Ga jij mijn auto schuren, plamuren, schruren, rolleren en aflakken dan?quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 08:52 schreef titanio het volgende:
Joh kijk een wat vaker van die Amerikaanse politie achtervolgings filmpjes dan leer je hoe met dit soort gasten om te gaan. Gewoon effe aantikken en hoppa weer een kneus minder in het verkeer als tie tenminste van het talud afdondert.
Zo zou elke op der uit moeten zien. Als je smorgens op je werk komt en je gaat Fok! op moet je ge-amuseert worden. Ook als is het onderwerp waardeloos, het moet er toch goed uitzien.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 08:58 schreef Gizmo112 het volgende:
Iemand die werkt maakt van zijn OP !!
HULDE !!
Inderdaad, en dat ook nog met een terechte klachtquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 08:58 schreef Gizmo112 het volgende:
Iemand die werkt maakt van zijn OP !!
HULDE !!
Waaruit haal jij dat ik van mijne slopel af wou?quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 11:00 schreef AMS_FUE_Reggaeton het volgende:
Gast, ik dacht dat je van die Slopel af wou waarom ga je dan remmen![]()
Lief van je, heb der ook echt me best opgedaanquote:
Gang had ik al, lees: 130quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 11:41 schreef s-sidderaal het volgende:
Terechte klacht. Mensen die uitvoegen en de wagen nog net voor je drukken en dan vol in de ankers gaan, terwijl jij probeert gang te maken om in te kunnen voegen.
Dan nog kijk je in je spiegels, en doe je je alarm lichten aan, en niet pas als je op de vluchtstrook staat..quote:
Nou ja daarna reed je weg al tuterend met je middelvinger ik dacht kut hij baalde dat ik hem niet raakte. Dus ik vond het een beetje lullig voor je dat je die Slopel nog steeds heb sorry manquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 11:03 schreef DeHangui het volgende:
[..]
Waaruit haal jij dat ik van mijne slopel af wou?
TUUT
Schade geld beuren okquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 11:44 schreef AMS_FUE_Reggaeton het volgende:
[..]
Nou ja daarna reed je weg al tuterend met je middelvinger ik dacht kut hij baalde dat ik hem niet raakte. Dus ik vond het een beetje lullig voor je dat je die Slopel nog steeds heb sorry man
En dan moet ik c-ker ook pecht krijgen :|quote:
JA!~! MET JE SLOPEL!quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 12:27 schreef DeHangui het volgende:
[..]
En dan moet ik c-ker ook pecht krijgen :|
Dat is een zonnende negert o het punt om overgereden te wordenquote:
Iddquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |