Q!! Al helemaal klaar voor zondag?quote:
Nee. Neit op die manier.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 20:48 schreef Q. het volgende:
[..]
Tof. Één van die vrienden een leuke vent?
Hier een JW Black met ijs. Eentje mag wel doordeweeksquote:Op woensdag 6 augustus 2008 20:53 schreef Q. het volgende:
Ik weet weer waarom deze rosé 1,60 per fles was. Wat een bocht..
Ik ga zaterdag alvast indrinken.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 20:53 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Q!! Al helemaal klaar voor zondag?
Een JB Black?quote:Op woensdag 6 augustus 2008 20:56 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Hier een JW Black met ijs. Eentje mag wel doordeweeks
Cultuurbarbaar!quote:
Kende de band wel natuurlijk, alleen het nummer niet. Nooit echt verdiept in Kissquote:
"Schultenbrau? Als je er Grolsch in gooit dan is het zo erg nog niet".quote:Op woensdag 6 augustus 2008 21:00 schreef Anthraxx het volgende:
JW? Neem dan gewoon een echte Schotse whisky in plaats van dat bocht. Hoewel, als je er ijs in gooit dan is het nog zo erg niet.
Het is dan ook een kutband uit een kut-tijdperk.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 21:00 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Kende de band wel natuurlijk, alleen het nummer niet. Nooit echt verdiept in Kiss
Normaal drink ik whisky cola, daar ga ik geen goede schotse whisky ingooienquote:Op woensdag 6 augustus 2008 21:00 schreef Anthraxx het volgende:
JW? Neem dan gewoon een echte Schotse whisky in plaats van dat bocht. Hoewel, als je er ijs in gooit dan is het nog zo erg niet.
Ik bedoelde meer dat als je Whisky met ijs drinkt dat je idd beter JW kan drinkenquote:Op woensdag 6 augustus 2008 21:00 schreef Q. het volgende:
[..]
"Schultenbrau? Als je er Grolsch in gooit dan is het zo erg nog niet".
Gelukkig niet. Dat is helemaal heiligschennis.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 21:02 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Normaal drink ik whisky cola, daar ga ik geen goede schotse whisky ingooien
Of bier. Morgen weer veel bier. Zin in. Vrijdag brak zijn. Tof. Zin in.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 21:02 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Ik bedoelde meer dat als je Whisky met ijs drinkt dat je idd beter JW kan drinken.
Het is ook nog eens een kutcover. Als je Kiss wil gaan luisteren, pak iets als Detroit Rock City, Deuce of Parasite.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 21:01 schreef Q. het volgende:
[..]
Het is dan ook een kutband uit een kut-tijdperk.
Voor selecte definities van 'allemaal' heb je helemaal gelijkquote:Op woensdag 6 augustus 2008 20:25 schreef JanesBrownie het volgende:
[..]
Ik vind jullie allemaal lief
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |