Jep! Die MOETEN we gewoon gaan halen!quote:Op maandag 4 augustus 2008 07:21 schreef TJDoornbos het volgende:
Ik neem aan dat de duizend langzaam nader?
Ja mooi is dat, ik heb er ook al aan zitten denken. Coevorden, Emmen, Erica, Klazienaveen, Den Helder, Nieuw-Amsterdam, Veenoord, Emmercompascuum, ect allemaal geen probleem.... en waar ken ik niemand met een pers achtergrond?quote:Op maandag 4 augustus 2008 01:16 schreef rudedeltadude het volgende:
gelieve even een tip te geven wanneer exact de overdracht van de spullen richting het asiel kunnen gaan....
persmomentje he?
wil graag proberen de lokale media in te lichten over deze actione...
Heb ik al gedaan, maar krijg niks terug.quote:
Het staat niet precies op de site, maar ik wil ze wel ff mailen en het vragen.quote:Op maandag 4 augustus 2008 10:00 schreef SunChaser het volgende:
Even een vraag zonder de reeks door te lezen.
Hoe kwamen ze aan de schimmel? Was t overmacht of nalatigheid?
ZWOLLE - Het Dierenasiel gaat maandag weer open. Vanwege een schimmelinfectie was de dierenopvang op Marslanden liefst negen weken dicht.quote:Op maandag 4 augustus 2008 10:00 schreef SunChaser het volgende:
Even een vraag zonder de reeks door te lezen.
Hoe kwamen ze aan de schimmel? Was t overmacht of nalatigheid?
Was niet goed over nagedacht dus of niet goed dagelijks schoongemaakt? Waren ze niet verzekerd tegen dit soort dingen?quote:Op maandag 4 augustus 2008 10:07 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
ZWOLLE - Het Dierenasiel gaat maandag weer open. Vanwege een schimmelinfectie was de dierenopvang op Marslanden liefst negen weken dicht.
De schimmelinfectie ontstond door het gesleep met dieren, noodzakelijk vanwege de verbouwing van het asiel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |