quote:Op woensdag 6 augustus 2008 00:13 schreef eNaSnI het volgende:
Maaruh, misschien eens naar buiten wat nuttigs doen?
Hier had je waarschijnlijk allang de politie op je dak gehad.
Ik draai meestal hardcore, soms Hardrock en rap. Niet al te vaak te hard, maar meestal wel hoog.quote:had namelijk ook een paar buurjongens die het nodig vonden om van 20.00 tot 02.00 continu hetzelfde liedje (iig dezelfde bassline) te draaien op maximaal volume.
Mijn moeder is nooit thuis, dus daar heb ik geen gezeik mee. Maar als ze d'r wel is en ze maakt een praatje met de buren (zoals vandaag) dan krijg ik wel een klacht.quote:De ouders hadden er schijnbaar geen last van (), dus toen ik kwam vragen of het wat minder kon waren ze verbaasd.
quote:Oh ja, linkje: http://www.hifi.nl/tweede(...)gel_cones_spike.html
Nog meer linkje: http://search.ebay.nl/speaker-spikes
De overlast maakt hem niets uit, hij wil gewoon dat z'n (aardige) buren stoppen met zeiken.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 00:20 schreef Vitalogy het volgende:
Je hebt ook koptelefoons die lucht doorlaten oid waardoor ze lang dragen geen probleem is.
Die zijn wel behoorlijk prijzig, maar goed, als je echt geen overlast wilt veroorzaken heb je dat er wel voor over.
Dat is toch geen gezicht. En ik heb niet zoveel eierdozenquote:Op woensdag 6 augustus 2008 09:48 schreef Pappie_Culo het volgende:
eierdozen op de muur en de vloer enzo
Waar staat de P in APV precies voor?quote:Op woensdag 6 augustus 2008 10:40 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
De APV van je gemeente dacht ik, gewoon even doorlezen
http://nl.wikipedia.org/wiki/Algemene_Plaatselijke_Verordeningquote:Op woensdag 6 augustus 2008 13:24 schreef veldmuis het volgende:
[..]
Waar staat de P in APV precies voor?
quote:Op woensdag 6 augustus 2008 09:28 schreef thefunny het volgende:
1 ding: Ik ben blij dat jij mijn buurman niet bent.
1) Precies, plaatselijk.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 13:34 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Algemene_Plaatselijke_Verordening
Ik vraag mij trouwens wel een beetje af of in brede zin geluidsoverlast daar onder valt. Dat kon wel eens landelijk bepaald zijn, waarbij in de APV dan weer afwijkingen op bepaalde locaties kunnen worden opgenomen. Ik weet ut dus niet helemaal zeker.
Het is landelijk bepaald en in de APV, kijk maar even op deze site http://www.nsg.nl/index.php?page=65quote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:38 schreef veldmuis het volgende:
[..]
1) Precies, plaatselijk.
2) Voor zover ik weet is het veroorzaken van overlast altijd verboden.
Koptelefoon is wel een optie. Maar omdat jij zo associal bent vindt je het geen optiequote:Op dinsdag 5 augustus 2008 22:03 schreef julian6 het volgende:
En soms zit ik de hele dag in me kamer muziek te luisteren dus een koptelefoon is ook geen optie.
ja,en??quote:Op woensdag 6 augustus 2008 18:36 schreef julian6 het volgende:
Heb een baantje, er staat ook dat ik op vrije dagen soms 8 uur achter me laptoppie muziek zit te luisteren tijdens 't internetten
Als TS 18 is rijdt TS nog steeds op z'n fiets van de karwei naar school hoor..quote:Op woensdag 6 augustus 2008 21:36 schreef Dipkip het volgende:
Ik denk dat de buren van TS gewoon geduld moeten hebben tot TS 18 is, dan rijdt TS de hele dag schuin onderuit gezakt en drempelkrassend rond in zn zelfgetunede Golf en stoort die kankerherrie alleen bij de stoplichten.
Gezien je schijtaandeburen-instelling denk ik dat dat hokje ook wel klopt.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 21:44 schreef julian6 het volgende:
[..]
Als TS 18 is rijdt hij nog steeds op z'n fiets van de karwei naar school hoor..
Ik merk dat sommige users mij al in een hokje hebben geplaatst adhv mijn muziek smaak
Maar je zegt er wel gelijk bij dat ze je rug op kunnen als ze na je minimale inspanningen om een oplossing te vinden (spikes lol), nog zeuren over lawaaihinder.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 21:48 schreef julian6 het volgende:
ik heb geen schijt aan de buren, en de muziek staat niet zo overdreven hard als jullie denken... Tijdens breaks zet ik 'm wat hoger en als de beats erin komen gaat ie gelijk wat zachter.. en Ik probeer toch naar een oplossing te zoeken dmv rubberen pootjes enz.. dat zou ik niet doen als ik maling aan de buren had
Oh, op 15.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 11:08 schreef Basp1 het volgende:
Ik zou gewoon nog vaker het volume op 15 zetten dan hoort de TS op korte duur niets meer en hoeven we toch geen antwoorden meer te geven die de TS in de wind slaat.
Het gaat niet om je muzieksmaak, het gaat om je houding tov je buren en hoe krampachtig je vast blijft houden aan het principe harder = beter. Dat maakt jou een aso, ook al draaide je Bach.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 21:44 schreef julian6 het volgende:
Als TS 18 is rijdt TS nog steeds op z'n fiets van de karwei naar school hoor..
Ik merk dat sommige users mij al in een hokje hebben geplaatst adhv mijn muziek smaak
Spikes helpen voor jouw probleem niet goed. Ze dempen de bas (het grootste probleem bij jouw muziek) niet echt.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 21:48 schreef julian6 het volgende:
ik heb geen schijt aan de buren, en de muziek staat niet zo overdreven hard als jullie denken... Tijdens breaks zet ik 'm wat hoger en als de beats erin komen gaat ie gelijk wat zachter.. en Ik probeer toch naar een oplossing te zoeken dmv rubberen pootjes enz.. dat zou ik niet doen als ik maling aan de buren had
ALs TS alleen volwassen reacties wil moet hij zijn vraag op een audio forum stellen, niet op Fok!quote:Op maandag 27 juli 2009 18:12 schreef TvEdeurne het volgende:
Haha wat een onvolwassen reacties.
Willen we elkaar helpen of de grond in boren?
Ik zie namelijk te weinig nutigge reacties, hoewel hij gewoon een vraag stelt.
Hij vraagt niet of jullie hem associaal vinden of wat dan ook, dus laat dat dan hierbuiten.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |