op internet sites verschenen waar je tegen betaling een middelingsverzoek kunt laten uitwerken, maar op het linkje dat ik gaf wordt de berekening nog steeds gratis uitgevoerd.
Je kunt ieder jaar maar één keer gebruiken in een middelingsverzoek.quote:Op woensdag 17 maart 2010 11:11 schreef drbrik het volgende:
Als je die regeling toegepast hebt. Dan moet je bij een volgende keer dat je dat doet dus de jaren die je al een keer gemiddeld hebt buiten beschouwing laten? Anders is het voor mij een stuk intressanter om nog even af te wachten. (aanschaf woning dit jaar) en behoorlijk wisselend inkomen afgelopen 2 jaar.
Dacht ik inderdaad al maar eens ff goed uittellen want volgens mij is het dan een stuk gunstiger om nog even te wachten.quote:Op woensdag 17 maart 2010 11:31 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
Je kunt ieder jaar maar één keer gebruiken in een middelingsverzoek.
Dus: 2006, 2007 en 2008 en daarna 2008, 2009 en 2010 kan niet.
Ik heb een poosje terug een Excel bestand gemaakt waar ik alle jaren invul en op basis daarvan rollen de verschillende combinaties voor teruggaves er vanzelf uit. Nu alleen nog aanvullen met 2009.quote:Op woensdag 17 maart 2010 11:35 schreef drbrik het volgende:
[..]
Dacht ik inderdaad al maar eens ff goed uittellen want volgens mij is het dan een stuk gunstiger om nog even te wachten.
Hoe lang na dato kun je dit eigenlijk nog aanvragen want dat vond ik niet zo duidelijk terug.quote:Op woensdag 17 maart 2010 11:43 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
Ik heb een poosje terug een Excel bestand gemaakt waar ik alle jaren invul en op basis daarvan rollen de verschillende combinaties voor teruggaves er vanzelf uit. Nu alleen nog aanvullen met 2009.
Tot 3 jaar na het definitief worden van de laatste aanslag uit de rij.quote:Op woensdag 17 maart 2010 11:46 schreef drbrik het volgende:
[..]
Hoe lang na dato kun je dit eigenlijk nog aanvragen want dat vond ik niet zo duidelijk terug.
Zou je die mij kunnen mailen misschien?quote:Op woensdag 17 maart 2010 11:43 schreef ManAtWork het volgende:
[..]
Ik heb een poosje terug een Excel bestand gemaakt waar ik alle jaren invul en op basis daarvan rollen de verschillende combinaties voor teruggaves er vanzelf uit. Nu alleen nog aanvullen met 2009.
Ga wel kijken of ik hem online kan zetten.quote:Op woensdag 17 maart 2010 12:46 schreef sanger het volgende:
[..]
Zou je die mij kunnen mailen misschien?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |