En alweer een vers babietje dat ineens komt aanwaaien in dit topic! Lionheaad, gefeliciteerd met Caitlin, wat een lekker poppetje

.
Buiwkie, Kaar, Simmu, waar zijn jullie

?
Mibos, jij hebt je kleintje nu al in je armen, hoop dat alles goed is gegaan.
Jojo, raar he het idee dat je gewoon 4 maanden niet op je werk komt. Toch zal die tijd vast vliegen, ook voor je collega's, heb tot nu toe altijd het idee gehad als iemand van verlof terugkwam ' goh ben je er alweer?'.
Raissa, die laatste echo is echt heel lief en grappig, lijkt wel zo'n tuimelpoppetje

.
Vannacht lang wakker geweest, volgens mij wilde ze eruit, vreselijk druk, mijn buik ging alle kanten op! Gelukkig werd ze in de loop van de ochtend weer rustig.
Vandaag in het AMC de laatste controles gehad. Daarna continu harde buiken dus ik heb het rustig aangedaan, ze moet nu nog even blijven zitten hoor!
Ik mag me morgen om 7 uur melden, ben om 8 uur de eerste op de OK dus het kan niet uitlopen!
En waar ik heel blij mee ben (en ze zeiden ook zelf dat het eigenlijk bijna nooit gebeurd dus ik voel me ernstig bevoorrecht): ik krijg in mijn eentje een tweepersoonskamer met een extra bed zodat mijn lief daar lekker kan rusten als hij er is

.
O ja, ook nog zo mooi, lief maakt vanmiddag zijn bril schoon en die breekt ineens doormidden bij de brug

. Zonder die bril is hij echt stekeblind, niet echt ideaal als je de dag daarna je dochter voor het eerst gaat zien

! Hij is meteen met mijn zus naar de opticien geweest en daar ander montuur uitgezocht en ze hebben de glazen gelijk overgezet dus dat was gelukkig snel opgelost.
Ik kijk echt uit naar morgen, neem mijn laptop mee naar het ziekenhuis dus als alles goed gaat en ik puf heb laat ik jullie snel weten hoe alles gegaan is.
Ik wil jullie ook alvast bedanken voor alle lieve woorden en

die ik de afgelopen tijd van jullie hier heb ontvangen, ik vind het erg bijzonder dat mensen die je irl helemaal niet kent zo meeleven!
[ Bericht 0% gewijzigd door Madelieve op 06-08-2008 19:56:23 ]