Toch jammer dat van der Heijden van nature meer een controlerende middenvelder is dan een echte nummer 10.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 00:38 schreef _Mike_ het volgende:
[..]
Jan-Arie van der Heijden
[ afbeelding ]
Een talentje die dit jaar bij de selectie zit en hopelijk zijn minuten gaat krijgen
En terecht.quote:
Wat heb jij toch met die Wlilhelmsson? Die gast komt nog geen pepernoot voorbij.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 01:53 schreef M0NTANA het volgende:
Christian Wilhelmsson naar Al Hilal Riyad trouwens, zonde.
of je raakt hem aan de straatstenen niet kwijt en doet hij een bogarde....quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 07:56 schreef navigator het volgende:
@Mangoworks: Nu kan er juist nog wat geld gevangen worden voor hem, geniaal dus.
Dan zal hij worden uitgekocht. Spelers die niet te slijten zullen uitgekocht worden verwacht ik. Het kost wel wat maar er wordt nu eindelijk eens echt schoon schip gemaakt!!quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 08:10 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
of je raakt hem aan de straatstenen niet kwijt en doet hij een bogarde....
Ja ik, dat was het eerste dat ik dacht toen ik las dat hij weg mocht.quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 07:28 schreef Mangoworks2002 het volgende:
is er niemand die het raar vind dat Jurgen Collin niet gek lang geleden zijn contract nog verlengde?
maar als hij uitgekocht word is het dus gewoon pure kapitaalvernietiging...quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 08:35 schreef navigator het volgende:
[..]
Dan zal hij worden uitgekocht. Spelers die niet te slijten zullen uitgekocht worden verwacht ik. Het kost wel wat maar er wordt nu eindelijk eens echt schoon schip gemaakt!!
Snap dat ook niet, aangezien hij er zelf in eerste instantie over twijfeldequote:Op dinsdag 5 augustus 2008 07:28 schreef Mangoworks2002 het volgende:
is er niemand die het raar vind dat Jurgen Collin niet gek lang geleden zijn contract nog verlengde?
quote:Ajax vangt 1,6 mln voor Van der Vaart
AMSTERDAM - Dat Ajax - als uitvloeisel van de Real-transfer van Rafael van der Vaart - nu 12,5 procent van de transfersom (1,625 miljoen euro) incasseert, vindt Van der Vaart prettig.
"Dat de twee binkies van toen - Rafael en Wesley - nu bij de mooiste club ter wereld spelen, is natuurlijk het grootst denkbare compliment voor de jeugdopleiding van Ajax."
televaag
Ik heb zo'n donkerbruin vermoeden dat zoiets kijken niets minder dan een pure marteling is.quote:Op maandag 4 augustus 2008 23:33 schreef sjimz het volgende:
Morgen dus om 13.20 live de open dag op SBS6
Maar Ajax moet eerst tegen Arsenalquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 09:20 schreef vitessezuid113 het volgende:
Toch een leuk extra´tje voor Ajax maar als ze slim zijn gebruiken ze dat geld niet om Wielaert aan te trekken , ze zijjn gek geworden daar met hun 6 miljoen ( als snap ik ook dat ze hem vlak voor de wedstrijd tegen Arsenal niet kwijt willen )
En ja die open dag live op tv , zijn het ook niet meer de hoogtepunten zoals de training, spelerspresentatie enz.
De smakeloze popcorn ligt al klaar en het evenementen alcoholvrije bier staat al koud hoor!quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 09:17 schreef Blight het volgende:
[..]
Ik heb zo'n donkerbruin vermoeden dat zoiets kijken niets minder dan een pure marteling is.
Nooit, siem mag absoluut niet verhuurd wordenquote:Op dinsdag 5 augustus 2008 08:57 schreef peaceman het volgende:
Ajax overweegt speler te betrekken in deal Wielaert'
- Datum: 5-aug-2008 07:50
Ajax bestudeert de optie om een speler te betrekken in een transfer van FC Twente-verdediger Rob Wielaert (foto, rechts). Dat bericht AD Sportwereld. Op financiële basis is een akkoord niet te verwachten: Ajax wenst niet te voldoen aan de vraagprijs van zes miljoen euro. Bij Ajax werd maandag een aantal spelers verteld dat ze geen toekomst meer hebben bij de club. FC Twente is gecharmeerd van Siem de Jong, maar die overleefde de schifting van trainer Marco van Basten.
FC Twente-preses Joop Munsterman liet maandag door De Telegraaf optekenen dat de interesse van Ajax in Wielaert zou zijn bekoeld. 'Ik heb niets meer uit Amsterdam gehoord. Ik denk dat ze de hoop hebben opgegeven. Ik kan me niet voorstellen dat Ajax een week voordat wij in de Champions League moeten voetballen alsnog belt. Dat zou niet heel netjes zijn, denk ik.'
Goed bezig, Vermeer!quote:Vermeer verdringt Velthuizen in doel
Uitgegeven: 5 augustus 2008 09:32
Laatst gewijzigd: 5 augustus 2008 09:41
AMSTERDAM - Bondscoach Foppe de Haan geeft donderdag in het eerste pouleduel van het olympisch voetbaltoernooi tegen Nigeria de voorkeur aan Kenneth Vermeer.
De derde doelman van Ajax verdringt de nummer één van Vitesse, Piet Velthuizen, onder de lat. Dat heeft De Haan dinsdag bekendgemaakt. Kort daarvoor had de coach beide keepers ingelicht.
Vermeer en Velthuizen speelden beiden een wedstrijd tijdens de ING Cup in Hongkong. In het eerste duel met Kameroen (2-0) hield Velthuizen de nul. Met Vermeer onder de lat eindigde het duel tegen Ivoorkust in 1-1.
Blij
Het was voor De Haan een moeilijke beslissing, zo zegt hij op de website van de KNVB. "Ze ontlopen elkaar erg weinig en zijn allebei prima keepers. Ik heb gekeken naar wat voor het team de beste oplossing is en heb voor Kenneth gekozen. Hij was erg blij en Piet was natuurlijk teleurgesteld."
De Haan is inmiddels volledig op de hoogte van Nigeria, dat zal uitkomen zonder de sterren Taye Taiwo en John Obi Mikel. Zij maken vanwege transferperikelen en clubbelangen geen deel uit van het team.
"Dat is zeker geen nadeel voor ons. Maar we moeten evengoed oppassen. We kunnen ons tegen dit team geen slaapmomenten veroorloven. Nigeria speelt opportunistisch, werkt hard en we moeten niet meegaan in hun spel."
Als je naar de rugnummers van Ajax kijkt:quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |